MDMA - Wątek ogólny, kryształki

Moderator: Stymulanty

• 574 / 24 / 0

Macie jakieś sprawdzone sposoby na ból nóg i skurcze? Tak już gdzieś po godzinie,dwóch intensywnego tańczenia dostaje takich skurczy że praktycznie co 10 minut muszę sobie na 5 minut usiąść i tak w kółko, jest to trochę uciążliwe i czasem trzeba impreze wcześniej kończyć bo chęci są ale nogi odmawiają.. Próbowałem wiele razy magnez ale praktycznie nic to nie daje, staram się też dobrze suplementować przed
  • 1625 / 195 / 0

Pseudo-olejek
Chlorek magnezu- odrobina wody
Wcieranie na całe ciało.

Do tego potas, w chuj bananów i kakao, dobra dieta

i przerwa siłą rzeczy

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

W foteliku przewoził narkotyki i posiadał 4 zakazy prowadzenia pojazdów

Podczas sprawdzania dokumentów, funkcjonariusz zauważył leżące na foteliku zawiniątka...
  • 7 / / 0

MDMA w trakcie brania escitalopramu? Nie dostane przesadnego pierdolca i nie pożałuję?
  • 27 / 5 / 0

Albo zrób przerwę na parę dni od esci, albo w ogóle nie jedz M. Strata materiału.
  • 8 / / 0

Witam, poniedziałek w nocy zjadlem z 400mg MDMA. Po przebudzeniu mialem strasznie pogryziony język i policzki a także bolało mnie gardło. Dzisiaj mnie dalej bardzo boli i mam chyba angine. Czy to może przez kryształ?
  • 27 / 5 / 0

Pogryziona jama ustna to faktycznie skutki tripowania na M, do tego złapałeś przeziębienie, które bądź co bądź też spowodował "kryształ" :(
  • 277 / 28 / 0

Pogryziona jama ustna to typowy efekt po grubej imprezie na MDMA, często nawet się nie czuje jak chodzi szczęka. Mi po sobotnim rejwie zagoiły się słabe akcje w ustach dopiero wczoraj tj w czwartek. A pojutrze w sobotę kolejne rejwy czekajo. No ale nikt nie mówił że życie rejwera będzie łatwe. :cool:

@Odwiert Korzenny
Masz na myśli nacieranie się uwodnionym chlorkiem magnezu podczas prysznica na przykład? Ja spróbowałem tego kilka razy dzięki Twoim radą na forum i to jest zajebiście skuteczny sposób IMO.
  • 1625 / 195 / 0

@Anon2
Bardziej po prysznicu, żeby było na skórze i się wchłaniało.
Nasmarować się, zrobić masażyk.
Jak się przedobrzy to zaczyna trochę uciążliwie szczypać, a i niektórzy nie mogą zasnąć.
Tak, to jest chyba najlepszy sposób przyjmowania magnezu, u mnie również świetnie działa.

A dla ułatwienia sprawy, polecam malutki flakonik z psikadełkiem (np. po perfumach).
Można nawet taki zabrać na imprezę ;)
  • 290 / 6 / 0

Witam dorwalem krysztal z nl osoba twierdzi że to na 100%MDMA możecie mi napisać czy opis zdagadza się z tym jego twierdzeniem? Bryła duża twarda w kolorach od żółtego do brązowego nawet czarnego bardzo mocno wyczuwalny zapach słodkości i anyzu. Smak bardzo gorzki ziomek mówi że już 100mg wyrywa dobrze co o tym sądzicie?
  • 702 / 54 / 0

co sądzimy?
oto co nastepuje: przypierdol a bedziesz wiedział czy jest ok %-D
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata