Psychiatrzy - opinie, rekomendacje

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 103 / / 0

Polecicie kogoś z okolic Rydułtów/Wodzisławia/Raciborza?
Na mojego obecnego lekarza nie narzekam, ale wolałbym iść do kogoś który zna się również na różnych suplementach/nootropach i nie boi się wypisać piracetamu :)
Mój obecny lekarz twierdzi, że suplementy wogóle nie dzialaja i wystarcza to co dostarczamy z jedzeniem.
Mile widziany jest też ktoś kto ma jakieś doświadczenie z pracą z osobami uzależnionymi i nie patrzy na nich jak na degeneratów.
Aha obojetnie czy na nfz czy prywatnie.
Jeśli prywatnie to żeby nie brał krocia, a w kolejkach nie czekało się godzinami.
  • 262 / 17 / 0

elcoyote pisze:
15 marca 2018
polećcie kogoś w Gdańsku, potrzebuję pomocy dobrego psychiatry. w ogóle to pierwszy raz kiedy idę do specjalisty ze swoim łbem, jako były politoksykoman potrzebuję kogoś kto mi stwierdzi, czy to chad, i przepisze coś na hiperfobię społeczną bo już nie mogę, energii brak i pogarda dla siebie, egzystencjalne dno. najlepiej znającego czarny humor i z otwartą głową, znam się na neuroprzekaźnikach i studiowałem biochemię zanim mi się życie zaczęło jebać i wolałbym swobodnie pogadać, choćby o tym że po MDMA czułem się z dobrze z ludźmi, a nie tylko ich znosiłem. potrzebuję zbalansować chemię w jednostce centralnej. proszę o priv. Dzięki ludzie
Jedź do Gdyni do pszychodni zdrowia psychicznego, doktor bardzo oczyta i ogarniająca różne formy antydepresantów. W gdańsku za to przyjeli mnie dużo gorzej siup siup świstek i wypierdalać

Jak to jest prowadzić największą na świecie internetową encyklopedię narkotyków ?

Strona Kenana Sulaymana o nazwie PsychonautWiki jest internetowym źródłem informacji na temat ponad 300 środków psychoaktywnych....

Konopie na cele medyczne powinny być uprawiane w Polsce

Zdaniem posłów z klubu Kukiz’15, uprawa konopi innych niż włókniste powinna być prowadzona przez Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich z siedzibą w Poznaniu, pod nadzorem ministra rolnictwa.
  • 718 / 82 / 0

Dolny Śląsk, a szczególne byłe jeleniogórskie to Marek Bińkowski. Ordynator z Bolesławca, ale też prywatnie działa.
  • 242 / 17 / 0

natkawal76 pisze:
28 lutego 2018
Witam ja korzystałam z usług doktora Janusza Dolewki http://praktyka-psychiatryczna.pl Ma ogromne doświadczeni i stosuje nowoczesne metody terapii.
Czyżby pierwszy psychiatra reklamujący się na [H]?!

Zna ktoś może psychiatrę we Wrocławiu który nie ufa ślepo liście wskazań z NFZ i przepisałby MPH dorosłemu?
  • 49 / 14 / 0

Wrocław:
Tichonow Maksim, Podwale
Radzik Jacek, prywatnie.
Dwaj najlepsi psychiatrzy we Wrocławiu apropos narkomanii. :)
  • 718 / 82 / 0

To zabawne, bo w Bolesławcu jest Andrzej Polewka, któremu dziękuję za chlorprothixen, który dostałem w szpitalu dorażnie, a "na wolności" wdrożyłem na stałe do terapii ze swoim lekarzem.

BTW, ciekawe czy miarą kompetencji lekarza jest jego majętność, bo Marek Bińkowski którego polecam, jeżdzi JAGUAREM, a ja wnioskuję że jakby żle leczył to by tyle nie zarabiał, a lekarzy nie reklamuje się w telewizji tylko najczęściej wybiera się go z polecenia, czemu służy suma sumarum ten temat.
  • 242 / 17 / 0

Specjalistaa pisze:
12 kwietnia 2018
Dwaj najlepsi psychiatrzy we Wrocławiu apropos narkomanii. :)
Ale wspierania czy leczenia? Bo jak wspierania to może się nawet wybiorę.
  • 49 / 14 / 0

Oba. Wspieranie zawsze jest częścią dobrego leczenia. :)
  • 718 / 82 / 0

Specjalistaa pisze:
12 kwietnia 2018
Oba. Wspieranie zawsze jest częścią dobrego leczenia. :)
Ja lubie jak ktoś wie o czym mówię, nawet jeśli chcę mówić o urojeniach, np jeden z lekarzy psychiatrów z jakimi miałem styczność mówił mi o strukturze oka w nawiązaniu do Matrixa, a z moją panią psycholog gadałem o Timothym Leary i Las Vegas Parano. :finger: :listen: A aktualny lekarz z poradni ma wiedzę na temat Wingmakers, i nie gubi się jak mu gadam cytaty z piosenek Bakszyszu czy The Doors.
  • 49 / 14 / 0

Gwarancji Ci nie dam, że znają wszystko co Ty, ale wiem, że są bardzo w porządku. Ogarnięci szczególnie w temacie i chętni do podyskutowania ;)
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata