LSM-775

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1228 / 148 / 0

@astralsurfer Warto by to było wrzucić na NeuroGroove.

Dorzucam substancję do "chemia"
  • 93 / 12 / 0

05 kwietnia 2018trydzyk pisze:
@astralsurfer Warto by to było wrzucić na NeuroGroove.
No dobrze, mogę wrzucić jeśli uważasz, że to coś wnosi do [h]społeczności

A wracając do LSM, to wrzuciłem sobie dzisiaj po 21-ej 1/2 blottera i jednak jakąś jednoznaczną opinię tej substancji wydam. W mojej subiektywnej klasyfikacji psychodelików nadałem mu rangę chilloutowego. Serio, przyjemnie się na nim położyć, załączyć muzykę i po prostu relaksować... nie oczekując dalekich podróży i nieokiełznanych wizji. Fajny spokój i jasność myśli. Po prostu. Tylko tyle, i aż tyle...

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Naprzykrzał się policjantom, wypadła mu trawka

Śródmiejscy policjanci zatrzymali 51-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł, gdy przeszkadzał policjantom przy udzielaniu pomocy.
  • 1592 / 258 / 0

LSM-775 wydaje się bardzo ciekawe pod względem profilu działania. Wręcz na obecną chwilę unikatowe. Natomiast z zagranicznych raportów wynika, że może po nim wystąpić uczucie silnego strucia podobnego do tego po alkoholu.

Radzę pochodzić ostrożnie do testów. Bo w przypadku klasycznych psychodelików jak się przesadzi zazwyczaj wystarczą benzodiazepiny jako koło ratunkowe. W przypadku LSM, ze względu na silnie sedatywny charakter substancji nie wiadomo czy połączenie z benzo będzie bezpieczne.

Gdyby wystąpiły jakieś komplikacje, może się nie obyć bez wizyty w szpitalu. A i lekarze, ze względu na unikatowy charakter substancji nie konieczne będą wiedzieć jaki protokół zastosować.

Podejrzewam, że bodyload musi być naprawdę przepotężny skoro część osób mówi, że w ostatecznym rozrachunku ze bardzo złe samopoczucie żałują, że w ogóle spróbowali.
  • 93 / 12 / 0

No z benzo, to również nie polecałbym łączyć. Ale benzo to w ogóle nawet solo nie polecam ;)
Jak z każdą nieznaną substancją oczywiście wzmożona ostrożność przede wszystkim.

Co do BL, to w moim przypadku był bardzo znośny, klasyczny dla lizergamid w średnich ilościach (np. 1P-LSD 200µg), na pewno bez porównania do np. doca czy nawet miprocyny 35-40mg.
  • 42 / 1 / 0

Ta substancja to nie jakis mit... testowal to ktos? wyglada strukturalnie dosyc dosyc ale uogolniac ciezko ze wzgledu, ze tylko sama podstawa jest podobna do typowych lizergamidow reszta to jakies UFO.
  • 1592 / 258 / 0

Astralsurfer testował. Masz raport na pierwszej stronie przecież. Pojawiła się ona na rynku kilka lat temu i już wtedy były pierwsze wzmianki o niej w anglojęzycznych źródłach.
Była wtedy jednak dostępna na bardzo mało skalę. Możliwe, że również w obecnej chwili dostępność jej jest uwarunkowana badaniem rynku.

Z tym bl, to bardzo dobre wieści. Bo gdyby rzeczywiście doniesienia o nim były przesadzone i substancja okazałaby się relatywnie bezpieczna to raczej zyskałaby szersze zainteresowanie.

Boję próbować jako pionier, ale z niecierpliwością czekam na więcej opinii.

Z tym napadem głodu, to coś jest na rzeczy. Bo gość opisywał, że poszedł gotować an tripie. Tak mu wystrzeliło apetyt. :diabolic:
  • 249 / 35 / 0

10 kwietnia 2018astralsurfer pisze:
...

Co do BL, to w moim przypadku był bardzo znośny, klasyczny dla lizergamid w średnich ilościach (np. 1P-LSD 200µg), na pewno bez porównania do np. doca czy nawet miprocyny 35-40mg.
...
Substancja działa godzinę, a BL ile się trzyma?
  • 93 / 12 / 0

[mention]DelicSajko[/mention] 40-60 minut, nie więcej. Przy dalikatnym (nie jak w przypadku tryptamin) BL nie zwraca się tak uwagi na ładowanie bo jest małouciążliwe - po prostu jest i mija. Natomiast nie wiem skąd wziąłeś, że substancja działa godzinę... ja po niecałej godzinie miałem już obojętne na wszystko i przestałem monitorować czas, co nie oznacza że wykazuje aktywność przez godzinę. Ale na pewno w granicach 3-5h bym to zamknął. W okresie godziny to na pewno peak bym umieścił... przy czym peak na LSM to też ciężko przyrównać bazując do doświadczeń na innych lizergamidach ;)
Brakuje mi LSM, tzn tej fazy. Może jakoś niedługo znowu się z nią spotkam, to wtedy postaram się dokładniej uściślić okres psychoaktywności tego związku.
  • 838 / 66 / 0

Dla mnie to zupełnie nijakie Tylko brałem to na tolerce sprzed 4 dni. Jak będzie jeszcze okazja to wezmę 2 kartony na raz bez tolerki.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata