Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 6506 / 705 / 0

13 czerwca 2018cosmo6 pisze:
Place wychodzę z apteki, zaglądam do kosza żeby wyrzucić paragon a tam połowa kosza zajebana w tjokodonach hahahahahaha.
Ktokolwiek otwiera thio już w aptece i wyrzuca paczki do kosza jest debilem... tylko czekać, aż z takiej pierdoły zrobi się afera, przyjedzie TVN, żeby nagrać materiał i zareckują Wam to thio : )
  • 1813 / 274 / 2

Taka "moda" ze Stanów, skoro Lil Pump pije syropek na teledysku - publicznie, to trzeba naśladować idola!

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Narkotyki znalazł we własnym garażu, pozostawił je tam …syn gospodarza

Mieszkaniec Dzierzgonia powiadomił policję, że we własnym garażu znalazł środki odurzające. Najczęściej w garażu przebywał syn gospodarza, który został zatrzymany.
  • 3188 / 266 / 0

cosmo6 moglbys mi napisac na priv co to za apteka , tak w ogole to z Lublina jestes czy z innego miasta Lubelszyczny ??

Ja otwieram pod apteka i czasem wyrzucam pod apteka lecz nie robie tego ostentacyjne. Zazwyczaj jem za winklem .
  • 334 / 50 / 0

będze dobrze jak wrzuce jedno opakowanie bez żadnej tolerki raz jadłem thicodin ale z dobry miesiąc temu
  • 440 / 32 / 0

Możesz wrzucić jedno i zobaczyć jakie będą efekty. Po kilku(nastu) razach powinieneś już czuć prawdziwe efekty kody
  • 157 / 2 / 0

Raczej kilka niż kilkanaście. Mi osobiście receptory się wyrobiły po 4 razie i z tego co czytałem to często ludziom wyrabiają się w takim właśnie czasie
  • 7241 / 705 / 0

A moje receptory byly juz wyrobione od razu.Wzialem 75 mg z thio + opalanie fifki i czulem te ciepełko na sercu, spokoj. Oczywiście później wskoczyłem na 150 mg i tak dlugo ciągnąłem az urosla tolerka do 300 mg i odpuściłem kodeine.
  • 440 / 32 / 0

U mnie wyglądało to tak że coś koło ósmego razu zacząlem czuć taką prawdziwą kodeinową fazę. Wcześniej było to tylko zwykłe rozluźnienie i spokój. Wszystko zależy od organizmu. A co do ciepełka to nawet za pierwszym razem też to czułem także średnio bym powiedział że miałeś już wyrobione :-p
  • 2642 / 127 / 0

13 czerwca 2018cosmo6 pisze:
kwas fosforowy to znaczy że jeżeli będę starał się popijać thio colą to w pewnym sensie zmniejsze trochę źle działanie na układ pokarmowy?
Ogólnie chodzi o to, że sulfogwajakol jest zasadą, a kwas wyrównuje ph w żołądku. Każdy napój o kwasowym ph się nada, im kwaśniejszy tym lepiej (tylko nie przepijajcie elektrolitem z akumulatora albo starych baterii). Kiedyś praktykowałem kodę z colą, ale tak uśredniając to ze cztery lata żrę te tabletki przepijając ciepłą herbatą (albo jakimś soczkiem jak w terenie jestem) i nie mam (jeszcze ?) problemów z układem pokarmowym.
  • 334 / 50 / 0

wrzuciłem 12 tabletek thi i popiłem pepsi już mnie grzeje :D
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata