Przesyłki

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 5 / / 0

Dziękuję @DexPL za odpowiedzi. Myślę, że jutro przejdę się na pocztę, i poproszę babkę z okienka, albo kierownika do rozmowy. Żeby jednak napisali, że adresat tu nie mieszka, czy coś w ten deseń. W dalszym ciągu jednak ciągle myślę, czy powinnam napisać do UC, jak się sprawy w rzeczywistości mają. Nie mam nic do ukrycia, ale czy taki zabieg mi pomoże, czy raczej ściągnie niepotrzebne podejrzenia i ciąganie na zeznania jako świadek? Kto wie :(
  • 1719 / 529 / 1

Będziesz musiała im złożyć zeznania...jak sami nie wzywają to po co się im napataczać? Szczególnie, że skoro tutaj piszesz, to znaczy że jakiś kontakt z substancjami masz;>

Poczta ma odesłać pismo polecone z informacją, że taka to a taka osoba nie mieszka i nigdy nie mieszkała wg twojej wiedzy pod tym adresem. Wszystko. to muszą zrobić

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Narkoprasówka (20.11.18)

Z kraju, ze świata po naszemu, z komendy i z akwarium!
  • 2 / / 0

Siema, zamiast przesyłki ze SPORĄ ilością emy przyszło awizo, konkretniej wezwanie do UC w charakterze świadka, nie wiadomo w jakiej sprawie. Co robić? Boję się, że mogą to podciągnąć pod przemyt czy coś. myślałem, że vendor mnie zrobił i nawet nie wysłał, bo nawet go zgłosiłem i mi oddał hajs xd
  • 192 / 24 / 2

[mention]amidamaru[/mention] idź i złóż zeznania - nie masz pojęcia kto ci to wysyłał, nie twoja ręka. Na wezwaniu powinno być napisane z jakiego artykułu - najprawdopodobniej art 55. u.p.n.
  • 119 / 12 / 0

Czyżby się ostatnio jakoś bardziej zawzięli? Z jakiego kraju była ta przesyłka?
Na wezwaniu powinieneś mieć napisane, z jakiego paragrafu cię wzywają. Jeśli tego nie napisali, to wezwanie jest niezgodne z prawem i nie masz obowiązku się stawiać.

Miałam ostatnio taką sytuację, przeczytali mi listę pytań (czy znam kogoś w Holandii, czy coś zamawiałam itd) i ponieważ nie zajmuję się żadnymi nielegalnymi praktykami, odpowiadałam zgodnie z prawdą, że nic nie wiem na ten temat i tyle.
Teraz tylko rozkminiam, czy gdyby jakiś żartowniś po raz drugi wysłał do mnie coś dziwnego, byłoby równie bezstresowo.
  • 2 / / 0

Z holki. Jest tylko ze w zwiazku z dochodzeniem prowadzonym przez naczelnika UC. Jest tez sygnatura i tyle.
  • 19 / 3 / 0

13 czerwca 2018disc0rdia pisze:
Czyżby się ostatnio jakoś bardziej zawzięli?
Chyba tak bo zarówno jedna paka z NL jak i druga z DE idą mi już prawie miesiąc, w międzyczasie na ten adres dotarła paka z holki zamówiona w tym samym momencie co reszta. Przykra sprawa.
  • 3 / / 0

A dlaczego tak się wzieli?
Bo dzieci po 14 lat biorą się za Rc 😠
Nie próbują nawet zaczerpnąć jakich kolwiek informacji na temat tego co i jak się je,walą na umur bo większą pyzda żeby była

Już nie wspomnę o ulicznych dilach co wszystko co jest kryształem sprzedają pod nazwą cmc
  • 1806 / 109 / 0

Up zgadzam sie jeszcze dzis znajomy mial wezwanko na szczescie nie handlowal ale policjant mu powiedzial bierzemy sie za wszystko co da sie zabrac polecenie z gory. Takze szczegolnie trzeba uwazac z fartem!!!
Mial zawiniete 1 g 3 fea i 1 g fenylopiracetamu ale oddali nie udowodnili mu handlu ale 24h spedzil na komendzie na dolku niestety ehh.
A policjant powiedzial wystarczylby 1 swiadek i malutka porcja przez ta osobe potwierdzona ... i powiedzial masz szczescie.
Takze chyba nie bedzie to sezon ogorkowy jak zazwyczaj.
Zamawial poczta polska .
  • 549 / 22 / 0

Czyli to co się dzieję teraz może mieć też wpływ na paczki z zza granicy, nie RC?
Policja częściej chodzi z psami na poczte, bardziej szczegołowo sprawdzają czy jak to wygląda?
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata