Recepta - system kontroli

Dział poświęcony tematowi kontroli recept lekarskich u farmaceuty.

Moderator: Prawo

Posty: 1962 Strona 58 z 197
Rejestracja: 2009
  • 244 / 33 / 0

Więc śmiało, baw się dobrze ;]

I serio, to się nie martwię, bo pisałem już, że się w to nie bawię. A jeżeli chcę zaopatrzenie, to rozglądam się na czarnym rynku lub naciągam lekarzy i dostaję autentyczne recepty. Zresztą, i tak chuj wbijam w te dragi. Ostatnio spasowałem, bo do niczego dobrego to nie prowadzi.

Generalnie, mój przekaz w tym temacie jest prosty, kolego wyżej, szczególnie jeśli tego przekazu nie rozumiesz to wyjaśnię jednym zdaniem: Przez takie ciulstwa napytacie sobie biedy.
Rejestracja: 2015
  • 411 / 25 / 0

Przecież podpis tez da się wymazać i nie sądzę żeby patrzyli na to z taką dokładnością. A jeśli zrobię ja nie na swoje dane to w czym problem, skąd się dowie ze to ja i odetnie mi dostęp?
Można pochodzic po kilku przychodniach internistycznych czy trzeba należeć do jednej jeśli chodzi o sepienie na legalu?

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Pierwsze kliniczne testy udowadniają, że uzależnienie od marihuany można leczyć marihuaną

Wygląda na to, że metoda „fight fire with fire” może być skuteczniejsza niż się nam wydaje, a przynajmniej w leczeniu jednego z uzależnień, choć sprawa jest bardziej skomplikowana niż wydaje.
Rejestracja: 2009
  • 244 / 33 / 0

Załatw sobie kilku lekarzy, jeśli planujesz zabawę na dłużej.
Rejestracja: 2015
  • 411 / 25 / 0

Z tym ze rodzinnego z tego co wiem można mieć jednego a psychiatrzy dosyć niechętnie wypisują takie leki nowym pacjentom. I jeszcze jedno czy te kody kreskowe są przypisane do danej przychodni, czy to tylko numer wystawionej recepty? Bo jeśli tak to zawsze można dane przychodni zmienić.
no i czy apteka konsultacje z przychodnia co i w jakiej ilości było wystawiane
Rejestracja: 2009
  • 244 / 33 / 0

Załatw sobie neurologów. Na pierwszej wizycie powiedz, że chodzisz do innego, ale masz odległy termin a skończyły Ci się leki. Jak chcesz klony, to załatw zaświadczenie o padaczce.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 89 / 0

a jak się załatwia zaświadczenie o padaczce? fałszuje się wyniki eeg? podstawia świadków? co to za pomysł? :)
Rejestracja: 2015
  • 411 / 25 / 0

Terminy do neurologow to już w ogóle masakra. Chyba ze prywatnie
Rejestracja: 2009
  • 244 / 33 / 0

14 maja 2018KickInTheEye pisze:
a jak się załatwia zaświadczenie o padaczce? fałszuje się wyniki eeg? podstawia świadków? co to za pomysł? :)
Jak się ma padaczkę, to zazwyczaj jest na to świstek u lekarza i można zrobić odpis.

Jak dostaje klony, to chyba ma padaczkę? Jeśli nie, i leci na ściemach, to nie zaszkodzi jak walnie następną ściemę i u nowego neurologa powie, że ma padaczkę a zaświadczenia nie ma, bo jak już wspominała, terminy są odległe, dlatego tego jeszcze nie załatwiła. Raz pewnie wypisze te klony. Cóż, jest to na granicy "legalności" ale ogólnie bycie ćpunem, to wieczne kombinatorstwo. Lepsze to, niż nieudolne fałszowanie recept, za które już za drugim, trzecim razem może być przypał. A jak chce być wzorowym obywatelem, to niech powie lekarzowi prawdę, idzie na leczenie i przestanie ćpać.
Jest jeszcze czarny rynek, gdzie pełno jest przede wszystkim klonów, rolek i tramalu, są tanie i w każdej ilości. Jak planuje w miarę uczciwą zabawę na dłużej, to niech się rozejrzy u siebie. Jak mieszka w dużym mieście, to nie powinno być problemu.
Inna opcja, to zaufany prywaciarz, który przepisuje hurtowo. Mówię, jak nie planujesz rzucać benzo, to przynajmniej załatw sobie w miarę dostęp, bo na lewiznach szybko się przejedziesz.
Rejestracja: 2015
  • 411 / 25 / 0

Nie mam padaczki chodzi o alpre nie klony. Wypisuje mi ją rodzinny ale tak się stało ze mi brakło i potrzebuje na gwałt. Szukam na czarmym rynku już nie tylko w swoim dużym mieście ale innych i jak na razie lipa. A iść do prywatnego wydać 150 na wizytę i nie mieć pewności czy wgl przepisze to tez ryzykowne.
Rejestracja: 2017
  • 1970 / 307 / 0

A chuja,
po co masz płacić skoro nie otrzymałeś tego co chesz.

Mi chciał wcisnąć klorazepat to powiedziałem, że dziękuje i wyszedłem.

Płacę i wymagam.
Posty: 1962 Strona 58 z 197
Wróć do „Recepty i leki – problemy i pytania”
Na czacie siedzi 1475 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości