DOC

Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 64 / 2 / 0

Ja odczuwam 0.2 mg I stymulacja I humor . Wyższe dawki do 1mg tez bardzo dobrze wspominam ale wszystkie dawki większe niż 4mg to meczarnia (rozwolnienie i nudnosci ) gdyby dało sie cos zaradzić to DOC mógł by być w czołówce ...
warty Mix to DOC + lorafen + mj piękne zacinajace sie obrazy + kolory mieniące sie od DOC i blednace od bezo na zmianę :-D
A co do kolegi co pytał sie czy po 15 ziko to mogło tak być .... tak ja rozdawalem (za darmo) a i tak mam zapas na 20 tripow(80mg) :cheesy: chyba nigdy tego nie zużyje
  • 64 / 2 / 0

Kolega po 12 h tripa (około 5mg) poszedł spać jak dziecko :-|

Ja medzylem sie grubo ponad 18 h i z bezo dopiero dałem radę . Świat jest pelen niesprawiedliwosci. :-p

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Syn posła zatrzymany za narkotyki. Nowe fakty

Na początku roku syn posła Koalicji Obywatelskiej Mariusza Witczaka wpadł w poważne tarapaty. Prokuratura postawiła mu zarzuty posiadania narkotyków - marihuany i amfetaminy. Jak ustalił „Wprost”, we wrześniu wpłynął do Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa wniosek o warunkowe umorzenie postępowania.
  • 211 / 31 / 0

Czy roztwór doca w spirytusie może być aktywny przy kontakcie ze skórą?
  • 441 / 36 / 0

chodzi ci o podanie transdermalne, tak?

to jest ciekawe zagadnienie.
  • 211 / 31 / 0

Tak, w gruncie rzeczy o to chodzi. Mam podstawy, by sądzić, że przy przypadkowym ochlapaniu dłoni doznałem microdosingu. Ale mogę się mylić, a przyczyny zaistniałej sytuacji były inne.

Zresztą jestem pewien, że nie pierwszy się oblałem. A ktoś już by to raczej zauważył.

pvm

• 102 / 3 / 0

Można jeszcze gdzieś to dostać,zapasy mi się skończyły?
  • 838 / 75 / 0

W PL obecnie słabo.
  • 515 / 60 / 0

Co obecnego zadziała zbliżenie do DOC?
  • 838 / 75 / 0

RC w Polsce kona, a Wy chcecie coś działającego jak DOC :-D ?
Z psychodelików widzę tylko DPT i 4-HO-MiPT, a szkoda, bo polubiłem tę substancję.
Zostają zagraniczne sklepy, bądź osoby, które zrobiły wcześniej zapasy niestety takie czasy.
  • 515 / 60 / 0

Interesuje mnie cała Europa. Za tym psychedelikiem pojadę wszędzie.

DOC brałem we wrześniu i październiku ubiegłego roku, stosunkowo raz w tygodniu, zazwyczaj razem z 3-CMC. Świat w kolorach plamy benzyny, najpiękniejsze wspomnienia.
Wróć do „3C-x, DOx, TMA-x”
Na czacie siedzi 1489 uczestników Wejdź na czata