Ośrodki Leczenia Uzależnień - skuteczność, atmosfera, warunki

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik nieaktywny
  • 55 / 10 / 0

Nie polecam familii, psychiatryk jakich mało.
Wyjechałem po 3 dniach.
  • 430 / 60 / 0

Wielkimi krokami zmierzam na detoks od benzo na Sobieskiego w Warszawie.
Był ktoś tam może ostatnio(ostatecznie za panowania Basińskiej) i może się podzielić wrażeniami ?
Można mieć coś co pozwoli na kontakt zewnętrzny, co ma internet ?
Jak z odwiedzinami ?
Jedzenie ?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Trzech "chemików" w rękach CBŚP

Policjanci CBŚP ustalili 15 osób zamieszanych w przestępczość narkotykową. Wśród nich jest m.in. podejrzany o założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, „chemicy” oraz „dilerzy”.
  • 1098 / 20 / 0

chyba na wszystkich dtx'ach mozna miec neta.
  • 1 / / 0

Po terapii można skorzystać z hostelu jakby ktoś nie chciał wracać do siebie w stare klimaty.
Przy ośrodku San Damiano w Chęcinach jest taki hostel. Można tam być rok. Hostel mały, ale luzacki. Trzeba podjąć pracę i raz w tygodniu jest grupa hostelowa.
http://terapia.franciszkanie.pl/?page_id=981
  • 615 / 16 / 0

raven78 jesteś w tym hostelu?
Użytkownik nieaktywny
  • 70 / 1 / 0

Witam mam 4 osrodki do wyboru moglisbyscie polecic ktorys i opisac ? Smazyno,opalenie,kurcze,darzywo. Dodam ze jestem 1,5 roku na ciagu PST a laczenie 3lata plus 4 lata ciagow na PST, do tego kilka lat palenia non stop ale od 2 lat prawie w ogole. Dzieki z gory za odpowiedzi.

*plus 4 lata ciagow na kodeinie.

scalono/thermo
  • 731 / 125 / 2

O Smażynie słyszałem dużo dobrego na mitingach NA, ale sam nie byłem, więc nie mogę potwierdzić.
W każdym razie jakbym sam rozważał teraz ośrodek to tam.
  • 4 / / 0

Ja mogę się wypowiedzieć na temat Krakowskiej Tęczy. W zasadzie zawdzięczam im wyjście z nałogu, mieli do mnie dobre podejście- nic na siłę i jakimś sposobem udowodnili mi, ze da sie wyjść z uzależnienia.
Użytkownik nieaktywny
  • 70 / 1 / 0

Moglby ktos cos wiecej na temat tych 4 osrodkow ? Moze ktos byl i powie jak jest z autopsji
  • 731 / 125 / 2

@Maniek358, jeżeli jesteś z Trójmiasta, albo okolic to idź na jakikolwiek miting NA (jest tu kilka grup), tam jest naprawdę sporo osób po ośrodkach, wszystko Ci powiedzą.
Osoby ze społeczności NA, którzy ukończyli terapie w ośrodku i są trzeźwi dłuższy czas często potem sami jeżdżą z mitingami właśnie do Smażyna, więc moim zdaniem oni są najlepszym źródłem informacji.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata