Maczanki speedujace - wątek ogólny

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 17 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2017
  • 291 / 9 / 0


Tylko w jakim celu? Aceton latwiej odparowac
Rejestracja: 2018
  • 258 / 19 / 0


IPA jest tani, dość uniwersalny i pięknie paruje, polecam.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

"Nie odpuszczę tego". Bonus RPK i Liroy walczą o zmiany w ustawie o "małym świadku koronnym"

- Świadek mógłby powiedzieć wszystko, a oni to wszystko klepią hurtowo – powiedział w programie "Wydarzenia i Opinie" Oliwier Roszczyk, raper Bonus RPK skazany za handel narkotykami. Jak twierdzi, oskarżono go tylko po zeznaniach "małego świadka koronnego"
Rejestracja: 2018
  • 119 / 12 / 0


Te takie przeźroczysto niebieskie kryształki wyglądały fajnie do vapowania, ale pizda krótka, a euforia to może 5 minut .. godzine później jest już za grubo na bani, ale czujesz tylko chęć dopalenia .. sajokza początek, albo 3-4 godziny monologu wewnętrznego.

Są jakieś prócz kanna(tu zwykła baka lepsza) do vapowania, by czuć euforię, nie wypierdolenie? Są jakieś takie substancje, głównie pod euforie, które można sobie razem z całą tą otoczką podawania sobie fajki pokoju podać? Fuf niby i inne, ale chuj w tym euforii, bardziej sedacja i dodatkowo przyjemne otępienie. No jak dostałem to wzmocnione co trzymało 12 godzin po 3 fifkach, tylko no faza nijaka, to prócz tego wyjebania mgły przy buchu co było zajekurwabista, to momentami się struty czułem i skręt/problem z wątroba już po jednym piwie przez dni kilka. Co to za fentanyl był kurwa, 3metylofentanyl, że tak długo, niby thiofentanyl, ale to przymi jak jakiś analog? Bo działanie jak fent, buch jest zajebisty, reszta fazy nie. Jakiś kompetentny mógłby wyjaśnić, czy są różne thiofentanyle, czy to moja zryta bani mi to powiedziała, że to jak fentanyl, to na słonie jakiś. hha

Do vapo w elektryku, to jakie teraz substancje polecicie? Już może być ten kop dopaminowy i nor, ale wolałbym coś przyjemnego w działaniu, nie sile wyrywania z kapci. Najlepiej, by faza przyjemna też była na ciele.

Może nie do vapowania, ale jak jadłem dziwne piguły smerfy niebieskie, to euforia większa niż mefy i trzymało z 12h, może mniej bo trochę mefy pod to, sztuk 1.5. Ciekawe, czy to można by było puknać, jako czysty materialiks, wjazd bezbłędny by był, jak tak poniewierało kolorowo i euforycznie z clearheadem(ale gubisz się od barw).
Rejestracja: 2016
  • 2185 / 276 / 3


[mention]CpamStrach[/mention], nie tiofentanyl, a tiofenfentanyl, jest różnica.
Te takie przeźroczysto niebieskie kryształki wyglądały fajnie do vapowania, ale pizda krótka, a euforia to może 5 minut .. godzine później jest już za grubo na bani, ale czujesz tylko chęć dopalenia .. sajokza początek, albo 3-4 godziny monologu wewnętrznego.
O jakiej substancji piszesz?
Rejestracja: 2018
  • 119 / 12 / 0


Analog alfy, parowało to w niskiej temperaturze dosyć, miło vapowało się z fifki przez grubą ilośćtytoniu/popiołu, ale chyba temp za dużo i tak. Jebało tak kokainowo trochę. Zamówię, jak mi łepetyna pozwoli. Dawkowanie trochę za duże, ale do popalania, nie samotnego grzaniaprzez kilka dni może ok będzie. Cóż najpierw robo.:D
Rejestracja: 2010
  • 370 / 22 / 0


Na jakiej substancji najlepiej zrobić maczankę.Na miescie lata takie cos jak talizman kierowcy,ale nie jest juz to alfa pvp.Nie wiem mdphp?
Rejestracja: 2014
  • 2680 / 200 / 0


Na pirolidinoketonach. A-PiHP, PV4(4-MPHP) , MDPHP itd.
Posty: 17 Strona 2 z 2
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość