Dobrze nasłoneczniona loggia, trzynaste piętro.

uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia

Moderator: Konopia

• 345 / / 0

Witam. Zastanawiam się czy to dobry pomysł: Mieszkam na 13 piętrze i posiadam dobrze nasłonecznioną loggię - cała przeszklona, słońce od wschodu, południa i zachodu oświetla ją praktycznie cały dzień. Ostatnio mierzyłem temperaturę i było około 30 stopni, duszno i sucho (można otworzyć okna). Czy w takich warunkach wyrośnie coś dostatecznie dobrego z z jakiegoś automatu?
  • 797 / 34 / 0

Oczywiście , że tak.
Tylko w takim wypadku musiałbyś dbać o dobre nawodnienie. Woda naprawdę szybko paruje z donic. Poza tym to masz warunki prawie idealne :)
Z fartem
ncdream

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Jak alkohol zwiększa ryzyko przedwczesnej śmierci

Codzienne serwowanie sobie czegoś mocniejszego oznacza wyższe ryzyko przedwczesnej śmierci, ostrzegają badacze z Washington University School of Medicine w St. Louis.
  • 5250 / 506 / 0

Moim zdaniem bardzo dobre warunki. Sąsiedzi nie zobaczą? Możesz trafić na jakiegoś obywatela, a dalej to wiadomo...

Nawadnianie mając krzaki w domu, to najmniejszy problem : )
  • 7 / / 0

No właśnie - kwestia sąsiadów. Dobrze jest wyczaić co i skąd widać. Szczególnie, jeśli wiesz, że w danym miejscu mieszka ktoś co najmniej nieprzychylny ;) A ukrywanie tego wśród innych rabatek nie zawsze przecież spełnia odpowiednią rolę
Wróć do „Indoor, czyli w domu”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata