Co ty byl za lek? Dzialajacy jak ''lek na szczescie''

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 194 / 3 / 0

Szukam leku, ktory wpadl mi jakies pol roku temu w rece. Ogolnie dzialal na mnie tak, jak wiekszosc ludzi opisuje dzialanie alprazolamu - mialem dobry humor, checi do dzialania, nie chcialo mi sie cpac. Tylko w przeciwienstwie do niego nie zamulal mi tak glowy. Teraz chce go odszukac by sprobowac sie nim leczyc, wtedy nie myslalem zeby zapamietac jego nazwe.
Bralem go w dawkach terapeutycznych - z tego co pamietam 20 mg przez pierwszy tydzien, pozniej oczywiscie zaczalem jesc wieksze dawki i probowalem go miksowac, ale nie widzialem w nim wielkiego potencjalu rekreacyjnego.

Moge sie mylic, ale chyba jego tabletki dalo sie zlamac w pol. Kojarzy ktos co to moglo byc? Z tego co pamietam, nie bylo to zadane bezno, moze jakis antydepresant?
  • 194 / 3 / 0

Dobra, juz znalazlem, tym magicznym srodkiem byl baclofen hah

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Niemieccy celnicy udaremnili rekordowy przemyt. Kokaina warta miliard euro

225 kilogramów kokainy przechwyconych zostało na statku Savannah z trzema polskimi marynarzami na pokładzie. Jednostka kilka dni temu została zatrzymana w Meksyku.
  • 744 / 29 / 0

ten lek nie ma dawek terapeutycznych i uwierz mi, agonisty gaba-b po szcześciu zrobią ci depresje z której trzeba niezłego zaparcia żeby wyjść.
  • 1428 / 66 / 0

od razu pomyślałem o baklo haha

• 1017 / 96 / 0

Czyli ćpałeś baclo i nie chciało ci się ćpać? Dobre to, muszę spróbować. Zadziała z oxy?
  • 194 / 3 / 0

24 kwietnia 2018nasienie14 pisze:
ten lek nie ma dawek terapeutycznych i uwierz mi, agonisty gaba-b po szcześciu zrobią ci depresje z której trzeba niezłego zaparcia żeby wyjść.
Czemu nie ma dawek terapeutycznych? Mysle zrobic tak, ze przekaze baclo komus, kto bedzie mi go wydzielal, zeby niechcacy nie poplynac. Myśle o kuracji 2 tygodniowej, przerwa i następne 2 tygodnie.
24 kwietnia 2018ChrisMoltisanti pisze:
Czyli ćpałeś baclo i nie chciało ci się ćpać? Dobre to, muszę spróbować. Zadziała z oxy?
%-D Pisałem, że przez tydzien go zarlem w malych dawkach, przyszedl okres sylwestrowy i ciezko bylo nie poplynac
  • 7241 / 719 / 0

Kazdy ma swoj ''lek na szczescie''. Tylko trzeba go odnaleźć.
  • 1191 / 95 / 0

baklo na mnie nie działa euforystycznie może i dobrze czasami biorę 50mg . Nie potrafię określić działania rekreacyjnego tego leku.
  • 1774 / 137 / 0

Na mnie tak zadziałała pierwszy raz amitryptylina
  • 1182 / 49 / 0

25 kwietnia 2018UJebany pisze:
Kazdy ma swoj ''lek na szczescie''. Tylko trzeba go odnaleźć.
Ja nie znalazłem, a przerobiłem dziesiątki leków :( Chyba, że mówimy o szczęściu na chwilę.
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata