Syntetyczne kannabinoidy - podanie oralne

Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Kannabinoidy

• 235 / 10 / 0

Substancja: FUB AMB
Dawka: 6 i 20 mg
Tolerancja badacza: zero/niska
Czas działania: do 2 godzin
Efekty: 6mg bardzo słabe działanie aczkolwiek wyczuwalne, lekki body stone brak psychodeli i euforii. Wejście w około 10 minut. 20mg to mocniejszy efekt na ciało, ale dalej słaby profil działania. Odczuwanie bodźców wzmocnione, ale dalej zabawy w tym niewiele. Około 50 minut peaku i do godziny afterglow.
Różnice między podaniem doustnym a paleniem: Maczanka 1:27 po buchu z bonia wbija mnie w łóżko na max 15 minut. Z reguły paliłem bucha max dwa dziennie. Pełen body stone i trochę psychodeli. Całość działania schodzi do 50/30 minut (zero tolery/lekka tolera).
Inne uwagi: Dzień po 20mg zażyto ponownie 20mg. Działanie trochę słabsze, oraz znacznie krótsze. Całość zamknęła się w godzinie. Mocno winduje tolerancję. Dalej nudny kanna w tej dawce.
  • 235 / 10 / 0

Substancja: NM-2201
Dawka: ca 25-60mg
Tolerancja badacza: zero/niska
Czas działania: ok 4 godziny
Efekty: Badania prowadzone ponad dwa lata temu. Efekty zaczynały sie u mnie od około 25-28mg i były lekkie. Od 35-45mg średnie/mocne. Powyżej 50-60mg bardzo mocne. Mocny body stone. Trochę euforii, a jeszcze mniej psychodelii. Trochę indicowe działanie. Lekka dysocjacja. Pamięć krótkotrwała znacznie uszkodzona w mocnych dawkach.
Różnice między podaniem doustnym a paleniem: Brak typowo wyczuwalnego peaku. Działanie narasta powoli przez około 40 minut, a potem powoli opada. Profil działania podobny.
Inne uwagi: Rozpuszczone w spirytusie. W oleju też można, lepsza rozpuszczalność jest. Trochę nudny profil, ale rekompensowany długością działania.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Co piąte dziecko w UK rodzi się z płodowym syndromem alkoholowym

Wielka Brytania ma czwarty na świecie najwyższy poziom konsumpcji alkoholu przez kobiety ciężarne.
  • 139 / 7 / 0

Substancja: FUB-AKB48
Dawka: 30mg (w tłuszczu)
Tolerancja badacza: wyjebana pod sufit
Czas działania: ???
Efekty: średnio, właściwie dolne granice tego zakresu
Różnice między podaniem doustnym a paleniem: wysokie dawkowanie, za to łatwiej wycelować w pożądaną siłę efektów
Inne uwagi:
Rozpuszczone w oleju pod zwiększoną temperaturą.
Ładuje się po ok. 40min, peak osiąga bardzo szybko.
Czasu działania nie poznałem, bo ciągle dopalałem %-D
Fani mj-like będą zadowoleni, łatwo dobrać odpowiednią dawkę.
Przewiduję, że idealne do podbijania wizuali na psychodelikach
Wróć do „Kannabinoidy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata