Anahuasca

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 3 / / 0

18 maja 2018Banzi pisze:
Z tego co pamietam to trzciny ( phalaris, twoja to chyba jakas inna ) zawieraja jakas toksyczna substancje, ktora sie gryzie z imao ( gramina? ). Dlatego tylko ekstrakcja polaczona z izolacja poszczegolnych molekol.

Potrzebujesz troche wiecej passiflory niz te 20g. Kiedys czytalem na nexusie post typa, ktory aktywowal DMT przy ilosci 300g. Wklep w duckduckgo to powinno wyskoczyc.
Phalaris arudinacea to Mozga trzcinowata (rodzaj trawy) a Phragmites australis to zwykła trzcina, ta sama co rośnie przy kanałach melioracyjnych czy nad jeziorami. Nie znalazłem wzmianki o tym, by zawierała ona graminę.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trzcina_pospolita

Pokopałem ciut i rzeczywiście trzeba dowalić więcej ale jest nadzieja, że nie aż 300g a coś około 100g powinno odpalić DMT. Zawsze można dodatkowo dołożyć sok z czarnej porzeczki, który również spowalnia metabolizm monoamin. Wypowiem się jeszcze na ten temat jak już w końcu wypróbuję metody przeze mnie opisywane. ;-)
Użytkownik nieaktywny
  • 371 / 94 / 16

Masz jakies info odnosnie skladu tej trawy? Nie wiedzialem ze to takze zawiera DMT.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Z braku tłumacza umorzyli śledztwo wobec przemytników narkotyków. Trójce Rumunów upiekło się

Z powodu braku tłumacza z języka rumuńskiego zwolniono z posterunku policji podejrzanych o przemyt narkotyków. Rzecz wydarzyła się w Perthus, niedaleko Perpignan, przy granicy francusko-hiszpańskiej.
  • 474 / 48 / 0

Stare gadki szmadki, dajcie spokój: topic14219.html?hilit=DMT
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata