LSD - Pierwszy raz

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

trydzyk

NeuroGroove
132
49

11 maja 2018MaskotLsd pisze:
Witam wszystkich mam nadzieję że pisze w dobrym dziale jeśli nie to proszę o przeniesienie do odpowiedniego
1. Płytkiego tripa, którego wzmocnić będzie mogło tylko położenie się w cichym, zaciemnionym pomieszczeniu i skupienie się na doświadczeniu np. poprzez medytację

2. Myślę, że dobry, o ile nie wkręcicie sobie motywu z horrorów, które zaczynają się od samotnego domku w lesie... ;) Zadbajcie o ciepłe źródła delikatnego światła, może jakiś chillout lub ambient żeby cichutko leciał...

3. Całkiem dobra pora, choć niemożność uśnięcia może drażnić przy pierwszym tripie.

4. Po 24 godzinach zejdzie działanie substancji, włączy się zmęczenie spotęgowane nieprzespaną nocą. Nigdy nie jeżdże 24 godziny po doświadczeniu.

5. Jeść - najlepiej naturalne, świeże produkty. Plus - może być też świeżo upieczone, domowe ciasto albo wyroby cukiernicze z takiej lepszej cukierni. Wysoko przetworzone jedzenie może ujawnić swoją ohydną stronę i być niejadalne. Weźcie kredki, plastelinę, kalejdoskop, lub inne dziwne zabawki. Niech każdy weźmie słuchawki, tak aby móc słuchać swojej muzyki, kiedy drażni muzyka innych. Nie brać playstation, bo ukradnie całą uwagę i nic nie wyniesiecie z doświadczenia (bo grać się będzie świetnie), naprawdę szkoda czasu na PS.

3MMC, mefedron, MDMA i mj w żaden sposób nie przygotują Was do doświadczenia z LSD. To przy całym kartonie. Przy połówce po prostu spędzicie czarowny wieczór.

nanawacin

2
15

11 maja 2018MaskotLsd pisze:
Witam wszystkich mam nadzieję że pisze w dobrym dziale jeśli nie to proszę o przeniesienie do odpowiedniego

Dzisiaj chcemy razem z kumplami po raz pierwszy spróbować LSD znaczki wyglądające jak czaszki podobno zawartość LSD to 200uq
Stad moje pytanie do bardziej doświadczonych osób
1. Czego mogę spodziewać się po przyjęciu polowy kwadratu jestem dość tegi waże ponad 110 kg jeśli ma to jakieś znaczenie
pięknych wizualnych wrażeń, może jakiegoś poczucia jedności wszystkiego itp. - ale to w niewielkim stopniu przy takiej dawce.
2. Będziemy tripowac w domku na działce ( 0 % szans że ktoś przyjedzie przyjdzie) czy to dobry pomysł?
3. Zamierzamy zjeść kwadraty koło 20 czy to dobra pora ?
miejscówka ok, ale zaczynając tak późno licz się z nieprzespaną nocą.
4. Jak Z prowadzeniem pojazdu w dniu kolejnym można czy nie można? ( mam na myśli 24h po spożyciu)
zależy od organizmu, ale odradzam. ja swoją sprawność po takich trpiach sprawdzam grając i nawet gdy wydaje mi się, że jest ok, to wyniki ZAWSZE jasno pokazują, iż sprawność jest obniżona. tak więc nigdy za kierownicę nawet po 24h.
5. Co jeść czego nie jeść podczas tripa co sobie przygotować ( jakieś kredki muzyka ) mamy zamiar brać konsolę przyda się nam ona ?
szkoda czasu na playstation w czasie tripa. przygotować można co najwyżej muzykę, choć będąc na działce odgłosy natury same z siebie powinny zrobić robotę. ewentualnie jakieś świece czy inne źródło światła, skoro przygoda będzie w nocy.

Efedron – silny narkotyk pozyskiwany z popularnych leków

Opracowanie względnie świeże i opublikowane w periodyku szacownym, czyli przynajmniej formalnie rzecz biorąc z tych poważnych. Sprawdźcie, jak ma się do wiedzy praktyczno-potocznej ;)

CBŚP uderzyło w bunkry z dopalaczami

Wśród zatrzymanych są również osoby, które przerabiały sklepy w tzw. „bunkry”. Podczas akcji zabezpieczono także dopalacze.

ravez

37
6

Ognisko lub świece. Laptop. Słuchawki i telefony. Picie, czekolada.
Ja i moi znajomi akurat lubimy fastfoody i piwko z sokiem na LSD, ale większość szamanów by nas za to pocwiartowala ;)

Nocny spacer i słuchanie odgłosów natury jak najbardziej tak, tylko ok. 5h od wzięcia jak ogarniecie się po peaku.

Enjoy!

gazyfikacja plazmy

103
26

Do jedzenia orzechy są dobre. Jak ktoś nie trawi laktozy to nic z mlekiem, bo trzeba potem kichę wietrzyć. Lody można sobie najwyżej poroztapiać, wyglądają wtedy niesamowicie. Słodycze z umiarem. Ja lubię przymować dużo kalorii, wtedy mi ciepło na tripie. Ćwierć kilo orzechów, banany i coś z mąki jest w sam raz, białko jakieś też dobrze wchodzi, niekoniecznie zwierzę. Generalnie wszystko gorzej smakuje na kwasie.

trotyl20

33
16

Dzisiaj w koncu pierwszy raz spróbuję kwasu... Mam doświadczenie z 4homiptem, maczankami, 2cbfly, dex - jesli chodzi o psychodeliki. Spróbuję 50ug dopalanego haszem z wiadra w kulminacyjnym momencie tripa. Jak odbieracie towarzystwo zwierząt na tripie? Jak je rozumiecie? Zaglebiacie sie w nie, w ich sposób 'myslenia'? Zastanawiam sie czy przewodnik w postaci zaufanego psa/kota mógłby urozmaicić doświadczenie:)

DeepSpace

7
4

08 czerwca 2018trotyl20 pisze:
Dzisiaj w koncu pierwszy raz spróbuję kwasu... Mam doświadczenie z 4homiptem, maczankami, 2cbfly, dex - jesli chodzi o psychodeliki. Spróbuję 50ug dopalanego haszem z wiadra w kulminacyjnym momencie tripa. Jak odbieracie towarzystwo zwierząt na tripie? Jak je rozumiecie? Zaglebiacie sie w nie, w ich sposób 'myslenia'? Zastanawiam sie czy przewodnik w postaci zaufanego psa/kota mógłby urozmaicić doświadczenie:)
Zwierzęta bardzo ok, zamiast dopalać to wolałbym wrzucić 100 albo 150 ug skoro masz już doświadczenie. Jako pierwszy raz nie chciałbym miksować, a 50 to bardzo mało, nie poczujesz wielu efektów.

trotyl20

33
16

DeepSpace pisze:
08 czerwca 2018trotyl20 pisze:
Zwierzęta bardzo ok, zamiast dopalać to wolałbym wrzucić 100 albo 150 ug skoro masz już doświadczenie. Jako pierwszy raz nie chciałbym miksować, a 50 to bardzo mało, nie poczujesz wielu efektów.
Jestem pare miesięcy kdd ostatniegk tripa na sajko i sdecydowwlem ske na 50ug i dopal hashu, jest juz ok 42min po wzieciu i wow. Cos pięknego. Obawialem sie negatywnych emocji związanych z pierwszym kontaktem z kwasem, ale w sumie tocnie ma na nie miejsca. kreskowka i clearhead...

zxcvbnm9

1
2

Czy jeśli nie mam żadnego doświadczenia, połówka kartonu 200ug na pierwszy raz będzie wystarczająca?
Jakie macie rady na uspokojenie się przed tripowaniem, bo nieco się denerwuje, a nie chciałbym przeżyć bad tripa? Myślałem o jakichś zasadach które napiszę sobie na kartce i w bardzo ekstremalnym, złym momencie wyciągnę, żeby przeczytać, coś w stylu: nie walcz z tym, poddaj się nurtowi, to krótkotrwałe i przejsciowe zjawisko, to co sie dzieje w twoim umyśle teraz jest tylko wynikiem działania związku chemicznego itp.
Coś jeszcze tam dopisać?
I jeszcze pytanie, czy obecność obcej osoby w towarzystwie gdy się tripuje jest bardzo niepożądana, mam na myśli czy to może wzbudzić mój strach/ podejrzenia podczas tripa?
Pozdrawiam, nie mogę się doczekać, aż czuje taką ekscytacje w brzuszku
Zastanawia mnie tylko, jak wielkie mam szanse na otrzymanie na tym blottrze faktycznego LSD-25 a nie czegoś podrabianego, ale na razie o tym nie myślę, zostawiam rozmyślania tego typu na czas spisywania tr after

dajmon

29
6

@up nakłaniasz do czynów nieodpowiedzialnych. Łamiesz co najmniej know your source. Któryś trip ci to wynagrodzi...
19 czerwca 2018zxcvbnm9 pisze:
Czy jeśli nie mam żadnego doświadczenia, połówka kartonu 200ug na pierwszy raz będzie wystarczająca?
Jakie macie rady na uspokojenie się przed tripowaniem, bo nieco się denerwuje, a nie chciałbym przeżyć bad tripa? Myślałem o jakichś zasadach które napiszę sobie na kartce i w bardzo ekstremalnym, złym momencie wyciągnę, żeby przeczytać, coś w stylu: nie walcz z tym, poddaj się nurtowi, to krótkotrwałe i przejsciowe zjawisko, to co sie dzieje w twoim umyśle teraz jest tylko wynikiem działania związku chemicznego itp.
Coś jeszcze tam dopisać?
I jeszcze pytanie, czy obecność obcej osoby w towarzystwie gdy się tripuje jest bardzo niepożądana, mam na myśli czy to może wzbudzić mój strach/ podejrzenia podczas tripa?
Pozdrawiam, nie mogę się doczekać, aż czuje taką ekscytacje w brzuszku
Zastanawia mnie tylko, jak wielkie mam szanse na otrzymanie na tym blottrze faktycznego LSD-25 a nie czegoś podrabianego, ale na razie o tym nie myślę, zostawiam rozmyślania tego typu na czas spisywania tr after
Na problemy adaptacyjne, jeśli będziesz miał dostęp do multimediów, ustaw sobie: https://www.youtube.com/watch?v=OCuZWlx7JIo na odpowiednią minutę. Być może Adam pomoże Ci się dostroić.
Trudno odpowiedzieć na Twoje pytanie odnośnie obecności innych. To zależy od wielu czynników. Od Ciebie, klimatu otoczenia, od najdelikatniejszych aspektów zachowania tej osoby, od zaufania, losowości tripu itd. Nie polecam jednak przebywać w towarzystwie ciasnym i niepewnym, prędzej czy później socjoklaustrofobia przygniecie Cię i będziesz musiał uciec.
Nie wiemy skąd bierzesz sort. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące substancji, testuj ją. Bądź pewny co wrzucasz.
Potraktuj opinię użytkownika powyżej jako przekorną przestrogę. Pamiętaj, że ani wielkość, ani kolor, ani wzór, ani smak nie świadczą o niczym. Organoleptycznie w żadnym stopniu nie da się poznać co siedzi w kartoniku. Uważaj również na dawkowanie. Na pierwszy raz nie potrzebujesz wysokich dawek i okolice 75-150 mcg w pełni zaspokoją Twój pierwszy stopień ciekawości bez narażania na niepotrzebne ryzyko.

4noniush

22
25

Przed tripem ważne jest żeby się wyluzować i nie myśleć, nie zakładać że będzie źle. Będzie źle tylko wtedy jak tak będziesz myśleć. 100ug i tak jest "bezpieczną" dawką.
Podczas tripa otaczaj się tylko zaufanymi osobami, jeszcze lepiej jak będą oni wiedzieć że jesteś pod wpływem, z doświadczenia wiem że jedyne co mi może spierdolić tripa to właśnie obce, niepożądane osoby, a jak już są to nie wchodzę z nimi w żadną interakcję. A co do blottera to testuj,testuj i testuj, doświadczenie na pewno będzie lepsze ze świadomością co się bierze.

Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata

AwatarxSzuLeRx  c4bebf56a1e9538b5df2b535a43e0a6fAhpuch  Awatarunknown  AwatarEvilDead  AwatarSpOkOjNA  AwatarMrMagnificus  AwatarSem  AwatarGanjaBot  AwatarOstry215  AwatarDemis  Awatarturururum  3981f620a35c9430c5edbac6a428095aknt8841  e8bc20f482f69e9da82110920f909ba4statyczny  dff4fa6c4ef3616848c6b47db47a7885jartexxx  AwatarTripowicz  d15900dd5f29cadf93ab97680fd9eb02hydrochlor  AwatarUJebany  AwatarPierwotnyWilk  AwatarRapunzel  Awatarsfiksowany  AwatarCzarli Hustle  c238c809a4251e5e78f67d326f4c1c32guadelupe  AwatarKucharzMietek  4ae44d6f8a3a9fcadcb73c4d81b3706aMaleCoNieCo  df5c49efaa1a955853ebd379277011efrealthing57  AwatarZX  Awatarkapinoga  AwatarLutenson  671e56fba73315a24cdd571d3fe52749DrsRaker  AwatarBetterThan  Awatarrozgar  AwatarAmffaa  Awatarpomasujplecki  f8bdc6e780f64a695a809bb760dab6c4trufla1989  AwatarAnnawolanin  49a1c758aef9fd331a96997b7dc253c2Braak  235964ba3ce495b19df52d9f601c1ea9biel  Awatart.rydzyk  AwatarTiHKAL  AwatarPsychopath  bc00ace87234b7d0df2ae5a6626ce610Kokorari  843881ac4a55b05751e222b2f6e2e2a6Iskolaska  AwatarCristianoTramaldo  37d0651be1530ba7d6ac72aefb97eee9magell  AwatarAlembik  AwatarJakub777  eb08affbcf4b1f9ea463ad5edf461ac5euforiaaa  bd6cf81ece0302b9aea8cae2af16e43awikaaz  d5766ccc7bb7a8f597cc4f20e36228cfdekomoreno  29384162fbb37bd1fd7c7befdf8ff644itirritate