Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 272 / 6 / 1

[mention]Anabolik[/mention] Kurwa udalo mi sie zejsc do 5 mg /24h z klonow czy przy takiej ilości klona moge jebnac tramapar,pytam ciebie bo z tego co czytam to ostro jedziesz.Bylem dzisiaj u rodzinnego to dostalem 3 paki klonow i tramadol zamiast tramaparu
  • 744 / 28 / 0

Pewnie ze mozesz lool nie pytaj o takie błahostki szczególnie ze tego tramca cHcesz zjeść sladowaaa ilość ja właśnie wrzuciłem 1g tramca 6mg klono i 500mg depakine i jadę już tak jakiś czas i nic się nie dzieje :cheesy:

Tramal się kończy trzeba będzie znowu iść z w ypisem do innego lekarza albo lecieć na kodzie te kilka dni do następnego miesiąca :emo:

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Rozbita grupa mogła przemycić nawet 4 tony narkotyków

W wyniku żmudnego i długiego śledztwa ustalono, że zorganizowana grupa przestępcza w latach 2013 – 2017 przemycała narkotyki z Hiszpanii i Włoch do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Łotwy, Danii, Szwecji, Norwegii i Polski. Sprawa jest wielowątkowa i bardzo skomplikowana.
  • 184 / 17 / 0

Na rezonansie magnetycznym pokazała się przepuklina na kręgosłupie, ból jest ale rzadko taki aby trzeba było brać nawet appap. Idę z wynikiem do ortopedy, uda mi się coś wysępić? Jak tak to ile "sugerować".
  • 6830 / 629 / 0

Powiedz, ze odczuwasz ból przez caly dzien, to moze dostaniesz retardy.
  • 2229 / 290 / 3

Pregabalina bodajże podnosi poziom GABA, stąd zapobieganie atakom padaczki, do tramadolu chyba się nie nada, w sensie zarzucona jednorazowo w celu ochrony przed drgawkami.
Może się mylę.
  • 744 / 28 / 0

Co zrobić żeby po dawkach tramca 1g plus nie mieć okresowo wytrzeszczonych oczu? Cały czas są normalne przymglone i nagle na 10 15 sekk wytrzeszcz przeszkadza mi to na terapii bo widać ze jest coś nie tak %-D
  • 322 / 34 / 1

Nie bierzcie pregabaliny do tramadolu! Zwiększa szanse padaczki! Z samej pregabaliny mozna dostac epizodu padaczkowego w wyzszej dawce. To jest dziwny lek, dziala na pewne konkretne grupy drgawkowe. W przypadku tramadolu na pewno was nie zabezpieczy. Mówiè to z punktu naukowego ale bazujàc na swoich doświadczeniach.. potwierdzam.
  • 744 / 28 / 0

Ja sobie tramal i benzo rozlozylem sobie na 7rano i 15 i jest o wiele lepiej cały czas taki czilek nie ma pierdolnieciaaa ale nie ma też ciśnień popołudniowych
  • 6830 / 629 / 0

@up
Ale skret bedzie o wiele gorszy jak rozlozysz na 2 razy niz bys bral np : tylko rano albo na wieczor.
  • 744 / 28 / 0

Nie będzie tak źle lekarze mam nadzieję ze nie zawiodą i będzie stały dostęp gorzej jak wyląduję w zkkk na skręcie %-D
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 81 uczestników Wejdź na czata