Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 1162 / 91 / 0

Jamedris ja po 20latach zszedłem z clono sztywna dawka 4mg.

Na innym oddziele w szpitalu była dziewczyna co zeszła z helu, a z alprazolamu nie mogła, zejść to jej już czwarty detoks od alpry.

Pisałem też w innym topicu , że w mojej grupie pewna dziewczyna była na 19 retardach 200mg Tramalu dawka 3800mg i zeszła bezboleśnie , gdy my uzależnieni od benzo [było w naszej grupie trzy osoby wszyscy clon] cały czas mieliśmy skręty.

Ogólnie najlepiej schodzić metodą Dr Ashton gdzie odstawienie może trwać nawet rok nawet dwa lata w czasie odstawienia wprowadzić pregabalinę może być z gababeptyną mile widziana jest także kwetiapina dobrze sedująca i jakiś SSRI. :-)
Brałem clony 20lat to nie jestem teoretykiem i wiem że benzdwuazepiny to najgorsze uzależnienie jakie może spotkać człowieka.
  • 422 / 26 / 0

O kurwa. Wy to jednak pierodoleni hardcorzy jesteście ,ja myślałem że po dwóch miechach brania codziennie zopiklonu na odstawce kurwicy dostanę a wy tu o jakichś 20 latach pierdolicie haha

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Narkoprasówka (03.01.18)

Z kraju i ze świata po naszemu, tudzież z akwarium :)
  • 1162 / 91 / 0

No widzisz w naszej grupie byli dwaj chłopacy jeden 2,5roku clon dawka 12-16mg drugi staż na clono 15lat dawka 12mg . Ja brałem najdłużej ale dawki miałem 3razy mniejsze.
  • 5495 / 407 / 0

13 czerwca 2018wnc1964 pisze:
Ja brałem najdłużej ale dawki miałem 3razy mniejsze.
I o to chodzi w zabawie z benzosami.Brac latami jak najmniejsze dawki.Które nas satysfakcjonują, nie windować sobie tolerki do np: 16 mg klona/dziennie bo to bez sensu u marnowanie leku :hug:
  • 254 / 17 / 0

13 czerwca 2018Anabolik pisze:
Ja zjadam 6mg -10mg klono dziennie już długo bez doby przerwy alpra to samo do tego tramal nie wiem co zapieklo mnie czeka w więzieniu :emo:
Nie wiem jak w Polsce ale w Szkocji (Szkota), którego zapuszkowali dostawał w pierdlu codziennie pregabalinę.
  • 518 / 29 / 9

Czy samo GABA (kwas γ-aminomasłowy) podbija działanie benzosów? Kupiłem sobie toto i po 1,5 grama podjęzykowo dobrze mi się zasypia. Ale czy podbija benzy?
  • 422 / 26 / 0

Ale czujesz po tym jakieś dzialanie? Chodzi o wyczuwalne oddziaływanie tego na Twój orgaznim. Szczerze wątpię żeby takie coś podbiło benzo.
  • 518 / 29 / 9

GABA wycisza mi wewnętrzny dialog przed zaśnięciem. Zazwyczaj cierpię na "mielenie" w kółko wydarzeń z dnia (niekoniecznie stresujących), a ten kwas oddala wewnętrzną paplaninę i łatwiej zasypiam.
  • 152 / 4 / 0

13 czerwca 2018global108 pisze:
Czy samo GABA (kwas γ-aminomasłowy) podbija działanie benzosów? Kupiłem sobie toto i po 1,5 grama podjęzykowo dobrze mi się zasypia. Ale czy podbija benzy?
GABA nie działa, bo nie przekracza bariery krew/mózg. To co odczuwasz to jedynie efekt placebo.
  • 422 / 26 / 0

13 czerwca 2018global108 pisze:
GABA wycisza mi wewnętrzny dialog przed zaśnięciem. Zazwyczaj cierpię na "mielenie" w kółko wydarzeń z dnia (niekoniecznie stresujących), a ten kwas oddala wewnętrzną paplaninę i łatwiej zasypiam.
Hehe ale te placebo działa, niesamowite :D swoją drogą jakby naprawdę działało to GABA to musiało by być nieźle po takim legalnym benzo :diabolic:
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata