Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 7241 / 732 / 0

Dzis poszlo 50 mg diazepamu, obylo sie bez fajerwerków.
Zdecydowanie wole lorazepam albo klonazepam. :heart:

• 1017 / 96 / 0

Poniedziałek wieczór, pora poprzeglądać rozmowy z sobotniej nocy i ogarnąć co się ciekawego działo. Nawet jakiś numer telefonu mi przybył w kontaktach, cóż to za magia proszę państwa, cóż za magia.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Po 18 latach wyciągnięto mu narkotyki z nosa

Więźniowie wykazują się dużą kreatywnością, jeżeli chodzi o przemyt kontrabandy. Jeden z nich wypełnił balon marihuaną i ukrył go w jamie nosowej, skutecznie unikając wykrycia. Narkotyk pozostał na miejscu przez prawie dwie dekady.
  • 213 / 20 / 0

Po trzydniowym piciu musiałem jakimś sposobem dojść do siebie bo mialem rezonans kręgosłupa. delira była niezła. Zjadłem 20mg diazepamu i 20mg klorazepatu. Tolerke mam słabą myślałem że taki zestaw zachamuje przynajmniej lęki ale sie przeliczyłem... horror, musieli jakieś sekwencje ponawiac bo sie tak trzeslem heh.
  • 620 / 30 / 0

He ja teraz do 2 dorzutki zajebałem 5mg alpry i już trochę DHC i jest dobrze. Jutro jeszcze polecę i w week pewnie czill na klonach i piwkach dobrych :old: :yay:
  • 1455 / 32 / 0

A ja ogólnie odstawiam benzo i wczoraj trochę przesadziłem bo ogólnie biorę benzo wieczorami także dzisiaj to clonazepamu 3 mg wieczorem musiałem sobie dorzucić 5 mg relanium i wtedy sie uspokoiłem a byłem taki podekscytowany.
  • 468 / 28 / 0

To się nie ekscytuj chuj wie czym.

• 1017 / 96 / 0

Ale go ukrócił. Ostro.
  • 1455 / 32 / 0

19 kwietnia 2018Cold Steel pisze:
To się nie ekscytuj chuj wie czym.
Biorę Sertalinę w dawce 200 mg może dlatego.
  • 1182 / 50 / 0

mj+ Klonazolam = boski miks

Potem 2mg FluAlpry i dopalę MMM

Też biorę leki.

Ejjj, apteki to czynne dzisiaj?
  • 1182 / 50 / 0

Poszło ostatecznie 5mg etizolamu, 1mg clonazolamu i 3flualpry. Do tego 25 hydoxyxyny i 150mg kody i jest miło. Dopalam temat.

Jak w raju. Jeszcze tylko zapachu kawy i tytoniu brakuje.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 144 uczestników Wejdź na czata