O.Z.O.R.A. Festival 2017

Moderator: Knajpa

• 79 / 17 / 0

wybiera sie ktos moze?

https://ozorafestival.eu/
  • 259 / 9 / 0

sporo polaków się wybiera, line up najlepszy chyba w tym roku w europie

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Młody człowiek testował nowe dopalacze, które go zabiły?

Czy mieszkaniec wsi pod Oleśnicą na zlecenie testował dopalacze, dzięki czemu później mógł kupować je po niższej cenie? Tak twierdzą jego sąsiedzi, a informacje te bada prokuratura.
  • 79 / 17 / 0

line up zajebisty tak jak i rok temu :-) ja sie wybieram z kumplem i prawdopodobnie bedzimy sie z grupa studentow rozbijac ktora poznalismy rok temu ;-) jakby ktos chcial dolaczyc albo poprostu sie spotkac to pisac :-D
  • 3025 / 163 / 0

Moze sie wybiore. Lineup rzeczywiscie rozpierdalajacy mozg. Dla kazdego cos dobrego. :)
  • 888 / 14 / 0

08 czerwca 2017darqism pisze:
line up zajebisty tak jak i rok temu :-) ja sie wybieram z kumplem i prawdopodobnie bedzimy sie z grupa studentow rozbijac ktora poznalismy rok temu ;-) jakby ktos chcial dolaczyc albo poprostu sie spotkac to pisac :-D
Ja byłem w 2017. Czy to może Wy mieliście flagę "POLSKA" i dosyć duży obóz po lewej stronie drogi?
  • 79 / 17 / 0

nie to nie bylismy my, nasz oboz byl akurat miedzy narodowy ;D
  • 888 / 14 / 0

Dzięki za odp. A w tym roku ktoś się może wybiera?
  • 662 / 11 / 0

Ja się wybieram na pewno.
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata