Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Witam, otóż dostałem w firmie paletą w nogę. Jest załamana w kilku miejscach, ale to nie o tym w temacie. Prawdopodobnie czeka mnie długa rehabilitacja a jestem poza granicami państwa i nie zamierzam stąd wyjeżdżać tylko przez ten wypadek. Dokładnie znajduję się w Holandii i nie ukrywam lubię sobie raz na tydzień zapalić jednego blanta, do tej pory nie było to problemem bo pracowałem i sam się utrzymywałem. Jednak teraz od pół roku pieniądze za chorobowe wypłaca mi firma która mnie zatrudniała, zjawiłem się już na 2 komisjach lekarskich i nie robili tam narkotestów. Ale wiem, że będę zmuszony ubiegać się o rentę socjalną/inwalidzką bo mi owa przysługuje. Tu powstaje pytanie, bo ja nigdy z nikim o tym nie rozmawiałem i moja najbliższa też nie wie.

Na komisji lekarskiej przed rentą robią narko-testy na wykrycie THC?


Oznajmiam iż z innymi używkami skończyłem po przyjeździe tutaj, czyli około 5 lat. A ziółko lubię sobie zapalić ale tak jak mówię jeden blant na tydzień, ale wiem że i tak się utrzymuje w organizmie.
Nie chce detoksu, ale jeśli od tego ma zależeć czy będę miał na chleb to wolę nie palić niż skończyć na ulicy.

Wie ktoś coś w tym temacie?
Pozdrawiam, anonimjaracz
  • 1425 / 79 / 0
nie wiem skąd wogole wziąłeś te testy?
jestes inwalidą i ci przysługuje.
  • 2 / / 0
18 kwietnia 2018hess pisze:
nie wiem skąd wogole wziąłeś te testy?
jestes inwalidą i ci przysługuje.

A bo kobieta tam w robocie od kogoś usłyszała ze mogą zrobić testy i mi ciągle truje dlatego tutaj chciałem na forum jej udowodnić ze tak nie jest i jest błedzie, w sensie że nie musi się martwić o naszą przyszłość.
  • 619 / 45 / 0
A nie wolisz zrobić miesiąca przerwy dla świętego spokoju?
  • 686 / 148 / 2
A co maja testy na narkotyki do niepełnosprawności? A jak wyjdą dodatnie to znaczy że ktoś jest pełnosprawny? Albo że jak sobie zapalił, to mu nie przysługuje renta? Gdyby to było możliwe, to u nas by już to dawno wprowadzili znając restrykcyjność naszego rządu wobec obywateli- przecież teraz w naszej służbie zdrowia pieniądz jest ważniejszy niż chory. Radziłbym sprawdzić tą informacje.
Miłość jest jak opium...
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.