4-HO-MiPT; Miprocyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Kuchni [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

A-CoA

Kompetentny
Kompetentny
45
9

Ja nic nie planuję robić, temat dotyczył osób, które nie mają wagi, a chciałby dokładnie odmierzyć dawkę.

endother

43
46

Nie mieszajcie tego z woda ani niczym innym. To nie fenyloetyloaminy by bać sie pokroić żyletka. Doc’a można robić z woda ale nie 4 podstawione tryptaminy.

Masz gram? Dzielisz ma 10 części i masz 100 mg. Dzielisz na 3 i zjadasz.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Walczą ze stereotypami i uświadamiają, że problem narkotyków nie zniknie tylko dlatego, że przestaniemy o nim mówić. Edukatorzy narkotykowi działają na imprezach, organizują konferencje, prowadzą działalność w sieci. Niestety już wkrótce ich działania mogą zostać poważnie ograniczone.
- Sprawa dopalaczy to problem międzynarodowy. Nie umiemy sobie radzić z tzw. darknetami, w których ok. 70 proc. transakcji dotyczy narkotyków - mówił w audycji "W samo południe" Piotr Jabłoński, dyrektor krajowego biura ds. przeciwdziałania narkomanii.

acojeslimak

7
6

endother pisze:
09 czerwca 2018
Up.
Tryptamina się utleni nawet w destylowanej wodzie. Nie dasz rady tego odparować. Jesli musisz to eter, aceton ciężko mi powiedzieć, co chcesz z tym zrobić ze na sile rozpuszczasz?

@acojeslimak
To dopalacze, czego się spodziewasz... dają piguły to jesz dają proszek wciągasz. Dają maczane nie ekstrachujesz by sprawdzić ile tam jest tylko palisz to. Takie są dopalacze.
Sorry, może dla Ciebie nie ma różnicy między tabletką o zawartości 20 czy 30mg 4-HO-MiPT a tabletką "cherries", dla mnie jest. Dzięki za info o mocy, ale jeśli nie masz nic więcej do dodania w temacie, to nie zakopuj moich pytań offtopem o tym, czym dla Ciebie jest co.

A ta karteczka wyglądająca na referencyjną ma czemuś służyć? :nuts: ufam, że nie.

Jak ktoś szuka metody do podziału wolumetrycznego, to rozpuścić w jak najmniejszej ilości acetonu/IPA/spirolu/wody dest. (choćby destylowanej metodą chałupniczną), poporcjować na kawałki chusteczek i wysuszyć na wiatraczku od kompa podpiętym pod ładowarkę do fona (albo zasilacz 12V, jeśli mamy). Dzięki temu mamy chusteczki z x mg dawki w formie gigablottera pozbawionego cieczy, z którą substancja tworzyłaby nietrwały roztwór. Odparowanie cieczy powinno pójść bardzo szybko. Chyba @Acetyl podawał ten sposób, nie wiem, co w nim sprawia problemy.

hertz

26
45

to nie działa vapo jakby co.

A-CoA

Kompetentny
Kompetentny
45
9

endother pisze:
09 czerwca 2018
Nie mieszajcie tego z woda ani niczym innym. To nie fenyloetyloaminy by bać sie pokroić żyletka. Doc’a można robić z woda ale nie 4 podstawione tryptaminy.

Masz gram? Dzielisz ma 10 części i masz 100 mg. Dzielisz na 3 i zjadasz.
Sorry, ale ten post to wprowadzanie ludzi w błąd. Przy takim dzieleniu masz błędy dochodzące do kilkunastu-kilkudziesięciu mg jeżeli w jednej połowie trafi się coś o innej strukturze, wilgotności, zbiciu, krysztale.

Inna sprawa, że teraz przychodzą ludziom do domów już zdegradowane proszki, gdzieś w poście przewinęło się że zjadłem porobiony 250mg miprocyny, jakieś benzo i co, i nic. 2 lata temu benzo nie było w stanie się przebić przez 25 mg mipro.

@acojeslimak nie sugeruj się tym odmierzaniem volumetrycznym bo równie dobrze może się zdegradować, tryptaminy nie musisz trzymać pod językiem, to sposób bardziej przeznaczony do nbomów, gdzie dawka miała bardzo duże znaczenie. Pod wiatraczkiem z komputera - co najwyżej topy można przysuszyć, za duża temperatura, dla wrażliwych substancji. Już lepiej do butelki, trzymać w lodówce i przed tripem pobierać odpowiednią ilość, tylko skoro poprzednicy piszą że substancja jest bardzo wrażliwa na utlenianie -może i tak jest.

endother

43
46

Utleni się w wodzie w 30 minut. Przeprowadźcie sobie eksperyment na 10 mg. Zaczernieje widać to gołym okiem. Natomiast jeśli chodzi o dzielenie miprocyny w której NIE MA KRYSZTAŁÓW do około grama jest w miarę bezpiecznie. Większych ilości już bym nie kroił. Sprawdzałem na wadze i wychodzi dość precyzyjnie. Na gramie mylę się góra 5 mg. Trochę dokładności.

@hertz
Wiemy

A-CoA

Kompetentny
Kompetentny
45
9

Dobra, dobra, pytanie było o tym, jak podzielić substancję dokładnie bez dostępu do wagi.

Na zagranicznych forach ludzie piszą, że z powodzeniem udało się im przechowywać roztwory w lodówce z zaleceniem trzymania tego w lodówce, a jako rozpuszczalnik użyto spirytus, inny pisze o wodzie:
As I posted in the other thread, I don't see any harm in long term storage in water as long as the water is frozen and a dark spot in the freezer (be sure to label!). The freezing retards the degradation and inhibits bacterial growth. I've seen solutions stored over a year with no effect on color or potency. Just defrost and shake well to get everything distributed, get your dose with an oral syringe and then refreeze. I have heard of people storing for years this way.

If you are worried about accurate dosage. You should titrate anyway. I don't trust the accuracy of my cheap scale so I do volumetric measuring like you are but then start with a very small dose and work up. I can't say exactly how many milligrams I am taking but I have I know for example with my mixture 1ml is threshold, 3ml is active, etc.
Doświadczenie chetnie bym zrobił, ale będzie to przecież tylko subiektywna ocena, nie mam dostępu do specjalistycznego sprzętu aby sprawdzić ile jest w momencie rozpuszczenia a ile po x dniach. Poza tym trafić czystą aktywną substancję trudno, bo na powietrzu też degraduje, tak samo trzymana w przeźroczystych woreczkach.

cosmo6

8
5

Halo pany, łączyl ktoś miprocynke z ald-52? Ciekawi mnie to połączenie z racji tego iż może być nieźle psychodelicznie :D jakieś spostrzeżenia na ten temat? Dawki to było by jakieś 30mg mipta i 100uq ald-52.

smileyViking

Ahoj! Jestem po trzecim teście. Piękny psychodelik, chyba po psylacetynie mój dotychczas ulubiony. Gdyby tylko nie ten paskudny bodyload...

Znacie jakiś bezpieczny sposób na zbicie wazokonstrykcji? Mam żylaki na nodze i dokuczają mi na tripie. Normalnie w ogóle ich nie odczuwam. Słyszałem coś że papryczki ostre (kapsaicyna) i aspiryna mogą pomóc. Ktoś potwierdzi/obali?

PS. Polecam sniff, wydaje się działać dużo mocniej a niewiele krócej. I mdłości łatwiej przetrawić bez tego paskudnego smaku w gębie. Jak znajdę sposób na wazo to stestuję IM zanim się zdegraduje.

nanawacin

6

cosmo6 pisze:
13 czerwca 2018
Halo pany, łączyl ktoś miprocynke z ald-52? Ciekawi mnie to połączenie z racji tego iż może być nieźle psychodelicznie :D jakieś spostrzeżenia na ten temat? Dawki to było by jakieś 30mg mipta i 100uq ald-52.
z samym aldem nie, ale badałem połączenie z 1PLSD (100ug +30mg miprocyny dodane ~80 minut później) i było pięknie, bez żadnych złych faz oraz przy pełnej kontroli. tyle że IMHO 1p jest słabsze od alda, więc w zależności od doświadczenia z psychodelikami rozważyłbym wzięcie pół tabletki homipta przy pierwszym takim miksie. no i zdecydowanie przy tym połączeniu nie dopalać jeszcze jakimiś kanami. doświadczony psychonałta tak przy mnie raz postąpił i trzeba go było zbierać po całej galaktyce ; ]

Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 42 uczestników Wejdź na czata

AwatarPierwotnyWilk  Awatarunknown  AwatarKucharzMietek  e2777c31858f007d49f4ea0604ae8269Nulltum  Awatarziomek455  AwatarBetterThan  0fe7fb6dbd8d21e9312de1f49f7213dbiwan27  AwatarxSzuLeRx  AwatarMrPancake  AwatarCristianoTramaldo  cbbe4c814d1c726328e5d3b4aa3043dbVarkus  AwatarWincent  Awatareliot  AwatarMendeleev  AwatarMondengel  AwatarObrazoburca  f8bdc6e780f64a695a809bb760dab6c4trufla1989  AwatarPjaq  Awatarbbk  AwatarCzarli Hustle  Awatarowerfull  AwatarInfamis  c4bebf56a1e9538b5df2b535a43e0a6fAhpuch  AwatarBlackHoodie  07b74f1b3ed2fa678edbc4a32fee0ce2Gość  c2e9a7b90bce63425209cfcf476c22daQnTwKZTN  AwatarJakub777  2a41565217492d04ce55b9b2e2239ed2heheh  Awatarnexu  4e01d6276a7f6a85e2880d08252b3f58thai_stick  AwatarHexaCentauri  Awatarrozgar  AwatarSem  f6fb060a8ce761dddd1b5da34e873adbstatyczny  004ae66fdcf7b573d1049fbb015cb700Waldislavek  37d0651be1530ba7d6ac72aefb97eee9magell  3d9ee44a2076e91a7c099d105064dee8vicmcpherson93  AwatarCycuszek  Awatarmurdock777  AwatarDexPL  Awatarwolfster  AwatarGanjaBot