O.Z.O.R.A. Festival 2017

Moderator: Knajpa

• 79 / 17 / 0

wybiera sie ktos moze?

https://ozorafestival.eu/
  • 228 / 7 / 0

sporo polaków się wybiera, line up najlepszy chyba w tym roku w europie

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

"El Chapo" uznany za winnego

61-letni Meksykanin Joaquin Guzman może spędzić resztę życia za kratkami. Zakończył się trzymiesięczny proces byłego szefa kartelu narkotykowego.
  • 79 / 17 / 0

line up zajebisty tak jak i rok temu :-) ja sie wybieram z kumplem i prawdopodobnie bedzimy sie z grupa studentow rozbijac ktora poznalismy rok temu ;-) jakby ktos chcial dolaczyc albo poprostu sie spotkac to pisac :-D
  • 2970 / 127 / 0

Moze sie wybiore. Lineup rzeczywiscie rozpierdalajacy mozg. Dla kazdego cos dobrego. :)
  • 877 / 11 / 0

08 czerwca 2017darqism pisze:
line up zajebisty tak jak i rok temu :-) ja sie wybieram z kumplem i prawdopodobnie bedzimy sie z grupa studentow rozbijac ktora poznalismy rok temu ;-) jakby ktos chcial dolaczyc albo poprostu sie spotkac to pisac :-D
Ja byłem w 2017. Czy to może Wy mieliście flagę "POLSKA" i dosyć duży obóz po lewej stronie drogi?
  • 79 / 17 / 0

nie to nie bylismy my, nasz oboz byl akurat miedzy narodowy ;D
  • 877 / 11 / 0

Dzięki za odp. A w tym roku ktoś się może wybiera?
  • 661 / 11 / 0

Ja się wybieram na pewno.
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata