Hydromorfon

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 29 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2012
  • 538 / 5 / 0


Ty chyba masz na myśli import docelowy bo inaczej to z zagranicy.
Rejestracja: 2018
  • 731 / 125 / 2


Ostatnio obejrzałem sobie film "Drugstore Cowboy", akurat byłem czysty od opio jakiś czas i jak bohaterowie filmu grzali Dilaudid to aż się spociłem cały, byłem ugrzany na sucho, fajny film, polecam %-D

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Hiszpania: policja rozbiła gang dilerów kokainy, Jest 10 zatrzymanych

Hiszpańska policja krajowa (Policia Nacional) rozbiła w czwartek działający na terenie całego kraju gang dilerów narkotyków. Podczas zatrzymania dziesięciu członków grupy zarekwirowano 650 kg kokainy.
Rejestracja: 2012
  • 219 / 7 / 0


gdzieś w Europie jest możliwy do dostania?
Rejestracja: 2011
  • 1310 / 140 / 0


Strone wcześniej Tracerek napisał, ze ma. Napisz do niego na priv i dowiedz się czy mieszka w Europie i będziesz miał odpowiedz.
Rejestracja: 2018
  • 731 / 125 / 2


Tracerek już nie odpisze, bo zmarł.
Rejestracja: 2012
  • 219 / 7 / 0


Niedawno ogarnolem hyrdomorphn i pow8em wam ze to gunw9 ma jeszcze wiekszy potrncjal kurewski niż foxxy oxxy swag
Rejestracja: 2011
  • 1310 / 140 / 0


Napisalas rzeczywiście super relacje z przyjęcia hydromorfonu, gratuluje.

Co do takich lekow jak oksykodon, petydyna, hydrokodon czy hydromorfon obowiazuja takie same recepty jak w przypadku wszystkich innych lekow jeśli chodzi o USA? Czytalem artykul w którym pisano o dentystach przepisujących opioidowe leki przeciwbólowe młodzieży, której wyrywane były osemki, czyli tzw. "żeby madrosci". Ja wszystkie 4 osemki usunalem i zero bolu po ustaniu znieczulenia a tam dostają recepty na silne opio od dentysty po rwaniu zeba? Fajnie maja :-) . Ostatnio siodemke musialem tez wyrwac to jak się cofnalem żeby mi wypisal receptę na tramadol to powiedział, ze nie pisza na takie leki, jedynie na antybiotyki. Mowie: Pamie, najmniejsze opakowanie, na 100% może być, jak na 100% lekarz pisze to ma w dupie przecież. A on, ze nie, ze ich policja sprawdza :-) . Tramadolu w sumie miałem wtedy i mam dalej od chuja, ale ciekaw byłem czy wypisze.
Rejestracja: 2017
  • 838 / 66 / 0


Hydromorfon jest na dm z wysyłką z Niemiec. Wydaje mi się, że jest przeznaczony do podania oralnego tylko drogie to. Są jeszcze diluadidy z ameryki.
Rejestracja: 2015
  • 250 / 9 / 0


W Holandii jest palladon poluje tu na niego ale ciężko
Posty: 29 Strona 3 z 3
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości