Wyjazd

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 4 / / 0

Witam, założyłem konto ponieważ potrzebuje waszej pomocy. Planuje z kolegami wyjazd nad morze i chcemy zabrać ze sobą dobre eufo na balet kilkudniowy. Ostatnio bawimy się na 3cmc od kolka i jest dobra faza po tym, ale na wyjazd fajnie by bylo zabrać cos mocniejszego. Będziemy pewnie szlajac się głównie po klubach więc cos z speeden maks 4/10 i euro 10/10 i gadka 10/10. Macie jakieś ciekawe fanty które byscie mogli polecić chlopakom głodnym dobrej imprezy. Z gory dzięki za pomoc.
  • 1421 / 63 / 0

Jenkem.

Ilu kolegów tyle sortów.

Tylko produkcjé zacznijcie odpowiednio wczesniej zeby wystartowac od razu jak zjedziecie na morze.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Co łączy wietnamską mafię w Czechach i polską pseudoefedrynę?

Czeska policja poinformowała o zatrzymaniu mężczyzny, który z leków zawierających pseudoefedrynę z polskich aptek wyrabiał metamfetaminę. Metodę przerabiania leków na narkotyk, którą zastosował, opracowała wietnamska mafia operująca w Czechach.
  • 1748 / 133 / 0

miks trójki brown off-white crystal shards high euphory phenomenal new batch no shit man hard vixa #2 od andrzeju666.labix.pl + mdphp + bk-ebdp + isopenthyl-fentanyl, dorzućcie do tego metkata i tak jak kolega wyżej radzi, jenkem ale PRZED
  • 3185 / 263 / 0

male dawki hexena, ale male. 3cmc wkurwia, bo trzeba dobijac co chwile nosem. Chcecie w miare wygladac jak ludzie rozumiem ? Bo jezeli liczy sie dobra zabawa to mozemy wymienic duzo mocniejsze

ja jakbym jechal nad morze, to wzialbym na dzien alkohol/GBL/benzo z jakims lekkim stimem typu krajowka / hexen, 2fma
na wieczor walilbym empatogeny typu MDMA z legali jakies 3fea bo tez daje dobra i dluga pizde co by z nosem w kiblu tylko nie siedziec
znowu w dzien relaks alko leciutko plus jakis psychodelik w sredniej dawce , okulary przeciwsloneczne i zwiedzamy , podziwiamy tereny, ksztalty np. dlugo dzialajacy DOC, 2cb-fly co by szum morza byl piekny
Generalnie wiedzialbym co robic, plan dietetyczny w glowie ulozony

Generalnie pomysl jechania tylko na zabawe do mnie nie trafia. Wolalbym w dzien troche odpoczac, pozwiedzac, pojezdzic na rowerach wodnych, zjesc cos smacznie a sily na wieczor trzymac. No chyba ze to mielno.

PS jestem juz stary, wiec mam inny tok rozumowania.
  • 4 / / 0

Dokładnie to Łeba, widzę ze polecacie mixy tylko tego nigdy nie robilem, jedziemy w +/- 10osob i 3 mielibyśmy brać z 50 a te mixy to jak abyście polecili?

PS. Oczywiście nie będziemy wciągać cały czas ale nie ukrywam ze jak pojdziemy na rowery czy kajaki to temat będzie nam towarzyszyć a może abyście polecili coś poza RC?
  • 503 / 44 / 0

2cb
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata