4F-EPH

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

Posty: 25 Strona 2 z 3
Rejestracja: 2015
  • 376 / 20 / 0

05 lutego 2018FarmieGolda pisze:
Czy to jest mocniejsze czy słabsze od EPH? Jest tak samo zajebiste jak stare EPH?
Mocniejsze. Klepie w dawce od 1 mg i dłużej działa. Porównania do EPH nie mam.
Rejestracja: 2017
  • 355 / 20 / 0

I jak ten fluorowy etylofenidat? Przetestował go ktoś porządnie? Jak w porównaniu do 4f-MPH? Działa krócej na pewno. Jak z noradrenalinową trzęsawką i nerwowością? Jak ze spaniem? Rekreacyjne jak 4f-MPH czy raczej stricte do nauki?

Zbankrutował producent opioidowego leku

Purdue Pharm, amerykański producent leku OxyContin, wystąpił o ochronę przed roszczeniami wierzycieli. To skutek ponad 2,6 tys. pozwów...
Rejestracja: 2014
  • 139 / 8 / 0

It has been found that ethylphenidate is more selective to the dopamine transporter (DAT) than methylphenidate, having approximately the same efficacy as the parent compound,[1] but with significantly less activity on the norepinephrine transporter (NET).[2] Its dopaminergic pharmacodynamic profile is nearly identical to methylphenidate and is primarily responsible for its euphoric and reinforcing effects.[3]
Źródło:
https://psychonautwiki.org/wiki/Ethylphenidate

W skrócie po polsku: EPH ma zbliżoną aktywność dopaminergiczną do MPH, ale NIŻSZĄ noradrenergiczną. Z fluorowcami, przynajmniej w teorii, powinna zachodzić analogia.

Powiedzcie mi zatem mili, skąd bierzecie te informacje o większej noradrenergice dla 4F-EPH?

I tak z czystej ciekawości, może wyjaśni ktoś, skąd tak niska popularność tej substancji? Profil psychofarmakologiczny na kartce wygląda lepiej od 4F-MPH, jedynie czas działania wypada gorzej.
Zgaduję, że popularność metylo przyćmiła etylo, ale chętnie posłucham opinii :listen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2012
  • 233 / 2 / 0

Ktoś dokładniej testował?

note - scaono /hash_oil

((Proszę o scalenie. Nie mogłem zrobić edita) Próbowałem, ale cofnąłem przypadkiem to co wyprodukowałem i później nie dało rady.)
Popularność 4f- MPH może nie wynika z tego iż jest lepsza, ale z tego że wyszła wcześniej? i była dużo łatwiej dostępna?( ahh... te wspaniałe pierwsze sorty) po tej suszy jaka była kiedy zbanowali EPH( ogromna strata, bo do dziś nic jej nie dorównało).

No, ale wracając do tematu. Może ktoś się pokusi o jakieś mini FAQ? Czy cokolwiek na temat substancji? Zastosowanie NIE rekreacyjne. Sam coś skrobne, ale po kilku testach.

Proszę o zostawienie posta. Chciałbym ożywić wątek. Teraz, kiedy o 4f- MPH( dobre) jest ciężko.

Chyba, że rzeczywiście jest to syf niewarty najmniejszego nawet FAQ.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 133 / 8 / 0

Podbijam temat. Fluorowany EPH ponoć spoko, lekko podbija serotoninę(chyba że źle doczytałem, albo tamci mieli coś innego)
https://www.ukchemicalresearch.org/Thre ... ate-4F-EPH

Dobra - zły link, to ten
https://www.ukchemicalresearch.org/Thre ... ed-effects
Od razu wołam [mention]artur019[/mention]
[mention]Sttetart [/mention]
Rejestracja: 2014
  • 139 / 8 / 0

[mention]dekoderakodyny[/mention]
O serotoninie znalazłem tylko dla 4F-MPH, ale tu nie spodziewałbym się zauważalnych różnic:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl ... po=69.7368
The 4F-MPH mixture was about twice as potent as MPH at DAT and NET, although addition of the fluorine atom to the 4-position of the phenyl ring did not increase potency at SERT.
Czyli žodyn z izomerów nie miał większej serotonergii od MPH. Jeśli dobrze pamiętam, gdzieś widziałem minimalnie inne dane, wg których powinowactwo 4F-MPH do serotoniny i tak szło w tysiące NM. I wreszcie, 4F-MPH nie wywala źrenic, choć to akurat o niczym ostatecznie nie przesądza.

A spoko powinien być - mniej nory, więcej dopy, tylko czas działania krótszy. Subiektywne różnice analogiczne do różnic między MPH i EPH. Nie wiem tylko (nadal), skąd ludzie biorą info o wyższym stosunku nory względem dopy :huh:
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 133 / 8 / 0

[mention] acojeslimak [/mention]
To mówisz, że nie wywala źrenic... :-D
No i dobra, o to chodziło. Ale i tak raczej zacznę od IPH, bo najsłabszy
Rejestracja: 2014
  • 139 / 8 / 0

[mention]dekoderakodyny[/mention]
Jeśli chodzi tylko o źrenice, to walenie sniffem ogranicza ryzyko dotknięcia sero i powiększenia źrenic. Teoria sprawdziła się w przypadku 3-FEA i 4-CMC. Z drugiej jednak strony HDEP-28 i 4-MPM podane sniffem na zejściu pięknie powiększały źrenice i musiałem to maskować kodeiną %-D
IPPH jest najmocniejszy jeśli chodzi o dopaminę z niefluorowanych fenidatów %-D Za to rzeczywiście, ma najsłabszy profil noradrenergiczny.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 133 / 8 / 0

[mention]acojeslimak[/mention]
W sumie i tak lubię sniff - dobrze. Ale ponoć kogoś piekło po tym 3 godziny, jeszcze gorzej niż 4-CMC, to nie wiem
Rejestracja: 2012
  • 233 / 2 / 0

Po drobnych testach. Początkowo sniff- TOP3 niszczyciel śluzówki. Później oral. To jest bardzo aktywne. Lecę na flu- zepamie od dłuższego czasu, więc nie moje testy i tak są mało warte, jednak z tym trzeba naprawdę uważać. Bardzo mocno siada na nor, czuć też dopamine choć wydaje się być słabsza niż przy 4-f MPH. I co jeszcze zauważyłem to źrenice powiększone i obraz bywał rozmazany. Serotonina? Może, ale przez tą noradrenalinke nawet po śmiesznych ilościach oral jest sie za bardzo roztrzesionym żeby to dobrze wyczuć.
Sort od ventora, który miał ostatnio problemy. Właściwie przysłał mi to zamiast 4f- MPH tak to bym nie miał okazji spróbować.
Posty: 25 Strona 2 z 3
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 41 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości