Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 6526 / 709 / 0

13 czerwca 2018cosmo6 pisze:
Place wychodzę z apteki, zaglądam do kosza żeby wyrzucić paragon a tam połowa kosza zajebana w tjokodonach hahahahahaha.
Ktokolwiek otwiera thio już w aptece i wyrzuca paczki do kosza jest debilem... tylko czekać, aż z takiej pierdoły zrobi się afera, przyjedzie TVN, żeby nagrać materiał i zareckują Wam to thio : )
  • 1817 / 275 / 2

Taka "moda" ze Stanów, skoro Lil Pump pije syropek na teledysku - publicznie, to trzeba naśladować idola!

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Ryanair zabroni wnoszenia alkoholu do samolotów

Nowe zasady będą obowiązywać pasażerów podróżujących do Alicante, Barcelony, Malagi oraz na Ibizę, Majorkę i Teneryfę z dwóch brytyjskich lotnisk - w Manchesterze oraz Glasgow.
  • 3188 / 266 / 0

cosmo6 moglbys mi napisac na priv co to za apteka , tak w ogole to z Lublina jestes czy z innego miasta Lubelszyczny ??

Ja otwieram pod apteka i czasem wyrzucam pod apteka lecz nie robie tego ostentacyjne. Zazwyczaj jem za winklem .
  • 334 / 50 / 0

będze dobrze jak wrzuce jedno opakowanie bez żadnej tolerki raz jadłem thicodin ale z dobry miesiąc temu
  • 440 / 32 / 0

Możesz wrzucić jedno i zobaczyć jakie będą efekty. Po kilku(nastu) razach powinieneś już czuć prawdziwe efekty kody
  • 157 / 2 / 0

Raczej kilka niż kilkanaście. Mi osobiście receptory się wyrobiły po 4 razie i z tego co czytałem to często ludziom wyrabiają się w takim właśnie czasie
  • 7241 / 706 / 0

A moje receptory byly juz wyrobione od razu.Wzialem 75 mg z thio + opalanie fifki i czulem te ciepełko na sercu, spokoj. Oczywiście później wskoczyłem na 150 mg i tak dlugo ciągnąłem az urosla tolerka do 300 mg i odpuściłem kodeine.
  • 440 / 32 / 0

U mnie wyglądało to tak że coś koło ósmego razu zacząlem czuć taką prawdziwą kodeinową fazę. Wcześniej było to tylko zwykłe rozluźnienie i spokój. Wszystko zależy od organizmu. A co do ciepełka to nawet za pierwszym razem też to czułem także średnio bym powiedział że miałeś już wyrobione :-p
  • 2642 / 127 / 0

13 czerwca 2018cosmo6 pisze:
kwas fosforowy to znaczy że jeżeli będę starał się popijać thio colą to w pewnym sensie zmniejsze trochę źle działanie na układ pokarmowy?
Ogólnie chodzi o to, że sulfogwajakol jest zasadą, a kwas wyrównuje ph w żołądku. Każdy napój o kwasowym ph się nada, im kwaśniejszy tym lepiej (tylko nie przepijajcie elektrolitem z akumulatora albo starych baterii). Kiedyś praktykowałem kodę z colą, ale tak uśredniając to ze cztery lata żrę te tabletki przepijając ciepłą herbatą (albo jakimś soczkiem jak w terenie jestem) i nie mam (jeszcze ?) problemów z układem pokarmowym.
  • 334 / 50 / 0

wrzuciłem 12 tabletek thi i popiłem pepsi już mnie grzeje :D
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata