Sałata jadowita / sałata kompasowa

Dział dotyczący roślin zawierających alkaloidy oddziałujące in vivo na receptory opioidowe, m.in. kratom i sałata jadowita.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 1450 / 287 / 0

Kupiłem sobie właśnie nasionka, jak zasieje i zacznie wyrastać to sobie to zaaplikuję i zobaczy się czy warto było w to inwestować. na pewno nie jest to pełnoprawne opio, ale warto sobie wpisać do cv i zobaczyć jak działa.

Zdania zaczynamy od wielkiej litery. Z
  • 1450 / 287 / 0

co do mojej powyższej wypowiedzi z marca - niestety nic nie wykiełkowało.

niby taki z tego chwaścior a gówno, nic nie wzeszło, a miejscówa dobra.

także nie polecam, lepiej zasadzić mak. wyższe prawdopodobieństwo, że wyrośnie.

tylko zmarnowałem miejsce, zawsze rósł tam mak i było ok, a ta sałata nie chciała.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

O co chodzi z aferą wokół LimeBands? Ofeminin pyta eksperta ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki.

Jerzy Afanasjew ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki zaalarmował, że informacja na stronie dystrybutora daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Na czym dokładnie polega problem?
  • 12 / 3 / 0

Mieszlam w duzym miescie i mam tego pelno. Lepiej zasiac co innego :p Zwykle daje mleczko na szluga. Probowalem zbierac je do pompki ale tak srednio szlo. Zobacze co z wywarem

lol

• 2521 / 218 / 0

[mention]ZolnierzWyklety[/mention]
Ale serio efekty są zauważalne? Czy takie, ze trzeba sie bardziej domyslać?

Czytalem, ze sa rozne jakies odmiany czy tam że rozne dwie rosliny, ktore ludzie bardzo często mylą. I ze Sałata jadowita niby działa.

Jak to wygląda z twojej perspektyy? Działa to?
A jesli działa to moglbys napsiac czy masz tolerke na opio (i jaką)
Pozdro :-)
  • 2941 / 280 / 0

Efekty nie są zauważalne
Gówno i placebo
  • 74 / 5 / 0

Ej skąd wziąć nasiona sałaty jadowitej, nie wiem czy ufać allegro. W ławkach koło rowu rośnie kompasowa, ich chyba ze 150 wzdłuż. Mam z 4 roślinek nasiona(z 200), ale wolę jadowitą.
  • 1450 / 287 / 0

ja kupiłem z allegro, ale nic nie wykiełkowało, choć myślę, że to przeze mnie. ta sałata to jest nic ciekawego, nie zawracaj sobie głowy.
  • 1450 / 287 / 0

na Mak lekarski, jeżeli chcesz się dobrze zrobić, i nie interesuję cię zbytnio kwestia uzależnienia.
  • 12 / 3 / 0

Jak zaparzylem herbatke to troche wyciszyla. Ot takie ziolka na uspokojenie
  • 32 / 2 / 0

Nie jestem w ogóle w temacie i raczej się za SJ nie będę zabierać, ale ostatnio szukając jakichś ziołowych leków nasennych trafiłem na kapsułki z sałaty jadowitej i na susz herbaciany (sprzedawane normalnie w UK). Próbował to ktoś?
Wróć do „Opioidy naturalne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata