Benzodiazepiny i barbiturany - twój przepis na wyjście z nałogu

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 2592 / 917 / 1

28 czerwca 2018Anabolik pisze:
Narazie strasznie siadlo mi na wzrok i czuję w brzuszku ciepelko mam nadzieje ze nie będzie 999 %-D zreszta moja tolerka i stsunkowo niewielke dawki nic sie nie stanie
1,5g tramca 10mg klono 4mg alpry 100mg kwetiapiny 4mg akinetonu i 300mg depakiny
O czym ty piszesz? Jakie niewielkie dawki? Bierzesz kosmiczne dawki, nawet jak na to forum, i bierzesz je min dwa razy dziennie. Nie pisz tak, bo jeszcze jakiś dzieciak uzna, że skoro Twoje 10mg klona to niewiele, to żeby było dobrze trzeba więcej i weźmie 20mg.

Trzymamy się Panowie głównego tematu. Nie spamować. Na tripraporty jest miejsce gdzie indziej!
  • 983 / 140 / 0

Jak będziecie zmęczeni fazami benzo, nawet jeszcze podczas działania, to spróbujcie mocny napar z dziurawca, gwarantuję efekt terapeutyczny, z doświadczenia to wiem. Możecie spróbować, najwyżej nie zadziała.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Luksemburg i legalizacja marihuany

Luksemburskie Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek, że planuje pełną legalizację marihuany w tym kraju, tj. produkcję i konsumpcję w ciągu najbliższych dwóch lat, a także wzywa inne kraje europejskie do zweryfikowania polityki narkotykowej.
  • 1194 / 95 / 0

Faza na dziurawcu jest odlotowa, leosza niż dziewczyny na odlotach :-D
  • 983 / 140 / 0

[mention]wnc1964[/mention]

Tzn że spróbowałeś skromnie mówiąc "mojego patentu"? Babka z apteki powiedziała że dziurawiec działa jak benzo na organizm. Jak lepiej się poczułeś, to ja lepiej się poczuję że dałem komuś dobry patent. :yay:
  • 1194 / 95 / 0

Skoro babka z apteki tak powiedziała to nie mam pytań zamiast klona zaparzę sobie dziurawiec.
  • 983 / 140 / 0

To pomaga też w trakcie fazy, jak nie możesz dokończyć myśli przy przeładowaniu benzo. Tzn u mnie to pomogło, jak sam nie wiedziałem czy to faza, nagle benzo puściło bez urwania, po prostu zeszło a nie urwało fazę. Zaznaczam że jesteś pierwszy któremu to poleciłem, na mnie zadziałało, a jak więcej osób to przetestuje to można będzie powiedzieć czy to jest "patent". Ja tylko napisałem o tym co powiedziała mi farmaceutka z apteki. Ale tak jak już wałkowałem ten tekst, na mnie zadziałało. Ale nie nastawiaj się że to będą odloty klonopodobne, to poprostu efekt benzo wywołany naturalnym sposobem.
  • 1194 / 95 / 0

VERBALHOLOGRAM dziurawiec nie ma nic wspólnego z benzodiazepinami. żadną substancji nie da się zastąpić benzodiazepin chyba że jeszcze większym złem barbituranami.
Kto Tobie o tym poopowiadał bo niestety to czyste bzdury.
  • 2592 / 917 / 1

Ale przyznaj się. Kupiłeś i zaparzyłeś tego dziurawca? CO? Pamiętam jeszcze w latach 80tych w czasie niedoborów gospodarki planowej moja babcia parzyła dziurawiec na wszystkie lęki itd... Coś może w tym jest.
  • 983 / 140 / 0

Napisałem już że babka farmaceutka z apteki, ale jej chyba nie chodziło o ludzi którzy walą klony kilogramami dla zajebki, tylko ktoś kto ma depresyjny nastrój i nie ma tolerancji na konieczność wysokich dawek, typu właśnie młodzież która wpierdala to dla fazy kiedy się da. A ja zjadłem 300 miligram CLORANXENU i po wypiciu mocnego dziurawca całkiem zmieniło mi się odczucie fazy.Więc piszę co ja poczułem. Nie powiedziałem babce że, dzień dobry, jestem z HYPERREALA, koledzy walą klony ale są za słabe, czym się można bardziej upierdolić? . Zresztą co mnie tam.
  • 1194 / 95 / 0

Skoro tak piszecie to się nie sprzeczam :rolleyes:
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata