Dostępne dysocjanty w polsce

Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 5 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2012
  • 395 / 3 / 0


Witam , wypisze mi ktoś jakie są aktualnie dostępne dysocjanty w Polsce ( legalne ) oprócz DXM ? bo MXE wycofali , a jak chciałem zakupić coś podobnego RC to nie widzę , Będę wdzięczny za odpowiedź ,
Rejestracja: 2015
  • 2288 / 203 / 9


Obecnie posucha na maxa. Jedynie bardzo średnia difenidyna. MXP nawet nie ma. najprędzej wróci 2-oxo-pce, może wkrótce wejdzie 2-oxo-pcm. Cudem było by jakby pojawiło się E-MXE aka MXM lub 4-MeO-PCP.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Gubernator Kolorado podpisał ustawę legalizującą publiczne spożywanie marihuany

W środę Jared Polis, gubernator Kolorado, podpisał ustawę legalizującą oraz regulująca publiczne spożywanie marihuany. Zwolennicy konopi walczyli o nią od 2013 roku.
Rejestracja: 2016
  • 631 / 64 / 0


Nieznane dawkowanie oraz efekty.
1 Xenon
Ksenon jest antagonistą receptora NMDA o wysokim powinowactwie do glicyny . Jednakże ksenon różni się od niektórych innych antagonistów receptora NMDA pod tym względem, że nie jest neurotoksyczny i hamuje neurotoksyczność ketaminy i podtlenku azotu , jednocześnie powodując działanie neuroprotekcyjne . W przeciwieństwie do ketaminy i podtlenku azotu ksenon nie stymuluje wypływu dopaminy w jądrze półleżącym .

2-APIGENIN
Suplement diety.
antagonistyczny wpływ apigeniny na kanały GABA i NMDA. Podczas gdy hamowanie receptora GABA nie może wyjaśnić wpływu leku in vivo, nasze dane na temat kanałów NMDA ujawniają nowy cel apigeniny. Zmniejszenie pobudliwości sieci może zatem tłumaczyć działanie uspokajające. Co więcej, nasze dane sugerują potencjalną neuroprotekcyjną aktywność apigeniny.


3-agmatine
Nasze wyniki wskazują, że w neuronach hipokampa agmatina selektywnie moduluje podklasę NMDA kanałów receptora glutaminianowego, w której pośredniczy interakcja między grupą guanidynową a porą kanału. Wyniki potwierdzają inne dane, że agmatyna może funkcjonować jako endogenny neuroprzekaźnik / neuromodulator w mózgu.

4- Huperzine A nootrop wątpliwe działanie
https://www.sciencedirect.com/science/a ... 9708002858
Rejestracja: 2017
  • 63 / 2 / 0


difenidyna słaba? Dlaczego tak sądzisz?
Rejestracja: 2016
  • 631 / 64 / 0


Niee. Dephinidyne jest okej. Po prostu przyzwyczajeni ludzie do wspaniałych efektów metoxsy podstawionych pochodnych PCP nie doceniają tego dyso. Aczkolwiek za wiele od siebie to dpd nie daje.
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Dysocjanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości