Jak zrobić roztwór? (FAQ)

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2743 / 500 / 7

Podałeś dobre proporcje. Rozpuści się i w glikolu, i w alkoholu.
  • 395 / 3 / 0

Dlaczego 200 mg clonazolamu w 200 ml glikolu propylenowym mi się nie do końca rozpuściło i na dnie leży trochę jeszcze osadu ? zażyłem tego 0,5 mg 0,5 ml i zaraz zobaczymy czy zacznie działać bo robiłem to na skręcie od opioidów i dzisiaj brałem krótko działające benzodiazepiny z rana ,które na wieczór już przestały działać jak etizolam i też miałem skręta więc wszystko na szybkiego robiłem żeby jak najszybciej zaaplikować sobie clonazolam. 200 ml glikolu propylenowego wlałem do słoika , do tego wszystko z worka 200 mg clonazolamu i na początku mieszałem łyżeczką ale jak dalej się nie chciało rozpuścić to zamknąłem słoik, zakręciłem i trząsłem ,a dalej jest trochę osadu chuj wie ile z 50 mg ? Nie mam grzejnika żeby ustawić na ile stopni to podgrzać ,a po ostatniej akcji z etizolamem co robiłem 100 mg na 100 ml spirytusu i na chwile podgrzewając na ogniu zaczął od razu wrzeć to się boje tego na grzejnik elektroniczny kłaść , i wtedy by się rozpuściło ? jaką temperature wrzenia ma glikol propylenowy ? kurwa podobno zajebiście to się w spirytusie rozpuszcza od razu mogłem jednak w spirycie robić ,a nie glikol propylenowy 500 ml za 30 zł kupować...

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Co oznacza "duża ilość narkotyków"? TSUE zostawia ocenę sądom

Prawo krajowe nie musi definiować pojęcia dużych ilości narkotyków, a o tym jak zakwalifikować daną wielkość może każdorazowo decydować sąd - orzekł w czwartek Trybunał Sprawiedliwości UE (TSUE) odpowiadając na pytanie sądu ze Słupska.
  • 1225 / 57 / 0

Odkopuję trochę temat. Warto rozpuścić benzo w spirytusie przelanym do jakiegoś słoika? Wygodniej by się dawkowało.
I czy 100ml spirytusu 96% wystarczy na 200 mg substancji?
  • 2743 / 500 / 7

Jak ci wygodnie. Spirytus to spirytus, obojętnie w jakim naczyniu.
W przypadku benzyn 100ml spirytusu na 99% wystarczy na 200mg.
  • 2975 / 414 / 0

Czy każde tabsy benzo można rozkruszyć w pył i wsypać do glikolu lub wódki ?
  • 2743 / 500 / 7

Nie wiem czy każde. Ale wiele rozpuszcza się w alkoholu, w glikolu pewnie też. Midazolam i klorazepat rozpuszczają się w wodzie. Jeszcze kwestia wypełniaczy. Musisz sprawdzić. Rozpuść jedną tabletkę, jak co to nie zmarnujesz tego, bo będziesz mógł to dalej wypić/zjeść/oba.
  • 149 / 7 / 0

Czy mozna rozkruszyc klonazepam i rozpuscic go w spirytusie czy wodce? Mocniej to klepnie?
  • 2743 / 500 / 7

Odpowiedź masz nad swoim postem.
Nie, nie klepnie mocniej, no chyba, że wejdzie w synergię ze spirytusem/z wódką.
  • 1284 / 116 / 0

Pamięta ktoś, ile może stać benzo rozpuszczone w spirytusie w temperaturze pokojowej w ciemnym miejscu?

500mg na 100ml styknie co? Spirol to kosa rozpuszczalnik chyba da radę? :>
  • 1284 / 116 / 0

@STR88

Pomożesz? W czym dłużej potrzyma i łatwiej się rozpuści eti? Glikol/Spirol?
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1316 uczestników Wejdź na czata