Zamiennik Butaprenu

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 2 / 1 / 0

Cześć,

znacie może coś co ma zapach zbliżony do Butaprenu a nie jest toksyczny ani nie ma właściwości narkotycznych ?

Nigdy nie brałam żadnych narkotyków a od ok. 3 miesięcy mam potworną, doslownie potworną potrzebę wąchania zapachów w stylu pasta do butów, podłogi, zmywacz do paznokci, lakier, spaliny, zapach garaży. Jednak Butapren to jest TEN zapach, który mnie satysfakcjonuje.

Niestety zaczęłam czytać i jestem przerażona tym co robi z organizmem itp.

A moze znacie sposób na czucie tego zapachu ale bez wdychania oparów ? Nie mam pomysłów.
  • 2001 / 644 / 1

https://www.epainassist.com/addiction-a ... -addiction

Nie ma takich substancji. Albo są bezzapachowe/nietoksyczne, albo o różnym stopniu nasilenia zapachu/toksyczności.

Idz z tym prosze do lekarza. Porozmawiaj, bo to jedna z najbardziej zabijających mózg form uzależnienia.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Sprzedał narkotyki za dwie butelki piwa

W ubiegły piątek funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zatrzymali 3 osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające.
  • 976 / 138 / 6

Nigdy nie wdychałaś środków wziewnych i nagle dostałaś takiej potrzeby? Od czego się to zaczęło?
  • 819 / 110 / 0

Ja lubiłem kiedyś wąchać benzynę, ale nie że dla fazy tylko dwa, trzy sztachnięcia nosem. Może to nie jest normalne, ale "wytłumaczalne naukowo". A jak miałem ciąg piko, a każdy wie że najlepsze jebią właśnie butaprenem, to jak kilka dni nie miałem dostępu to zastanawiałem się czy załatwić sobie właśnie butapren żeby oszukać mózg na głodzie piko. Jak ktoś wali inhalacje z worka albo czegoś żeby chodzić naćpany kilka godzin to to jest nienormalne. Ale w sumie nienormalne jest to też jakby to lubienie powąchania trwało bardzo długo. Dopóki się nie inhaluje dla naćpania to ja bym miał wyebane.
  • 423 / 29 / 0

Jak wyżej, upraszamy Cię o zgłoszenie się do lekarza.
Oprócz zaburzeń psychiatrycznych, w grę wchodzą też guzy ośrodkowego układu nerwowego.
  • 92 / 2 / 0

Butapren ponoc nie ma teraz wlasciwosci narkotycznych.
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 418 / 11

Zapach benzyny zawsze mnie pociągał.
Nie wdychałem tego dla haju, ale ma coś w sobie. Jest taki eteryczny, działa na zmysł węchu.
Rozmawiałem o tym z wieloma ludźmi. Oni też to potwierdzają.
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 70 / 0

Ja potwierdzam.
  • 1902 / 115 / 0

23 czerwca 2018LadyPink pisze:
Butapren ponoc nie ma teraz wlasciwosci narkotycznych.
Zależy jaki, firmy globus jest kozacki. 2 lata temu jak jeszcze buchałem był dostępny, choć rzadko gdzie, znałem jedno miejsce. Kosztował 1,5zł.l Zawsze można kupić toluen techniczny, ten sam rodzaj fazy, ten sam aktywny składnik.

Co do zapachu, ja yeż bardzo lubię zapach wielu rozpuszczalników organicznych, toluenu najbardziej. Wiele osób uważa ten zapach za przyjemny.
  • 1709 / 126 / 0

Poxipol
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata