Jak zrobić roztwór? (FAQ)

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1182 / 50 / 0

Tyle gadania, a wszystko zostało już ujęte w tym temacie. Fajnie jakby go ktoś zamknął i skasował kilka ostatnich postów ;)
  • 1155 / 97 / 0

Jak sobie radzicie z "wilgotnym" prochem lepiącym się do samary? Od razu wlewacie glikol/wódkę do środka i czekacie aż się rozpuści?

Przeniesiono. | STR88

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

W centrum Chicago nie kupisz rekreacyjnej marihuany?

Punkty sprzedaży marihuany po wejściu w życie jej legalizacji nie będą mogły być otwierane na dużym obszarze centrum Chicago, w tym przy Magnificent Mile.
  • 1182 / 50 / 0

Tak.
  • 1155 / 97 / 0

02 maja 2018modest pisze:
Ja po prostu wkładam rozciętą żyletką smarkę (tak by nie stracić gdzieś po drodze materiału) do docelowego słoiczka lub pojemniczka na płyny do samolotu, zalewam glikolem i elo. O co to halo
Ja pierdole, to jest genialne xD

Ja mam o tyle problem, że robię roztwór w butelce 100ml od Glikolu Propylenowego, który posiada kurewsko cienką szyjkę, także taka operacja zawsze była nieosiągalna

Dostanę taką buteleczkę 100ml do samolotu w Rossmannie na przykład?
  • 2635 / 393 / 3

• 1155 / 97 / 0

Tzn no to właśnie widziałem :D zapomniałem dodać, że chodzi mi o stacjonarki

Wiadomo, że z lejka korzystam, ale z nim też jest jebanie. Pomysł kolegi wydaję się najlepszy, potem pozostaje wyjąć samarę i oblizać z glikolu żeby strat nie było xD

Wszystko co potrzebne to szersza szyjka
  • 258 / 7 / 0

Tak, te buteleczki 100 ml do samolotu są w rossmannie (tylko w rzeczywistości ich pojemność to 90ml). Jedna kosztuje chyba 3 zł, albo mniej nawet. A jak już wszystko przerobisz to wyciągasz woreczek i go ładnie wylizujesz xD I tyle w temacie xD
  • 804 / 63 / 0

a gliceryna z apteki ?
  • 989 / 40 / 0

10mg eti w ilu ml wody do iniekcji?
  • 2635 / 393 / 3

Nie rozpuści się.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata