Ile miesięcznie wydajesz na używki

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

Przeważnie wszystko co zarobie. ok 3 tyś/miesiąć - zarcie= ćpanie
  • 37 / 2 / 0

zero złotych, bo mam za friko xD to jest życie.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Gdy odsprzedawca narkotyków rezygnuje i chce sprzedać swój biznes...

Sprzedaż firmy na pewno będzie wyzwaniem. Możesz sobie wyobrazić, że grono potencjalnych nabywców jest bardzo wąskie! Zresztą chodzi też o to, że nie chcę, aby biznes przejął po mnie jakiś osioł...
  • 291 / 9 / 0

Minimum 2000 trzeba leciec grubo(a pozniej zbierac z dywanu)
  • 3125 / 238 / 0

ostatnio jakies 500 zl. Teraz na wiosne czuje ze wiecej bedzie, bo mam wielka potrzebe cpania.
  • 570 / 20 / 0

ja wydaje tylko na alkohol , jakieś 14 do 30 złotych dziennie
  • 2670 / 197 / 0

Za dużo.
  • 72 / / 0

Ostatnio jakoś 400 zł na fajki i alkohol :/ Lecz były miesiące gdzie wydawałem cała wypłatę czyli ~4,5 k zł
  • 96 / 17 / 0

Ja wydaje miesięcznie około 25 zł na ćpanie To wszystko idzie na 1 paczkę Cirrusa o 1 paczkę Claritine Active bo wiecie ja pichcę metkatynon. Czasami kupuję 1 Thio Natomiast opioidy mam prawie za darmo Bo mam ciężko chorą mamę na nowotwór złośliwy więc bardzo cierpi i dostaje od lekarza plastry z fentanylem dlatego czasami jej podjebuje te plastry oraz kradnę Jej Doretę z tramadolem bez której potwornie się męczy. Czasami robię fuchy u innych ludzi którzy robią remonty wtedy zdarza mi się podjebać jakieś leki. Ostatnio w ten sposób podjebałem 2 tabsy Targin z oksykodonem
Niech Żyje Ćpuństwo Ponad wszystko Niech mnie Bóg po śmieci osądzi za kradzież leków!
Użytkownik zbanowany
  • 137 / 9 / 0

250 zł- staram się tej sumy nie przekraczać.
Użytkownik nieaktywny
  • 7 / / 0

300-900 miesięcznie. Zazdroszczę kobietom. One często dostają za darmo, tylko po to aby się naćpały i były bardziej dla towarzystwa
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata