Holandia – wątek ogólny i FAQ

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 283 / 29 / 0

Chuj w dupe Addeco na XPO, moja najgorsza robota w NL, dawali mnie w planingu 2-3dni /tyg przez 3tyg i odszedłem z zażenowania.
  • 234 / 42 / 0

^ to podobnie jak T&S którego nikomu nie polecam

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Liczba zatruć po dopalaczach "wraca do normy" sprzed epidemii

Zaledwie dziewięć przypadków zatruć środkami psychoaktywnymi odnotowano w pierwszym półroczu na terenie Lubelszczyzny. Lekarze potwierdzają, że na początku epidemii koronawirusa było takich pacjentów zdecydowanie mniej niż we wcześniejszym okresie. Jednak zaczęły się wakacje i te dane niestety są już nieaktualne. Wszystko wróciło do "normy".
  • 283 / 29 / 0

Z T&S też miałem swoją miesięczną przygodę w fabryce, T&S też odradzam.
Gwarantowane 130h pracy w miesiącu, ale nie powiedzieli że w sumie nie będzie więcej ponad to co zagwarantowane.
  • 91 / 7 / 0

Ja w xpo mam zawsze min 5 dni. Raz tylko sie trafilo ze pracowalem 2 dni ale to dlatego ze system komputerowy w xpo padl.
  • 26 / 1 / 0

E&A to syf i nikomu nie polecam tego biura. Pracowałem w AH, XPO i o ile same zakłady nawet ok (no może AH troche mniej), tak kontakt z biurem to jakaś porażka
  • 91 / 7 / 0

Ja do holandii jezdze od ponad 5 lat i z doswiadczenia wiem ze duzo zalezy od zwyklego farta. Pracowalem przez biura ktore maja dobre opinie jak Tempo Team i przez takie ktore sa uwazane za straszliwe gowno ( np Pollux czy AB oost). Teraz pracuje przez E&A i nawet jestem zadowolony. Przed wyjazdem nie czytalem opini o tej agencji ani nie nastawialem sie na nic wiecej poza praca i miejscem do spania. Bylo to pierwsze biuro ktore dalo mi oferte i zdecydowalem sie jechac praktycznie w ciemno czego nie zaluje choc bylo to dosc ryzykowne. Nie radze sie mocno sugerowac tym co ludzie pisza w internecie bo ile osob tyle opini. Ja jestem zadowolony i przyjazd tutaj spelnil moje oczekiwania a nawet spokojnie moge przyznac ze jest lepiej niz chcialem. Mieszkanie dostalem blisko pracy i w 20 min rowerkiem jestem. Pokoj mam jednoosobowy wiec nikt mi nie przeszkadza. Ludzie z ktorymi dziele mieszkanie sa naprawde spoko i na poziomie. Zadnych dresiarzy czy innej patologi. Zero konfliktow i nikt nikomu nie przeszkadza. Z godzinami co tydzien jest troszke inaczej ale na tydzien zarabiam plus minus 300e na reke po wszystkich oplatach. Kontakt z biurem ogranicza sie u mnie do odebrania raz w tyg planingu salarisa i wyplaty. Agencja nic odemnie wiecej nie chce i vice versa co mi psuje. Duzo zalezy od zwyklego farta wiec jedynym sposobem zeby wyrobic sobie opinie o agencji jest przyjazd tutaj a poleganie na opiniach innych radze zostawic sobie jako lekka pomoc i nic wiecej. Co do tematu to ma ktos jakies doswiadczenie co do terapi uzaleznien tutaj? Ja zapisalem sie do Novadic Kentron i bylem na pierwszej wizycie po czym kazali mi czekac ok 2 lub 3 tyg na ich decyzje jak beda mogli mi pomoc.
  • 654 / 30 / 0

[mention]Dzierzynski[/mention]
Rejestrowałeś się na ich stronie przed dostaniem u nich pracy?

Nie cytuj całych postów które znajdują się bezpośrednio nad Twoją wypowiedzią. Użyj opcji @Mention edit: DexPL
  • 5 / / 0

Jak z dostępem do koki w okolicach Venlo? Jest ktoś, kto miałby sprawdzone źródło? Jak coś to priv
  • 91 / 7 / 0

13 maja 2018stuk pisze:
[mention]Dzierzynski[/mention]
Rejestrowałeś się na ich stronie przed dostaniem u nich pracy?
Tak zarejestrowalem sie na ich stronie a nastepnie aplikowalem na kilka ich ofert ktore tam byly. Po tygodniu z a dzwonili do mnie i zaprosili mnie do biura na rozmowe. Wszystko poszlo dobrze ale nie mialem zaswiadczenia o niekaralnosci ktorego wymagaja. Gdy dostarczylem ow papier dostalem oferte i po podspisaniu kilku umow po tygodniu bylem juz w holandii.
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 1501 uczestników Wejdź na czata