Flualprazolam (RC)

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 669 Strona 23 z 67
Rejestracja: 2017
  • 152 / 4 / 0

19 maja 2018global108 pisze:
Nie jest fajnie po dłuższym, codziennym łykaniu flualpry... Otóż przez 2 tyg. zapodawałem po 2 tabsy - jedną rano koło 6-tej, drugą koło południa w pracy. I tak sobie bezstresowo, chillautowo jechałem. Mam dynamiczną pracę i na luzie wsio szło gładko. Objawów amnezyjnych nie zauważyłem, a mam mnóstwo obowiązków (grafika komputerowa, wystawianie aukcji i mnóstwo innych, wymagających dobrej pamięci i precyzji rzeczy). Niestety po kilkunastu dniach zacząłem budzić się z lękiem, jakimś drżeniem i miałem poczucie "nagości", czyli nadwrażliwość na wszelkie przejawy negatywne w otaczającym świecie i miałem wrażenie, że je wchłaniam. Np. odczuwałem strach i bezradność od żuli spod Biedry. Na fazie miałem poczucie, że MAM CIAŁO, ale nim nie jestem, czyli nie odczuwałem własnego fizis, a na zejściu uczucie, że JESTEM CIAŁEM - a to kolosalna różnica. "Jestem ciałem" objawiało się w ociężałości, wściekłym uciskiem u nasady nosa i bólami (nerwobólami?) w skroniach. W takim stanie byłem wrogo nastawiony do świata... :-/
Wychodzi na to, że uzależniłem się... :-/ Mam zamiar schodzić z dawek i dorzucać ashwagandhę (mam dostęp do sproszkownej w pracy), różeniec górski, Depakine oraz baclofen, których mam spore zapasy (baclo legalnie przepisane przez ortopedę, bo mam zwyrodnienie kręgów szyjnych i czasem łapie mnie bolesna sztywność karku). Stosuję też dietę z dużą ilości owsa (musli na śniadanko), który ponoć zawiera substancje działające podobnie do benzosów, lecz nieuzależniające. Są nawet w Stanach suple z wyciągiem z owsa specjalnie zrobione dla odstawiających benzosy. U nas w aptekach można dostać Forsen z ekstraktem z owsa. Uważajcie na flubroma, bo to dość zdradliwe benzo... :old:
Skręt cię dopadł ja przez swoją głupie też się nabawiłem 20 tabsów w tydzień, dochodziłem do siebie dwa dni
Rejestracja: 2008
  • 72 / 3 / 0

Ile polecacie na pierwszy raz z flualprą? 0.5 klonazolamu robi mnie dobrze. Celować w 1mg od razu czy raczej 0.5?

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Amerykanie nie mogą się zdecydować. Jednocześnie walczą z marihuaną i chcą ją legalizować

Stany Zjednoczone bywają bardzo dziwnym krajem. Z jednej strony Kongres coraz śmielej dyskutuje o legalizacji marihuany, a z drugiej tamtejsza Agencja Żywności i Leków walczy ze sprzedażą produktów zawierających CBD.
Rejestracja: 2016
  • 183 / 4 / 0

Nie bierz 1mg na początek. U mnie za pierwszym razem 0,75 zerwało film od 20 do 9 następnego dnia. ;p
Rejestracja: 2008
  • 72 / 3 / 0

[mention]twoFOx1572[/mention] a dużą masz tolerke?
Rejestracja: 2015
  • 806 / 64 / 0

jak bardzo związek fluoru jest szkodliwy?
Rejestracja: 2010
  • 610 / 56 / 22

Zatrucie fluorem to nieciekawa sprawa:
http://www.dobrylekarz.info/opis-chorob ... azkami.htm
Ciekaw jestem, czy łykając flubroma dorabiamy się zatrucia fluorem, czy też "robimy sobie dobrze", bo fluor jest także niezbędny w procesie mineralizacji kości i zębów. Inna sprawa - barwnik. Uj wi jaki został użyty i czy jest szkodliwy.
Rejestracja: 2008
  • 72 / 3 / 0

Ile czasu wchodzi wam flualpra? Zarzuciłem pol zoltego tabsa z sejfu, minęła godzina i jak narazie 0 efektów. Dorzucić drugie pół czy jeszcze poczekac?
Rejestracja: 2010
  • 493 / 32 / 0

u mnie z pół godz się ładuje
Rejestracja: 2016
  • 2440 / 403 / 3

Fluor w tym związku, jak i w wielu innych zresztą, jest niegroźny, wystarczająco mocno wiąże się z węglem żeby wyjść z organizmu dalej się go trzymając.

PS. Nie mam żadnego źródła potwierdzającego moją wypowiedź, nie mam siły się przekopywać przez ten bullshit siany przez fanów teorii spiskowych. (gdy szukam informacji o tym wiązaniu w duckduckgo)
Rejestracja: 2010
  • 110 / 2 / 0

Dostałem wczoraj w czwartek moje pasjonujące zamówienie flualpry. Przed tym miałem tydzień przerwy ratując się flubromazepamem. Po pierwsze co rzuciło mi się w oczy albo bardziej pod język, smak. Wcześniejszy wg mnie w smaku przypominał mi tą prawdziwą alprę (był taki gorzkawy i zawsze jak się rozpuszczał to chciało mi się kichać). Ta z ostatniego zamówienia jest jakby trochę inna, czuć jakby nutkę czegoś słodkiego. Dodatkowo co najdziwniejsze, tak jak wcześniej po 1mg odczuwałem mega działanie aktywizujące, tak teraz chce mi się spać... Albo bania przeorana benzosami albo...?

PS moje doświadczenie z tym specyfikiem to 2 miechy. przez ten czas moja najdłuższa przerwa to tydzień, ale zdażały się takie 1-2dniowe.
Posty: 669 Strona 23 z 67
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 140 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: abhghtn, kwachniewski, matback i 6 gości