ETH-LAD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 654 / 110 / 0

Czy to ETH-LAD/QumiLance/2C-B/MDMA wszystkie PsychoDelicje zawsze wpierdalam na pusty żołądek, a jak nie na pusty, to przynajmniej z 6 godzin przed wrzutem nic nie jem. Fajne książki mi dzis przyszły, konkretniej to Doświadczenie Psychodeliczne i Drzwi Percepcji, kierunek trzeba poszerzac caly czas. Zycie oparte na Narkotykach, ale nie na frykach. Super zainteresowanie, mega zajawa, tylko z głową i bez przesady, 800ug na raz :-D
  • 39 / 9 / 0

Jak dla mnie wazo po tym związku jest tragiczne, raz było takie, że twarz miałem czerwoną przez kolejne 2 dni. Do tego jakieś dziwne "prądy" przechodzące przez twarz i kończyny.
do tego raz 200ug robi tak że gubie swoje ego (do ego death było jeszcze troche, ale czułem się mocno odklejony) a raz po 200 z tego samego sortu gdyby nie silne wizuale to bym powiedział, ze nie działa (0 działania mentalnego)

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

11 pseudokibiców zatrzymanych. Zarekwirowano narkotyki (bonus: policyjne kino akcji)

– Policjanci zatrzymali 11 osób związanych z narkotykowym biznesem prowadzonym na terenie powiatu wielickiego (woj. małopolskie). Zabezpieczono około 2,5 kg środków odurzających – poinformował w piątek rzecznik małopolskiej policji.
  • 3 / / 0

U mnie 400 ug wywołało wizję nałożone na rzeczywistość, mocne sci-fi, serce biło jakby chciało rozwalić czasoprzestrzeń.
  • 86 / 1 / 0

Jaka jest dawka progowa? Chciałbym poczęstować ethladem osobę, która nie miała nigdy do czynienia z psychodelikami i priorytetem jest, żeby wyniosła z tego tylko pozytywne wrażenia. 50ug smyrnie w ogóle, choćby jako podkład na imprezę? Z mojego doświadczenia szacuję, że 100ug mogłoby już być za wiele
  • 51 / 4 / 0

Ponoć dawka aktywna zaczyna się od 15ug, ja bym spróbował na start 50ug - 100ug
  • 2970 / 127 / 0

Ja jadlem eth-lada tylko w dawce 100mcg i mysle ze 50mcg na poczatek bedzie git. Jak by bylo za slabo to mozna dorzucic jakis inny psychodelik. Drugiej polowki nie ma co dojadac bo tylko wydluzy czas dzialania a nie podbije nic.
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 13 / 0

Czyli 100ug to jest w tym wypadku sporo? Jak się to ma do 150ug ALD-52? (takie mam porównanie tylko).

Uho

• 121 / 5 / 0

Ponawiam pytanie powyżej - ktoś może porównać to, do mocy i profilu działania ALD-52?
  • 695 / 75 / 0

1. Warto zaczynać od 100ug jeśli 150ug LSD mnie nie satysfakcjonuje?

2. Co myślicie o miksie z 2cb-fly? 100ug ETH-LAD i 10mg 2cb-fly?
  • 206 / 30 / 0

100 ethlada to cały chuj. Wal 200 jeśli 150 zwykłego malo
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata