Porady dla świeżaka

uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia

Moderator: Konopia

• 1 / 1 / 0

Cześć, posadziłem właśnie swoją pierwszą roślinkę. Wygląda już tak: https://zapodaj.net/21aceb3c9324f.jpg.html i zastanawiam się czy to już czas na wywoływanie kwitnienia. Dodam, że urosła tak w 2,5 miesiąca przy samym świetle słonecznym. Proszę o wyrozumiałość, w końcu to moja pierwszyzna :-D
  • 2288 / 210 / 9

Dobry krzak. Kwitnienie samo wjedzie pod koniec sierpnia.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

W centrum Chicago nie kupisz rekreacyjnej marihuany?

Punkty sprzedaży marihuany po wejściu w życie jej legalizacji nie będą mogły być otwierane na dużym obszarze centrum Chicago, w tym przy Magnificent Mile.
  • 7241 / 725 / 0

Ladnie rośnie, czekaj cierpliwie na topki i uważaj na wszelkiego rodzaju przypaly.
Po prostu z fartem ! ;]
  • 907 / 47 / 0

Ładny zdrowy krzak :)
Jeśli możesz kontynuuj fotorelacje. Fajna sztuka
  • 702 / 54 / 0

kurwa specjalisty tutaj a nikt nie zwrócił uwagi, że dlaczego nie przycinany?
  • 907 / 47 / 0

A po co. To jego pierwsza uprawa. Może tak chciał ? Zobacz jak mu to wyszło zajebiście
  • 2288 / 210 / 9

Technika FIM umiejętnie przeprowadzona potrafi bardzo uwydajnić zbiór. Jednak pozbawia krzaka jego strzelistości, 'choinkowatości'. Czasami taki nieprzycinany krzak potrafi piękne wspiąć się w górę a jego główny szczyt może być naprawdę tłusty.

Za jakiś czas przesadź go do większej donicy. Jak to śpiewają Natural Dread Killaz: "im mocniejsze korzenie tym mocniejsza korona."
  • 907 / 47 / 0

Potrafi ;)

Ta maleńka potrafiła.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 2288 / 210 / 9

Easy Sativa?
  • 7372 / 872 / 0

W jaki sposób można wywołać kwitnienie u rośliny uprawianej pod słońcem? (nie wstawiając ją pod lampę i skracając jej dzień). To chyba nie jest możliwe (?)

W tym roku poza LST nieśmiało wprowadzam inne formy treningu. Na jednej roślinie (którą mogę poświęcić) zrobiłem topping (chyba), a jakiś zwierz kopytny zrobił supercropping na 2 moich roślinach. Jedna szybko odżyła i wypuściła dużo pędów wzdłuż głównej łodygi, a druga walczy (mam nadzieję).
Wróć do „Indoor, czyli w domu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata