PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 70 / 1 / 0

To bylo z 2 miesiace temu i sam doszedlem ze bylo to glupie. Narazie walcze ze skretem ze 4 dni redukowalem ilosc ale wczoraj powiedzialem sobie ze pierodle tak to chuja zejde. Wczoraj nic, w nocy masakra 8 rellanium 15 hydroxyzyn zeby zasnac a i tak pol nocy nie dalem rady zasnac tylko wszystko mi z rak wylatywalo :p dzisiaj psychicznie jest nie najgorzej ale na sniadanie rellanium. tylko plecy mnie bola i nie mam sily stac no nagoch i zimnow mi w chuj. Ale mysle ze juz z gorki bedzie.Ta noc i nastepna chujowa a pozniej da rade. Troche bez ladu i skladu ale makiem ciezko robic redukcje a kodeina do dupy sie nadaje do tego bo musialbym jesc kilka paczek dziennie i to co chwile. Ale kolana mnie nie bola tylko wystrzelony czuje sie.
  • 24 / / 0

^
serio przez te wszystkie lata uzależnienia piłeś przepłuczkę z octem !!!??? przecież ani kwasek ani ocet nic nie daje sto razy było to przerabiane.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Dopalacze znów groźne. Cztery przypadki zatrucia dopalaczami w styczniu w Radomiu

Co ciekawe, do zatruć doszło w sytuacji, kiedy w mieście nie ma żadnego sklepu z tymi substancjami.
  • 744 / 27 / 0

mak bakalisss kraj pochodzenia Czechy przeplukane 1kg zero działania przepluczka ani nie gorzką ani nic 20zl w plecy
  • 1 / / 0

lol

• 2329 / 156 / 0

17 kwietnia 2018AlienForms pisze:
powiedz mi jeszcze jedną rzecz lolek bo nie rozumiem..... czego ty nie czujesz jak płuczesz takie 153 czy 033 ? Te maki działają.....słabo, ale działają. Nawet po 400g już czuć. Jak mak działa, nawet tak słabo, to ja czuje te głupie 400g.. i to zaraz, w chwilę po wypiciu dosłownie. To jest takie specyficznie uczucie od żołądka
[mention]AlienForms[/mention]
No znam to uczucie, ale ja takie cos to dopiero czuję od 1.6kg. To jest absolutnie najmniejsza dawka, zeby cokolwiek poczuc.

Moze twoj sposob plukania malych ilosci częsciej jest lepszy dla zachowania niskiej tolerancji. Jak juz przy 400gr czujesz, a po 1.6kg masz fazę to zazdroszczę.
  • 5 / / 0

Czy kilogram .45 francja dla nowicjusza bedzie si?
  • 1589 / 203 / 2

Ile wam płynu wychodzi do wypicia z tych 1,5 kg? Przecież to masakra, ja ledwo co piję bełta z 400 mg... jeszcze kombinuję z odparowywaniem. Kiedyś dodałem cukru do tego roztworu i był to mega błąd, jeszcze gorszy smak :-D
  • 14 / / 0

@up Kwestia doświadczenia ;) jeśli masz aż taki problem z tak mała ilością to polecam zatkanie nosa podczas przełyku(można też podczas picia - u mnie działało w 100%). Można też czymś popić słodkim, "przepłukac" jamę ustną ;) jeśli pojawiał by się odruch wymiotny. Dawnooo temu jak musiałem tak robić puszczałem nos dopiero popiciu/przeplukaniu jamy i zostawał na końcu tylko smak "popity" ;) z czasem nauczyłem się pić bez smaku, jakoś umiem wyłączyć nos, a pije minimum z 1,5 kg dwa razy płukane - pierwsze 0,5-1,5 kg robię i pije jak najwcześniej (wychodzi z 1,5l bo leje ok 700ml, a zostaje po stracie ok 500ml - 3min płukanie). Drugie płukanie później - czasowo pierwsze 1,5l wypijam w max 30min (zazwyczaj szybciej).
  • 564 / 56 / 0

Kwesta „wjebania” że tak powiem brzydko :) im dłuzszy staz , tym łatwiej jest wypić , nawet duże ilości.
Nie pamietam dokładnie ale z 1,6kg , metoda z wyroczkiem wychodziło ok 1,2l.
Dodawanie dosłownie łyzeczki cukru , sprawdzało sie tylko w przypadku mocarzy pokroju tesco .11
  • 1455 / 269 / 0

19 kwietnia 2018lol pisze:
17 kwietnia 2018AlienForms pisze:
powiedz mi jeszcze jedną rzecz lolek bo nie rozumiem..... czego ty nie czujesz jak płuczesz takie 153 czy 033 ? Te maki działają.....słabo, ale działają. Nawet po 400g już czuć. Jak mak działa, nawet tak słabo, to ja czuje te głupie 400g.. i to zaraz, w chwilę po wypiciu dosłownie. To jest takie specyficznie uczucie od żołądka
[mention]AlienForms[/mention]
No znam to uczucie, ale ja takie cos to dopiero czuję od 1.6kg. To jest absolutnie najmniejsza dawka, zeby cokolwiek poczuc.

Moze twoj sposob plukania malych ilosci częsciej jest lepszy dla zachowania niskiej tolerancji. Jak juz przy 400gr czujesz, a po 1.6kg masz fazę to zazdroszczę.
Myślę, że tu nie chodzi o ujebanie po 400 g, tylko o ocenę, czy dane ziarno jest jałowe. Ja również i po takiej ilości czuję specyficzne wrażenie w... nogach, rękach, mrowienie z tyłu głowy? O to chyba chodziło kumplowi Alienowi. :-)
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata