Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 836 / 0

Dzis poszlo 50 mg diazepamu, obylo sie bez fajerwerków.
Zdecydowanie wole lorazepam albo klonazepam. :heart:

• 1017 / 103 / 0

Poniedziałek wieczór, pora poprzeglądać rozmowy z sobotniej nocy i ogarnąć co się ciekawego działo. Nawet jakiś numer telefonu mi przybył w kontaktach, cóż to za magia proszę państwa, cóż za magia.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Poranne trele ptaków to pogoń za narkotycznym upojeniem. Nowe badanie

Nie tylko ludzie tworzą muzykę pod wpływem substancji psychoaktywnych. Według nowego badania, szpaki chętnie wyrzucają z gardeł bardzo ”swobodne” melodie przypominające w formie jazz, bo układ nagrody w ich mózgach produkuje przy tej dawkę narkotyku.
Użytkownik nieaktywny
  • 270 / 26 / 0

Po trzydniowym piciu musiałem jakimś sposobem dojść do siebie bo mialem rezonans kręgosłupa. delira była niezła. Zjadłem 20mg diazepamu i 20mg klorazepatu. Tolerke mam słabą myślałem że taki zestaw zachamuje przynajmniej lęki ale sie przeliczyłem... horror, musieli jakieś sekwencje ponawiac bo sie tak trzeslem heh.
  • 639 / 32 / 0

He ja teraz do 2 dorzutki zajebałem 5mg alpry i już trochę DHC i jest dobrze. Jutro jeszcze polecę i w week pewnie czill na klonach i piwkach dobrych :old: :yay:
  • 1500 / 35 / 0

A ja ogólnie odstawiam benzo i wczoraj trochę przesadziłem bo ogólnie biorę benzo wieczorami także dzisiaj to clonazepamu 3 mg wieczorem musiałem sobie dorzucić 5 mg relanium i wtedy sie uspokoiłem a byłem taki podekscytowany.
  • 468 / 28 / 0

To się nie ekscytuj chuj wie czym.

• 1017 / 103 / 0

Ale go ukrócił. Ostro.
  • 1500 / 35 / 0

19 kwietnia 2018Cold Steel pisze:
To się nie ekscytuj chuj wie czym.
Biorę Sertalinę w dawce 200 mg może dlatego.
  • 1337 / 64 / 0

mj+ Klonazolam = boski miks

Potem 2mg FluAlpry i dopalę MMM

Też biorę leki.

Ejjj, apteki to czynne dzisiaj?
  • 1337 / 64 / 0

Poszło ostatecznie 5mg etizolamu, 1mg clonazolamu i 3flualpry. Do tego 25 hydoxyxyny i 150mg kody i jest miło. Dopalam temat.

Jak w raju. Jeszcze tylko zapachu kawy i tytoniu brakuje.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1510 uczestników Wejdź na czata