Flualprazolam (RC)

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 527 / 30 / 9

Zauważyłem, że tak jak w przypadku alprazolamu dawka lecznicza = dawka rekreacyjna. Zarzuciłem dziś z rana 3 mg flualpry i "faza" nie zwiększyła się, poczułem się jakbym wziął 1 mg. Co innego np. diazepam, gdzie 5 mg mało klepie, a już 25 mg jest si.
  • 1174 / 46 / 0

A u mnie jeszcze ciekawsza reakcja zaszła. 2mg klona, a później 2mg Flu-alpry całkowicie mi film urwały :nuts: Obudziłem się o 13 i totalnie nic pamiętam z ostatnich kilkunastu godzin.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Szczecin: aż 269 dzieci leczonych po zatruciach lekami i substancjami psychoaktywnymi w 2018 r.

269 dzieci było leczonych w klinice pediatrii i ostrych zatruć szpitala w szczecińskich Zdrojach w 2018 r. Liczba zatruć lekami i substancjami psychoaktywnymi spędza nam sen z powiek – powiedział w czwartek (14 lutego) kierownik kliniki.
  • 152 / 4 / 0

Możliwe, że po braniu 2mg przez 2-3 dni pojawia się lekki skręt?

Najgorsze w tym, że w takich dawkach zapomina się, że coś się zrobiło, później ludzie widzą, że coś jest nie tak z tym częstym zapominaniem.
  • 3151 / 257 / 0

Tak , to mozliwe u osob ktore juz mialy kontakt z benzo w przeszlosci.
  • 78 / 5 / 0

Tak. Ja też miałem skręt po dwudniowym braniu flualpry.
  • 62 / 3 / 0

Po ostatniej nieudanej przygodzie z 0.5 flualpry, dziś przed zajęciami zarzuciłem cala tabletę, którą wcześniej rozgryzłem, żeby upewnić się ze czuć ten smak alprazolamu - no i przyznaje, było czuć taka typową gorycz. Ale działanie jak dla mnie jest bardzo słabe, a na pewno słabsze niż zwykła alpra. Nie wiem czy to wina sortu czy ze mną coś jest nie tak ale 0,5 klonazolamu albo 2mg etizolamu w chuj mocniej mnie robiło. Ogólnie to jestem zawiedziony tym wynalazkiem. Żółte tabletki znalezione w sejfie kupione niedawno.
  • 639 / 38 / 0

tak, dziwny stan
  • 3151 / 257 / 0

To bylo kozak tylko przy pierwszej wrzucie i po dlugiej przerwie ogolnie od benzo. Magia szybko znika . clonazolam dalej krol benzo rc.
  • 639 / 38 / 0

po clonazolamie to można wpaść pod pociąg na nieświadomce
  • 103 / 2 / 0

Niestety przyznaje, że efekt wow szybko znika. Przez pierwsze 2-3 tygodnie 1mg działało super przeciwlękowo i antydepresyjnie. Obecnie 1-1,5mg powoduje spokój, zmułę i taką wyjebke na wszystko. Niby lęki są mniejsze, ale brakuje tej motywacji i chęci do robienia czegokolwiek.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 48 uczestników Wejdź na czata