PCP - Fencyklidyna

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 99 Strona 9 z 10
Rejestracja: 2014
  • 3436 / 421 / 0

Serio? Jaką masz pewność że było to na 100% PCP,jadłeś to już kiedyś? sławny "anielski pył" po którym w USA ludzie smażyli dzieci w piekarniku i zjadali? oraz robili mniej lub bardziej pokręcone rzeczy pod wpływem tego środka.

W jakim mieście to kupiłeś?

Trudno mi w to uwierzyć że ktoś to goni w Pl.
Rejestracja: 2014
  • 625 / 43 / 13

Abstrahując od tego, że post jest strasznie nieczytelny to nigdzie nie znalazłem wzmianki o tym, że zakupiono to w PL :-) .
Smażenie dzieci w piekarniku to nie urban legend o LSD?
Ja to z chęcią spróbowałbym prawdziwej fencyklidyny, ale nie w jakiejś randomowej dawce, tylko zważonej tylko przeze mnie (6-8mg + wymóg czysty sort o co pewnie ciężko).
Zapewne większość tych strasznych zdemonizowanych historii to przedawkowania ludzi, którzy nawet nie wiedzieli na co się piszą.

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Stróże prawa zaopatrywali dilerów

Jak informowała "la Repubblica" Giuseppe Montella, jeden z zatrzymanych karabinierów Piacenzy od 2008 miał aż jedenaście samochodów, 16 motocykli i kilkadziesiąt rabunków bankowych.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 35 / 0

Tak jestem pewien ,ze to PCP. Zle historie o PCP to zasluga nierozwaznych ludzi .Miasto to
Swinoujscie .A piekarnik to po kwasie byl urban legend i basen plywanie w basenie pustym niby tak zawsze mowili, a o PCP mowilo sie,ze dostajesz jak po przedawkowaniu a-pvp nadludzkiej sily euforia z furia ala delirium halucynacji duzych ale to nie prawda 1-5mg dobrego wystarczy to juz gruba liga i juz nie wezne: dobrze czulem sie nic zlego nie bylo mi ale pierd..
kolor bladozolty i brazowy proszki,maczanka rozowawy kolor roztwor do fajki a tabletek .5mg kolor zoltawy koles jeden to kruszy to lepkie bylo.
Rejestracja: 2015
  • 720 / 69 / 0

Myślę, że świnoujski rynek znam dobrze, udało mi się tam nawet dostać 25C-NBOMe (co prawda dil wkręcał że to legitny kwas, ale po krótkiej konwersacji zczaił że nie ma doczynienia z laikiem i się wygadał). No ale o PCP nie słyszałem... a szkoda bo też mam chęć powrotu do dziury, z tęsknoty do MXE...
Edit: Na darknecie nie można znaleźć fencyklidyny (albo ja jestem jakiś ułomny), a zamawiane przeze mnie MXE w obu przypadkach okazało się być wałkiem...
Rejestracja: 2013
  • 1359 / 44 / 0

Ostatnio z ciekawości poczytałem o PCP i okazuje się, że tę substancję można dostać praktycznie tylko w USA, ale i tam może być to problematyczne, bo angel dust to 'ghetto drug', a w produkcji przodują czarne gangi (szczególnie z Compton), które dilują tym wyłącznie w gettach. Często od razu w formie gotowej do spożycia - papieros nasączony roztworem.

Także... nie dziwi mnie, że PCP ma tak złą reputację. Sprzedawanie losowym czarnym ćpunom jednego z najmocniejszych (a przynajmniej na to wskazują opisy) i najbardziej stymulujących dysocjantów, nie wydaje się najlepszym pomysłem. %-D

Swoją drogą ciekawe jak bardzo 3-meo jest podobne do oryginalnego PCP.
Rejestracja: 2017
  • 838 / 75 / 0

Up %-D
Nie wiem tego, ale może gdyby poszukać w ciemnych zakamarkach internetu dałoby radę znaleźć tą legendarną substancję.
Osobiście zapłaciłbym za to jak za zboże, żeby tylko móc spróbować, ale nakrapiany papieros od ghetto nygera jakoś nie napawa optymizmem %-D .
W sumie w ostateczności zadowoliłbym się i tym, ale no kurwa nie rozumiem czemu wybrali akurat takie ROA. Równie dobrze mogliby sprzedawać tabletki z określoną ilością, ale czego wymagać od bandytów :gun: .
Rejestracja: 2017
  • 283 / 29 / 0

Jedyny narkotyk którego długi czas chciałem spróbować a nigdy w żaden sposób nie udało się tego ogarnąć. Raz na jakiś czas pojawiało się na różnych losowych darkmarketach. Najczęściej jest to jednak wysyłka USA->USA, po zapytaniu o wysyłkę do PL usłyszałem że musiałbym zamówić jakąś średnią ilość której nie chciałem więc na tym poprzestałem. Ostatni raz widziałem to ze dwa lata temu na świętej pamięci AB które teraz już oczywiście nie istnieje. Było to w formie papierosków - maczanki.
Z pisania z osobami które tego próbowały to w działaniu PCP jest jak miks efektów 4-MeO-PCP z 3-MeO-PCP. Przeczytałem, że jakby zrobić miks gdzie 3 na 4 części to 4-MeO a pozostałe 1/4 to 3-MeO to tak działałoby tak samo jak PCP. Słyszałem też że 3-MeO-PCP samo w sobie jest przyjemniejsze w działaniu niż PCP.

Inby z pojebanymi akcjami to skutek przedawkowań przez to, że rozprowadza się to w formie maczanki i przy paleniu wchodzi powoli.

Ja tam poszukiwania tego odpuściłem już dawno, lepiej kupić 3-MeO-PCP na darknecie i ćpać jak biały człowiek z wagą w szafce. Niż ryzykować nerwy, czas i pieniądze dla fazy która może jakościowo okazać się niczym specjalnym.
Rejestracja: 2014
  • 5 / / 0

Raz miałem styczność z tym specyfikiem, w postaci maczanego papierosa. Co do legitności byłem pewien. Nie poczułem tego mocno, dziwne odrealnienie i totalnie pierdoliło mi sie postrzeganie czasu. Bez jakichkolwiek wizuali, możliwe że dawka była za mała. W każdym razie, jeżeli kiedykolwiek jeszcze bede mial okazje spróbować tego dziwactwa to bardzo chetnie.
Rejestracja: 2018
  • 217 / 48 / 16

Pytanie do osób które mają porównanie - jak do czysta fencyklidyna ma się do metoksydyny? Pytam, bo miałam okazję próbować jedynie tej drugiej.
Rejestracja: 2016
  • 813 / 122 / 0

Podstawnik 3 metoxsy zmniejsza ciśnienie stymulację moc i sile „obalająca” metoxsy podstawione arylki są o wiele bardziej klarowne trzeźwe euforyczne i znacznie cieplejsze. Praktycznie wszystko po za dawkowaniem idzie na plus.

Ps. Masz na myśli raczej 3-MeO-PCP. 4-metoxsy jest prawie nieaktywny zimniejszy i znacznie mniej trzeźwy.
Posty: 99 Strona 9 z 10
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość