Od jakiej ilości macie kaca?

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 468 / 28 / 0

jak wyżej 5-6 piw, ale takich 9%
  • 50 / 5 / 0

Czasem po 3-4 piwach nawet głowa była ciężka z rana, a czasem po duzej ilosci wszystko było ok. U mnie raczej zależało to od czestosci spozywania, po dłuższych przerwach organizm bardziej wrazliwy no i miałem wrazenie zawsze ze duza ilosc wypalonych fajek poteguje kaca

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Narko - taxi zatrzymane przez policję

Kryminalni z KMP w Łodzi zatrzymali kierowcę jednej z firm taksówkarskich, który miał w swoim samochodzie ziele konopi indyjskich, amfetaminę oraz tabletki ecstasy.
  • 33 / 2 / 0

U mnie nawet 2-3 piwka wypite w złych warunkach mogą wywołać lekkiego kaca. Przez złe warunki mam na myśli pusty żołądek i zerowe nawodnienie (oprócz piw) oraz szybkie tempo spożycia. Jeśli zadbam o to by warunki były przeciwieństwem tych złych to większe ilości alkoholu żadnego kaca nie spowodują.
  • 468 / 28 / 0

Si, sinior, najgorzej walić na pusty żołądek, wtedy piwa faktycznie jadą kichy równo i samopoczucie jakieś takie chujowe, i głowa potrafi rozboleć, zgadzam się z Tobą :) Pozdrawiam.
  • 84 / 12 / 0

Mnie alko morduje dnia następnego już przy 3-4 piwie. Nawet jak się nawadniam wraz z elektrolitami zanim pójdę spać. Elektrolity i woda na pewno za to chronią pikawę, bo przynajmniej nie mam zwiększonego tętna i śpię nieco lepiej dzięki temu.
  • 1180 / 408 / 0

3 piwa to ja kiedyś do śniadania robiłem, kac to po kilku setach był.
  • 468 / 28 / 0

@LOBO87 - Tak, ja wiem, ale chodzi o to, że przy niesprzyjających warunkach, potrafi się lekki ból głowy pojawić nawet po dwóch piwach jak kolega wyżej napisał, nie mówimy tutaj o jakimś kurczę kacu, tylko o dyskomforcie :)
  • 1180 / 408 / 0

No nie przeczę, ja mam na myśli kaca typowego już ;)
  • 468 / 28 / 0

A to kac typowy, to najgorszy występuje u mnie na przykład jak cały dzień walę tu seteczkę, tam dwuseteczkę (szczególnie tych kolorowych wódek) :D Pozdro ;)
  • 1180 / 408 / 0

No, kurwa znam ten system, te seteczki tu i tam, najbardziej zdradliwe :D Pozdro ;)
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata