BXM - Benzydamina + DXM

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 0 / / 0

Co sądzicie o 600mg DXM + 2500mg Benzydeminy? Czy nie zepsuje to tripa na DXM? Czy ewentualnie warto do tego dodać 0,75 wódki? Niestety nie mam zbyt dużo czasu na tripa, bo ok 13 h :( czy zdołam się ogarnąć by robić po tym czasie jakkolwiek mocne pozory trzeźwego? I czy mógłby mi ktoś opisać najprościej jak się da ekstrakcje benzydeminy?
  • 634 / 12 / 7

Żadnego alkoholu. Połączenie jest ciekawe jednak zmniejszyłbym dawki 300mg dexa i 1000/1500mg bezny. Po takich dawkach jakie podałeś może być za ostro. :finger: A pozatym nie ten dział.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

"El Chapo" uznany za winnego

61-letni Meksykanin Joaquin Guzman może spędzić resztę życia za kratkami. Zakończył się trzymiesięczny proces byłego szefa kartelu narkotykowego.
  • 441 / 35 / 0

z takimi dawkami jak podał autor to jedno sie nasuwa: ze pojebało ;p
i jesczcze to ze musi byc noramlny po 13 h %-D
max wg mnie to 360-390 DXM'u i 1g cipacza
  • 2 / / 0

Raz w wakacje z przyjacielem zakupiliśmy 4 saszetki rosy, 600 mg DXM ( 3xdexacaps) i w dodatku kode 450 i 300 bo on nie miaal tolery
Kombo KBM jest uważam za najlepszy mix z benzydamina
Taantum cie uposlexIa ale bylo przyjemnoe poki nie myslslismy o zlych rzecAch typu dziki( bo bylismy w lesie)
Ekstrakcja była, w plenerze xd ale udane bombki,jakos 1/1.5 h po tym czasie wlazlo 300 dexa i tojuz nas porylo z jednej strpny euforia alr lezrlismy sluchawki na uszach i w swojej muzyce, nie potrailiamy wypowiadac prostych zdań, ale koda to była przecudna, nie dość ze to koda, nie dość ze wmocniona przez dexa to jezcE niwelowala "efekty" zjazdu po benzie (ktorego zreszta nie doswiadcYlem
Kode ja 450 a moze 600 i moj znajomy zarUciliy jakos powiedzmy 12:00tan->13?dex-> chyba cos kolo 18 podczas gdy deks opadal a serotonina sie rozlewa
Ofc tl był tylko mój sen :old:
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata