Ucieczka od lekow

Moderator: Zdrowie

• 1 / / 0

Hej hej ;) mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc albo chociaż jakoś pokierować. Otóż od kilku lat zmagam się z uzależnieniem od Acodinu. Udawało mi się go odstawić na maksymalnie miesiąc a potem znów wracalam. Psycholog twierdzi, że to moja przeszłość, sytuacja rodzinna, trudne relacje z byłym chłopakiem sprawiły, że ucieklam do tego środka by sobie jakoś ulżyć. Dziś nie zażywam tego codziennie, ale dalej zbyt często. By jakoś funkcjonować dawkuje też thiocodin z połączeniem gripexu max, nie wiem skąd w mojej głowie wziął się ten głupi pomysł, ale to jedynie pomaga mi nie przespać całego dnia i nie dolowac się non stop. Jak odstawić całkowicie te leki, macie coś, co pomogłoby mi stopniowo zmniejszać dawki albo wzmocniloby mój organizm w czasie odstawienia? Bardzo proszę o pomoc, bo już sama nie daje rady. W tej chwili nie stać mnie na terapię u psychologa ani psychiatry a ci na NFZ nic mi nie pomogli...
  • 5 / / 0

zamień acodin na trawę :D a tak na serio zajmij się czymś innym ja byłem uzależniony od alkoholu zacząłem biegać za każdym razem jak czułem potrzebę uwalenia się polecam ten sposób :)

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Lublin: Uderzenie kryminalnych w narkobiznes

Kolejny cios lubelskich policjantów wymierzony w narkobiznes. Policjanci z KWP w Lublinie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiadać będą za udział w obrocie znacznych ilości środków odurzających.
  • 471 / 253 / 2

@up ma rację, zajmij się czymś innym, znajdź sobie nowe hobby. Z Acodinu/thiocodinu w niskich dawkach możesz zejść bez redukcji dawek tylko na ostro, tzw. cold turkey i nic ci się nie powinno dziać. Nie pisałaś jak często/długo bierzesz to thio - wspomnij o tym.
Wróć do „Opisz swój przypadek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata