Czat - prośby o odbanowanie

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Chce zostac odbanowany o ile faktycznie mam bana
  • 493 / 103 / 0

Niniejszym wnioskuję o dodanie do Regulaminu zapisu o możliwości karania w sytuacjach, gdy użytkownik nie tylko jawnie kpi sobie z administracji, to jeszcze zajmuje bez sensu jej czas . No może nie do końca bez sensu, bo pozostawia zapis sugerujący iż został zbanowany ...zbanowanym nigdy nie będąc ( ... co sam sugeruje w poście poniżej )

o, proszę :
14 kwietnia 2018Kiepek pisze:
Chce zostac odbanowany o ile faktycznie mam bana
Jednocześnie, o ile to prawda, dziekuję Userowi , bo narażając się na restrykcje, w dowcipny sposób zwrócil mi uwagę na tą niedoskonałość zapisów :) !

PS :

Tym bardziej, że to się coraz częściej zaczyna zdarzać :old: :
13 kwietnia 2018qwertz pisze:
komon , chyba mnie virr zbanowal...cos tam moze palnalem na glownym ...kiedy to mija/"?
:gun:

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Policjant prowadził plantację konopi. Znaleziono u niego 100 sadzonek

Funkcjonariusz służył w policji od 16 lat. Pracował w wydziale prewencji.
  • 1 / / 0

nie mogę wejść na czat, wpisuje swój nick i hasło z forum i nic
Użytkownik zbanowany
  • 4 / / 0

Ubiegam sie od odbanowanie, zostalem nieslusznie wyrzucony
przestrzegalem regulaminu, chce tworzyc czatowá spolecznosc :D

Wklejam pogladowe zdjecie

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 14 / 2 / 0

Nie mogę wejść na czat. Wpisuję dane zgodnie z instrukcjami. Nie byłem tam nigdy wiec nie mam zakazu. Dlaczego i co mam zrobić ?
  • 322 / 34 / 1

Miałem to samo. Masz nick dziwny, próbowałes login wspisywać jako "timtomit"? Z małych? Mi pomogło.
Użytkownik zbanowany
  • 4 / / 0

Poprosze unbana to sandra rozpoczeła gównobyrze i ujawnianie danych personalnych xD
  • 96 / 16 / 0

Zobaczę co z Sandrą, ale ty publikowałeś nie tylko jej dane. No sorry, masz perma.

Edit: Sandra dostała bana na tydzień.
  • 843 / 61 / 3

Z tora się ładuje cały czas i tak może 2 godziny z chrome wyrzuca że złe hasło chociaż podaje to hasło co na forum.
  • 96 / 16 / 0

Od spraw technicznych jest osobny temat viewtopic.php?f=2&t=62048 Upewnij się, że nick wpisujesz małymi literami tj. alias z twojego profilu hyperrealowicz/Wincent/
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata