Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 7329 Strona 702 z 733
Rejestracja: 2014
  • 441 / 36 / 0


odstawka opio i benzo jednoczesnie? hah brakuje jeszcze tylko delirki alkoholowej i dość pełny zestaw by wyszedł.
Rejestracja: 2017
  • 1481 / 143 / 0


Jeszcze zwała po stimach i euforykach

i kombozwała

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Na widok policji połknął dowody, by uniknąć aresztu. Nie przeżył

Chcąc uniknąć kłopotów z policją, zjadł narkotyki, które miały być dowodem w sprawie przeciwko niemu. Kilka godzin później mężczyzna zaczął mieć halucynacje i ataki, a w końcu przestał oddychać.
Rejestracja: 2016
  • 2237 / 295 / 3


I kac.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 705 / 0


12 czerwca 2018cosmo6 pisze:
[mention]UJebany[/mention] dla czego odpuścić RC benzo? Szkodliwość wysoka czy mozna łatwo się wjebac?
Wysoka szkodliwość, ponieważ nie wiesz co tobie vendor sypie.Np: Klonazolam w prochu jednego poklepie 0,5 mg a dla innych juz 0,25 mg będzie mocno ( nie pisze tu o tolerce ) .Nigdy nie znasz jakości .A co do wjebania to na równi z aptecznymi w kazde benzo jest sie latwo wkręcić.
Rejestracja: 2017
  • 440 / 32 / 0


[mention]UJebany[/mention] no niestety tak to już jest z kupowaniem dragów przez neta. Zależy też jak organizm danego osobnika zareaguje na daną substancje. No nie wiem ja mam z tymi benzynami dość spory problem żeby nakminic. Dla tego chciałbym sobie chociaż raz na jakiś czas kupić ze 30-20 sztuk jakichś benzo na podkład do kody czy do tramadolu. Chyba niedługo sobie kupię że 10 sztuk tego flualprazolamu i zobaczę jak to jest. Jak sama nazwa wskazuje jest to jakiś odpowiednik alpry także może być ciekawie. Bardzo amnezyjne jest bo nie chciał bym mieć wyjętego życiorysu ze 3 dni %-D
Rejestracja: 2017
  • 744 / 28 / 0


No Pan doktor mi na urodziny zapisal 3x klono 3x alpre i 2x tramal 150 50szt :huh:

A dziś rano ostatnie 4mg klono i 1mg alpry zjadlem ale szybko do lekarza szybko wykupione bibuly 5trampkow 3klono i dwie alpry poszły :yay:

I dziś hukne Browna kolega wieczorem dwie cwiaryyy przywiezie rozdziewicze w końcu kable heroina :cheesy: %-D
Rejestracja: 2014
  • 1573 / 323 / 0


Pisałam, że te słoiczki z alprazolamem (Alprox) są zdradliwe. Już zostało "jakimś cudem" dziewięć tabletek z, eeeee, sześćdziesięciu i kilku dodatkowych, a nie było to jedno benzo zażywane od wykupienia Rp na alprazolam. Zaprawdę niesamowite. Na następny raz #tylkoblistry, już chuj w te parę złotych i spacerek, ale chcę Alpragen.

A schodzenie jednocześnie z opio i benzo - jeśli z obstawą to do zrobienia, jeśli bez - ciężko, bardzo, bo jedno siądzie bardziej na psyche, drugie na ciało na początkowych etapach, potem się to zmieni; no i ten popierdol będzie trwał, trwał i trwał...

Wolałabym tydzień, już nawet kilka tygodni opio-like skręta (takiego naprawdę odczuwalnego i widocznego) o dużej intensywności niż to, co się dzieje po np. 5-letnim braniu benzodiazepin dzień w dzień. Nie podejmuję się prób opisania tego i walić głową w ścianę mi się chce jak myślę, że byłam już bez nich, a teraz mam dwie opcje; albo kiedyś znowu to przeżyję, albo nie przeżyję i nie będę musiała do takich "dramatycznych" decyzji się zmuszać. Decyzji... Ha, przeżyć.
Rejestracja: 2017
  • 744 / 28 / 0


Ja zjadam 6mg -10mg klono dziennie już długo bez doby przerwy alpra to samo do tego tramal nie wiem co zapieklo mnie czeka w więzieniu :emo:
Jameren Nick chyba pomyliłem ja dziś dostalem na szczęście alpragen jeszcze jutro druga paczka do odbioru ;-)
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2018 przez Anabolik, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2017
  • 440 / 32 / 0


To świetne urodziny Anabolik hahaha. Sam bym takie chciał, sam sobie chyba wypiszę receptę na benzo RC bo teraz mam lipe z aptecznymi ;/ no to Anabolik fajna odstawka Cię czeka. Na niezłych dawkach lecisz codziennie %-D
Rejestracja: 2017
  • 744 / 28 / 0


Ja mam zero problemow z benzo wchodzę jakaś tam wymiana zdan i mówię doktorzze to samo co zawsze poproszę ;-)
Posty: 7329 Strona 702 z 733
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości