Gorączka jako stan ekstatyczny

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 527 / 30 / 9

Nie wiedziałem za bardzo gdzie to zamieścić, więc zamieściłem tu. Jeśli moderatorzy uznacie, że należy temat przenieść, to proszę bardzo.

Otóż parę dni temu z wieczora dopadła mnie gorączka 38,7 stopni. Nie wiem jakiego pochodzenia - prawdopodobnie zwykłe przeziębienie, czy podobna "franca". I było to baaardzo ciekawe doświadczenie: miałem ekstatyczne dreszcze - bardzo przyjemne, coś na podobieństwo tych po amfie, ale według mnie głębsze i ciekawsze. Do tego zmieniona świadomość, czyli majaki, ale też ciekawe, nie jakieś udręczające, tylko miłe wizje z uczuciem jedności z otaczającym światem. Całą noc przeleżałem w takim stanie i niechętnie zapadałem w sen. Momenty snu były krótkie na szczęście i cieszyłem się z wybudzeń, bo na nowo przeżywałem ekstazę gorączkową. Naprawdę było to przyjemne i chętnie bym spożył jakiś drag, który wprowadzałby w taki stan, nie oferując kaca "day after"...
Rano miałem zamiar iść do lekarza, ale sobie odpuściłem lecząc się domowymi sposobami. Poszedłem więc do pracy (robota przy kompie) i zajebiście mi się pracowało, bo w dzień również miałem podobny stan jak w nocy, tylko deko słabszy. Pracowałem na wysokich obrotach, mając doping w postaci... choroby. Po trzech dniach wyzdrowiałem, czyli w moim narkomańskim odczuciu "wytrzeźwiałem" z poczuciem chęci powtórzenia doświadczeń.
Też ktoś z Was tak miał?
  • 474 / 30 / 0

Miałem przy gorączce majaczenie i odmienne stany świadomości do stopnia całkowitej utraty świadomości ( raz przy bardzo wysokiej gorączce ). Ogólnie nic przyjemnego, określiłbym to jako delirium. Generalnie przy 38,7 *C jeszcze mi się nie przydarzyło, ale bliżej 40 *C już tak.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Narkotyki z Holandii przypadkowo wysypały się podczas sortowania przesyłek

Czyli o możliwych konsekwencjach niebałego obchodzenia się z przesyłkami przez kurierów...
  • 819 / 110 / 0

Gorączka w nocy powoduje halucynaje. Mi z powody kolorowej pościeli śniły się czasy Al Capone i walka o pola ryżowe z użyciem armat. Albo kilkugodzinne układanie stert kartonów. Przy gorączce to normalne. Mi przy przeziębieniu pasuje to że wszyscy chodzą koło Ciebie i pomagają. Ale wykorzystanie tego jako ćpanie to dziwna spawa
  • 527 / 30 / 9

Podobno im ktoś starszy, tym bardziej "łamie" go gorączka i inaczej ją odbiera niż młodsi i dzieci. Ja mam prawie 5 dych na karku. Nie miałem gorączki od ponad 20 lat - pamiętam jak ostatnio dopadła mnie gdy odrabiałem woja w 1992 roku. Wtedy to była męka i nieprzyjemna, zimna telepka dreszczychowa. Do tego jeszcze musiałem rozładować żuka z prowiantem wnosząc paki na 1 piętro, co było masakrą... Ale za to dostałem od kwatermistrza 7 stów nagrody. :cheesy:
VERBALHOLOGRAM - Skoro gorączka zafundowała mi "odjazdowy" stan, to chwała jej za to. Wolę przyjemne stany podczas gorączki, niż męczarnie typu: dręczące majaki, deliry itp. itd. Raczej nie będę tęsknił za chorobliwymi stanami i sztucznie wywoływał u siebie gorączki np. poprzez zjedzenie surowego ziemniaka, czy poprzez wywoływanie tzw. leczniczej gorączki. Wolę od czasu do czasu cyby łyknąć, kwacha, rzadko gałę, czy DXM (który uważam ja jeden z ciekawszych dragów). Zioła już nie palę, bo za bardzo mnie uwalają fizycznie współczesne odmiany - kiedyś jarałem na potęgę, a nawet hodowałem outdorowo z nasion z Libanu (to była potęga :-D)
  • 161 / 18 / 0

No majaki przy silnej gorączce rzecz częsta. Taki stan pomiędzy normalnością a odpływaniem.
A też mam obserwację w drugą stronę. Po RC-kach często jest lekka gorączka.
Mózg więc najwidoczniej lubi ciepełko, żeby sobie poświrować.
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata