PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 80 / 12 / 0

Faktycznie, teraz sprawdziłem i ten cytat mnie zmylił ;) Twoja przepłuczka też nie miała goryczy? Jeśli nie, to seria w serii, za którą dziś jestem ogromnie wdzięczny.
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 83 / 0

zero goryczy, barwa żółto-biała

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Dilerzy ciągle o krok przed służbami. Ile osób zmarło po dopalaczach w woj. lubelskim?

209 zatruć i 5 zgonów – to statystyki z województwa lubelskiego za rok 2018. Na rynek ciągle trafiają nowe substancje psychoaktywne.
  • 190 / 7 / 0

Bis społem ukraina, parti nie jestem w stanie ustalić ale szczura lekko-średnio pogrzało, zanieczyszczenia widoczne gołym okiem
Użytkownik nieaktywny
  • 70 / 1 / 0

To dziwne, kilka razy probowalem 60 z francji. Jest nieco slabsza od 61, ale jak mialbym mozliwosc to bralbym bo jak wezmiesz wiecej to poczujesz grzanie a obecne 45 ktore opanowalo rynek tylko leczy skreta bez efektow opiatowych. Mowie o sobie z duza tolerancja to osoby bez niej powiny byc zadowolone
  • 2167 / 307 / 0

baka .45 to jest jeszcze całkiem, całkiem przy baka .19 05.2019 choć oczywiście słaby - nawet słabszy od Helcomów ale .19 to porażka
  • 2167 / 307 / 0

Jeszcze do teraz, takie informacje o poprzecinanych paczkach, które zgłaszał choćby [mention]lol[/mention] brałem z lekkim sceptycyzmem i myślałem, że może jakoś mechanicznie zostały rozerwane albo w jakiś inny, niezamierzony sposób. Sam widziałem tylko takie pęknięcia na zgrzewach, które raczej przy jakimś jebnięciu kartonem powstały. Ale dzisiaj, to co zastałem w Arkadii wręcz mnie zamurowało.... Ewidentnie ktoś rozciął czymś ostrym, dwie ostatnie leżące paczki... W tym samym miejscu, w ten sam sposób..... Kurwa, to się w głowie nie mieści..powaga... co za jebany debil!!! Już pomijam fakt, że ktoś tego nie kupi, ale syf jaki jest w miejscu gdzie te paczki leżą jest ogromny... Przecież w końcu stwierdzą, że chuj z tym produktem, skoro tyle mają strat na nim..... Nie wiem co w głowie takiej kurwy może siedzieć, ale podejrzewam, że jest to ktoś z tego wątku. Przynajmniej czytający, no bo kto inny?!?!?! Wcale bym się nie zdziwił gdyby też kupił wcześniej parę paczek a dwie rozjebał....tylko po co się pytam??? Normalnie chciałem iść do ochrony i zgadać o nagranie z kamer, bo tam jedna jest w pobliżu, ale dałem spokój, bo nie mam czasu. Nie wiem - niech ta osoba się pilnuje, bo jak przypadkiem na nią trafie, to będzie źle...

Obrazek
Użytkownik nieaktywny
  • 70 / 1 / 0

O kurwa, hmm to traczej nie zabawa ani choroba psychiczna tylko zwyczajny debil.

lol

• 2273 / 142 / 0

Alien widziałem juz wczoraj. No przeciez tam w arkadii regularnie ktoś nacina. W GM bylo kiedys to samo.
Mowilem Ci, ze ostatnio to dopiero była masakra w kongo. Z 10 paczek naciętych a reszta paczek powpychana po calym regale. Jakby tornado przeszło :-)

Mam nadzieje, ze kiedys spotkam tego debila. Wziac za fraki i do ochrony.

153 slabsze od 053.
2x 053 + 2x 153 i juz efekt wyraznie gorszy od 4x 053. nic kompletnie nie poczulem
  • 2167 / 307 / 0

@lol wczoraj były tylko te 2 paczki ? Ja zaglądałem do Ark w zeszłym tygodniu ale było cały czas pusto. Na weekend zaopatrzyłem się gdzie indziej i dzisiaj były już tylko te dwie. I w ogóle to gdzie jeszcze widziałeś tak rozcięte ? Galmok, Arkadia - gdzieś jeszcze ? Bo jak ma taki rozstrzał, to może jeździ za makiem... Ale kurwa, kto z płuczących rozjebywałby mak ? Źródło szczęścia ?? Już szybciej jakaś kurwa po detoksie, na substytucji co to wkurwiona jest na wszystko i wszystkich...
Na bank ty chuju jebany to czytasz! Wiem i czuje! Zastanów się nad tym co robisz - poważnie.

lol

• 2273 / 142 / 0

Wczoraj byly resztki. Wziąłem 4 paki, a te 2 rozcięte zostawilem.
Galmok, Arkadia - gdzieś jeszcze ?
Ogolnie w wielu miejscach widzialem, ale właśnie w galerii i arkadii regularnie :-)
Ostatnio w malym kerfurze tez widzialem, 8 paczek lezalo jeszcze 023 i polowa ponacinanych (w podobny sposob jak te w arkadii). na wileniaku tez pare razy widzialem i na bielanach. Tam znowu czesto byly zolte nalepki po inwentaryzacjach, moze duzo maku im ginęło.

Pewnie jakis cpun, ktory nie bierze maku. No jeden sie nawet przyznal.
Jebany pies ogrodnika. Pewnie pare takich osób jest.
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2018 przez lol, łącznie zmieniany 2 razy.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata