Chce się leczyć

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 744 / 28 / 0

Witam postanowilem jednak przyjmować leki od psychiatry tak jak on zapisal czyli

Depakine 300 -0-300

Ketrel 50-50-200

Przyjmuje też klono w dawce 10 mg tramal 1g alpre 3mg kodeina 300-480 m g dziennie

Moje pytanie brzmi tak czy te leki jakoś negatywnie nie wpłyną na stan ucpania? Bo zauważyłem słabsze działanie dziś rano leki wzialem wraz z cukierkami a i choruje na chad

Wiem że brałem te leki ale tylko doraznie :gun: teraz chce je włączyć na stale
Pozdrawiam liczę na jakieś sensowne odpowiedzi
  • 2186 / 747 / 1

A o co dokładnie masz obawy? Że dotychczasowa dawka kody i tramca nie będzie trzepać jak dawniej? Zestaw masz nie najsłabszy. Powiedziałbym wręcz że nieźle dobrany. Powinien zadziałać dość szybko i najpewniej skutecznie na problemy psychiczne. Jako skutek uboczny masz szansę na zmniejszenie ilości opio i benzo w perspektywie na odstawienie co najmniej jednego z tych środków.

Nie zmieniaj zaleceń lekarza w oparciu o "odczucia". Gdybyś miał jakieś sajdy to wtedy leć do niego ponownie. Zakładam, że on wie o kodzie, tramcu i benzo?

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Illinois coraz bliżej legalizacji marihuany

Obecnie w stanowym Kongresie rośnie poparcie dla legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych. Nowy demokratyczny gubernator J.B. Pritzker wielokrotnie powtarzał, że popiera ten pomysł..
  • 744 / 28 / 0

No mam obawy o to ze sie nie grzeje ale właśnie te obawy minęły :cheesy: lekarz wie tylko o trampku na ból kręgosłupa 100mg o kodzie mówiłem że okazjonalnie o benzo nie wie

Co do sajdowww typu senność to nie zauwaze z racji przyjmowanych substancji

Obawiam się ze jak powiem jakie dawki benzo biorę to mnie zamknie do szpitala jest bardzo anty-benzo ta lekarka

Czyli Dexx myślisz że jak te leki sie rozkręca bedzie motywacja do rzucenia?
  • 744 / 29 / 0

Nie, motywację do rzucenia musisz znaleźć sam.
Albo bierzesz wg. zalecen lekarza albo całą tą dalszą garść benzo i opio.
O co ty w ogole pytasz?
Czy mogę dalej cpać biorac kertel i depakine? Tak, możesz.
Czy pomoże ci to w czymkolwiek? Nie.
  • 1533 / 217 / 0

885, Ty jesteś jednak zbyt trudnym przypadkiem, IMO bez ośrodka zamkniętego na dłużej nie widzę większych perspektyw leczenia. Tylko, że chcesz po prostu przyblokować sobie tego CHADA, i ćpieć dalej opiaty. Ale w takiej sytuacji będziesz po prostu bardziej otępiałym, zaćpanym i jednocześnie mniej podatnym na manię warzywem, niż bez tych leków.
  • 744 / 28 / 0

No chce zablokować chada by nie mieć deprechy poza tym myślałem ze te leki osłabia działanie brane razem a czytałem że to wszystko wzmacnia siecnawzajem

A co to przeszkadza leczyć się stabilizatorami nastroju i cpac? Rozumiem przy antydepresantach ma to wpływ ap
  • 1179 / 92 / 0

Dawki nenzo kosmiczne ja byłem na clono 20lat to nawet nie zbliżyłem się do twoich dawek.

Z zestawu wywaliłbym depakine lek mocno obciążą wątrobę włosy wylatują miałem to gówno w szpitalu, wymieniłbym to na pregabalinę schodził z clono 10-20% tygodniowo na końcu zapatrzyłbym się w diazepam i schodził10% tygodniowo. Mi w szpitalu cieli dawki za mocno 30-50% tygodniowo nie robiąc substytucji diazepamem i były to tortury dla psychiki. Z wielu publikacji i for anglojęzycznych wynika że wolny detoks od benzo i substytucja diazepamem jest o wiele lepiej tolerowana a pregabalina ewentualnie gababeptyna pomogają w detoksie i okres po detoksie od benzodwuazepin.
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata