LSM-775

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 25 Strona 2 z 3
Rejestracja: 2007
  • 1256 / 178 / 0


@astralsurfer Warto by to było wrzucić na NeuroGroove.

Dorzucam substancję do "chemia"
Rejestracja: 2016
  • 102 / 13 / 0


05 kwietnia 2018trydzyk pisze:
@astralsurfer Warto by to było wrzucić na NeuroGroove.
No dobrze, mogę wrzucić jeśli uważasz, że to coś wnosi do [h]społeczności

A wracając do LSM, to wrzuciłem sobie dzisiaj po 21-ej 1/2 blottera i jednak jakąś jednoznaczną opinię tej substancji wydam. W mojej subiektywnej klasyfikacji psychodelików nadałem mu rangę chilloutowego. Serio, przyjemnie się na nim położyć, załączyć muzykę i po prostu relaksować... nie oczekując dalekich podróży i nieokiełznanych wizji. Fajny spokój i jasność myśli. Po prostu. Tylko tyle, i aż tyle...

W centrum Chicago nie kupisz rekreacyjnej marihuany?

Punkty sprzedaży marihuany po wejściu w życie jej legalizacji nie będą mogły być otwierane na dużym obszarze centrum Chicago, w tym przy Magnificent Mile.
Rejestracja: 2009
  • 1626 / 291 / 0


LSM-775 wydaje się bardzo ciekawe pod względem profilu działania. Wręcz na obecną chwilę unikatowe. Natomiast z zagranicznych raportów wynika, że może po nim wystąpić uczucie silnego strucia podobnego do tego po alkoholu.

Radzę pochodzić ostrożnie do testów. Bo w przypadku klasycznych psychodelików jak się przesadzi zazwyczaj wystarczą benzodiazepiny jako koło ratunkowe. W przypadku LSM, ze względu na silnie sedatywny charakter substancji nie wiadomo czy połączenie z benzo będzie bezpieczne.

Gdyby wystąpiły jakieś komplikacje, może się nie obyć bez wizyty w szpitalu. A i lekarze, ze względu na unikatowy charakter substancji nie konieczne będą wiedzieć jaki protokół zastosować.

Podejrzewam, że bodyload musi być naprawdę przepotężny skoro część osób mówi, że w ostatecznym rozrachunku ze bardzo złe samopoczucie żałują, że w ogóle spróbowali.
Rejestracja: 2016
  • 102 / 13 / 0


No z benzo, to również nie polecałbym łączyć. Ale benzo to w ogóle nawet solo nie polecam ;)
Jak z każdą nieznaną substancją oczywiście wzmożona ostrożność przede wszystkim.

Co do BL, to w moim przypadku był bardzo znośny, klasyczny dla lizergamid w średnich ilościach (np. 1P-LSD 200µg), na pewno bez porównania do np. doca czy nawet miprocyny 35-40mg.
Rejestracja: 2018
  • 42 / 1 / 0


Ta substancja to nie jakis mit... testowal to ktos? wyglada strukturalnie dosyc dosyc ale uogolniac ciezko ze wzgledu, ze tylko sama podstawa jest podobna do typowych lizergamidow reszta to jakies UFO.
Rejestracja: 2009
  • 1626 / 291 / 0


Astralsurfer testował. Masz raport na pierwszej stronie przecież. Pojawiła się ona na rynku kilka lat temu i już wtedy były pierwsze wzmianki o niej w anglojęzycznych źródłach.
Była wtedy jednak dostępna na bardzo mało skalę. Możliwe, że również w obecnej chwili dostępność jej jest uwarunkowana badaniem rynku.

Z tym bl, to bardzo dobre wieści. Bo gdyby rzeczywiście doniesienia o nim były przesadzone i substancja okazałaby się relatywnie bezpieczna to raczej zyskałaby szersze zainteresowanie.

Boję próbować jako pionier, ale z niecierpliwością czekam na więcej opinii.

Z tym napadem głodu, to coś jest na rzeczy. Bo gość opisywał, że poszedł gotować an tripie. Tak mu wystrzeliło apetyt. :diabolic:
Rejestracja: 2014
  • 727 / 121 / 0


10 kwietnia 2018astralsurfer pisze:
...

Co do BL, to w moim przypadku był bardzo znośny, klasyczny dla lizergamid w średnich ilościach (np. 1P-LSD 200µg), na pewno bez porównania do np. doca czy nawet miprocyny 35-40mg.
...
Substancja działa godzinę, a BL ile się trzyma?
Rejestracja: 2016
  • 102 / 13 / 0


[mention]DelicSajko[/mention] 40-60 minut, nie więcej. Przy dalikatnym (nie jak w przypadku tryptamin) BL nie zwraca się tak uwagi na ładowanie bo jest małouciążliwe - po prostu jest i mija. Natomiast nie wiem skąd wziąłeś, że substancja działa godzinę... ja po niecałej godzinie miałem już obojętne na wszystko i przestałem monitorować czas, co nie oznacza że wykazuje aktywność przez godzinę. Ale na pewno w granicach 3-5h bym to zamknął. W okresie godziny to na pewno peak bym umieścił... przy czym peak na LSM to też ciężko przyrównać bazując do doświadczeń na innych lizergamidach ;)
Brakuje mi LSM, tzn tej fazy. Może jakoś niedługo znowu się z nią spotkam, to wtedy postaram się dokładniej uściślić okres psychoaktywności tego związku.
Rejestracja: 2017
  • 838 / 71 / 0


Dla mnie to zupełnie nijakie Tylko brałem to na tolerce sprzed 4 dni. Jak będzie jeszcze okazja to wezmę 2 kartony na raz bez tolerki.
Rejestracja: 2018
  • 76 / 3 / 0


Tak odkopując trochę to wasze LSM to było kanna, prawdopodobnie MDMB-CHIMNACA
Posty: 25 Strona 2 z 3
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość