SNRI: Wenlafaksyna (Effexor, Efectin, Faxigen) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 2672 / 200 / 0

Od razu przejść na sertraline w przeciwnym razie będziesz miał uboki w przypadku brain zapsów np i innych towarzyszących odstawieniu wenlafaksyny.
  • 2672 / 200 / 0

Proszę z góry o scalenie.

Ktoś wie czy spodziewać się dużych skutków ubocznych po 1,5miesiąca odstawienia 150mg cold turkey wenlafaksyny?

Dodam że kiedyś brałem ją pół roku dochodząc do dawki 225mg i odstawka była lekko mówiąc przejebana.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

W mieszkaniu był zakład fryzjerski, narkotyki i ukryte w szafie przejście do pokoju

W mieszkaniu 33-latka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 4 słoiki z blisko pół kilograma marihuany.
  • 660 / 37 / 0

Ja miałem przerwę w leczeniu CT i po krótkim czasie dostałem takiej depresji, że szkoda gadać. Gorszej, niż przed braniem.
  • 1165 / 91 / 0

Mnie osobiście wenlafaksyna nie pasi za bardzo mnie pobudzała i nasilała lęki brałem dawki od 75mg do 300 mg . W dawkach 225-300 mg byłem bardzo pobudzony zamieniłem z dobrym skutkiem na fluvaksaminę.
  • 2672 / 200 / 0

Cóż zdam relację jak będzie po odstawieniu 150mg SR cold turkey po 1,5miesiąca brania. Martwi mnie że będą te jebane brain zapsy . Jutro już nie wezmę ale pewnie jeszcze nie będzie efektów odstawiennych ale pojutrze już muszę się z nimi zmierzyć.
  • 315 / 24 / 0

Jestem bardzo ciekawe jak to na Ciebie zadziala.
Tez jestem przed rzucaniem tego gowna i im dluzej to biore tym bardziej sie zastanawiam czy to ma sens?!
Zastanawiales sie nad obstawa z pregabaliny czy hydroksyzyny?
Dawaj znaka i powodzonka!
  • 2672 / 200 / 0

Biorę 150mgx2 pregabaliny. Mam nadzieję że będzie dobrze. Dziś pierwszy dzień bez jak narazie wszystko gra , zero uboków.
  • 7 / / 0

Biorę już kilka dni 75mg+37.5 plus depka. Niestety, coraz bardziej zamulające kombo z przewagą na chęć ciągłego snu i potrzebę kawy. Miał ktoś podobnie w ogóle na wenli? Może z dawką 150 się rozkręci ale mam złe przeczucia.
  • 2672 / 200 / 0

Kurwa 2 noc. Do 2 w nocy nie mogłem usnąć.Łyknąłem 5mg diazepamu, później koszmary i paraliże senne ale takie minimalne. Jednak te koszmary były przejebane i strasznie realistyczne wybudzałem się przerażony z 5 razy. Wstałem właśnie boli głowa, nie wyspany , tragedia. Kurwa nie polecam tej jebanej wenli odstawiać nikomu cold turkey.

Biorę pregabalinę czy ona z diazepmamem w mixie mogła coś namieszać ? Wątpie ale zapytam...

Brain zapsy do tego się zaczęły lekkie i zawroty głowy, pięknie kurwa a przecież antydepresanty nie uzależniają , pierdolony mit :rolleyes:
  • 7 / / 0

Dzisiaj pierwszy raz doświadczyłem tych niesamowitych snów na wenli, można powiedzieć że to takie w praktyce OBE ale bez jakiejś cząstki świadomości, nie ważne.

Zamula mnie dawka 75+37.5, chce mi się non-stop spać a jedynym dobrym przerywnikiem jest kawa. Zmieni się to na 150? Jak tak to czy mogę już na nią wskoczyć? We wtorek i tak miałem to robić według zalecenia.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata