Słoma makowa z czech, słowacji?

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 115 / 3 / 0

mogę Ci powiedzieć, jak było kilka lat temu. Słoma była legalna, należało jedynie zarejestrować uprawy większe niż ileśtam hektarów, nie pamiętam dokładnie ile. Siłą rzeczy - jeżeli możesz coś legalnie uprawiać, to możesz to też posiadać, tu się nie da nic zmienić. Nie wiem jak ze sprzedażą, ale nie sądzę aby była penalizowana. W najgorszym razie usłyszysz spierdalaj,

Inna sprawa, że polskie ćpuny wyrządzają sporo szkód na polach blisko granicy, więc można zwyczajnie wpierdol dostać jak trafisz na jakiegoś nadpobudliwego rolnika. Może też przytrafić się 'rutynowa kontrola' już po polskiej stronie, jeżeli narobisz zbyt dużo szumu dookoła siebie.
  • 12 / 2 / 0

Z tego, co wiem pola makowe są w okolicach czeskiej Pragi. Ale czy może ktoś się orientuje, jak z okolicami miasteczka Náchod przy granicy z Polską?

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 29 uczestników Wejdź na czata