Flualprazolam (RC)

Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.

Moderator: GABA

Posty: 725 Strona 23 z 73
Rejestracja: 2017
  • 152 / 5 / 0

19 maja 2018global108 pisze:
Nie jest fajnie po dłuższym, codziennym łykaniu flualpry... Otóż przez 2 tyg. zapodawałem po 2 tabsy - jedną rano koło 6-tej, drugą koło południa w pracy. I tak sobie bezstresowo, chillautowo jechałem. Mam dynamiczną pracę i na luzie wsio szło gładko. Objawów amnezyjnych nie zauważyłem, a mam mnóstwo obowiązków (grafika komputerowa, wystawianie aukcji i mnóstwo innych, wymagających dobrej pamięci i precyzji rzeczy). Niestety po kilkunastu dniach zacząłem budzić się z lękiem, jakimś drżeniem i miałem poczucie "nagości", czyli nadwrażliwość na wszelkie przejawy negatywne w otaczającym świecie i miałem wrażenie, że je wchłaniam. Np. odczuwałem strach i bezradność od żuli spod Biedry. Na fazie miałem poczucie, że MAM CIAŁO, ale nim nie jestem, czyli nie odczuwałem własnego fizis, a na zejściu uczucie, że JESTEM CIAŁEM - a to kolosalna różnica. "Jestem ciałem" objawiało się w ociężałości, wściekłym uciskiem u nasady nosa i bólami (nerwobólami?) w skroniach. W takim stanie byłem wrogo nastawiony do świata... :-/
Wychodzi na to, że uzależniłem się... :-/ Mam zamiar schodzić z dawek i dorzucać ashwagandhę (mam dostęp do sproszkownej w pracy), różeniec górski, Depakine oraz Baclofen, których mam spore zapasy (baclo legalnie przepisane przez ortopedę, bo mam zwyrodnienie kręgów szyjnych i czasem łapie mnie bolesna sztywność karku). Stosuję też dietę z dużą ilości owsa (musli na śniadanko), który ponoć zawiera substancje działające podobnie do benzosów, lecz nieuzależniające. Są nawet w Stanach suple z wyciągiem z owsa specjalnie zrobione dla odstawiających benzosy. U nas w aptekach można dostać Forsen z ekstraktem z owsa. Uważajcie na flubroma, bo to dość zdradliwe benzo... :old:
Skręt cię dopadł ja przez swoją głupie też się nabawiłem 20 tabsów w tydzień, dochodziłem do siebie dwa dni
Rejestracja: 2008
  • 80 / 3 / 0

Ile polecacie na pierwszy raz z flualprą? 0.5 klonazolamu robi mnie dobrze. Celować w 1mg od razu czy raczej 0.5?

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Zatrzymany przez CBA to prof. Aleksander M. – znana postać polskiej farmacji

W piątek Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało o zatrzymaniu przewodniczącego Komisji ds. Produktów Leczniczych działającej przy URPL. Miał oferować rejestrację leku z medyczną marihuaną w zamian za łapówkę. Dziś Gazeta Prawna przybliża kulisy sprawy. Zatrzymanym jest prof. Aleksander M. – znana postać polskiej farmacji i m.in. były pracownik Narodowego Instytutu Leków.
Rejestracja: 2016
  • 210 / 6 / 0

Nie bierz 1mg na początek. U mnie za pierwszym razem 0,75 zerwało film od 20 do 9 następnego dnia. ;p
Rejestracja: 2008
  • 80 / 3 / 0

[mention]twoFOx1572[/mention] a dużą masz tolerke?
Rejestracja: 2015
  • 958 / 86 / 0

jak bardzo związek fluoru jest szkodliwy?
Rejestracja: 2010
  • 651 / 63 / 22

Zatrucie fluorem to nieciekawa sprawa:
http://www.dobrylekarz.info/opis-chorob ... azkami.htm
Ciekaw jestem, czy łykając flubroma dorabiamy się zatrucia fluorem, czy też "robimy sobie dobrze", bo fluor jest także niezbędny w procesie mineralizacji kości i zębów. Inna sprawa - barwnik. Uj wi jaki został użyty i czy jest szkodliwy.
Rejestracja: 2008
  • 80 / 3 / 0

Ile czasu wchodzi wam flualpra? Zarzuciłem pol zoltego tabsa z sejfu, minęła godzina i jak narazie 0 efektów. Dorzucić drugie pół czy jeszcze poczekac?
Rejestracja: 2010
  • 499 / 36 / 0

u mnie z pół godz się ładuje
Rejestracja: 2016
  • 2787 / 508 / 7

Fluor w tym związku, jak i w wielu innych zresztą, jest niegroźny, wystarczająco mocno wiąże się z węglem żeby wyjść z organizmu dalej się go trzymając.

PS. Nie mam żadnego źródła potwierdzającego moją wypowiedź, nie mam siły się przekopywać przez ten bullshit siany przez fanów teorii spiskowych. (gdy szukam informacji o tym wiązaniu w duckduckgo)
Rejestracja: 2010
  • 110 / 2 / 0

Dostałem wczoraj w czwartek moje pasjonujące zamówienie flualpry. Przed tym miałem tydzień przerwy ratując się flubromazepamem. Po pierwsze co rzuciło mi się w oczy albo bardziej pod język, smak. Wcześniejszy wg mnie w smaku przypominał mi tą prawdziwą alprę (był taki gorzkawy i zawsze jak się rozpuszczał to chciało mi się kichać). Ta z ostatniego zamówienia jest jakby trochę inna, czuć jakby nutkę czegoś słodkiego. Dodatkowo co najdziwniejsze, tak jak wcześniej po 1mg odczuwałem mega działanie aktywizujące, tak teraz chce mi się spać... Albo bania przeorana benzosami albo...?

PS moje doświadczenie z tym specyfikiem to 2 miechy. przez ten czas moja najdłuższa przerwa to tydzień, ale zdażały się takie 1-2dniowe.
Posty: 725 Strona 23 z 73
Wróć do „RC-benzo”
Na czacie siedzi 1488 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości