Najgorsza zwała

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 186 Strona 17 z 19
Rejestracja: 2011
  • 5317 / 373 / 0


Zwala po wódzie, zyganie, suchar w gebie.Ogolnie oslabienie.
Rejestracja: 2017
  • 80 / 12 / 0


Jak wpadnie mi do głowy super pomysł, żeby walić zolpidem to zawsze kończy się to najgorszą zwałą, bo po zolpidemie tracę zupełnie rozum i jem wszystko co mam w domu, łącznie z resztą blistra zolpka. Ku przestrodze.

Jak to jest prowadzić największą na świecie internetową encyklopedię narkotyków ?

Strona Kenana Sulaymana o nazwie PsychonautWiki jest internetowym źródłem informacji na temat ponad 300 środków psychoaktywnych....

Burmistrz za legalizacją marihuany i kasynem w Chicago

Burmistrz zaproponował legalizację rekreacyjnej marihuany, z której podatek od sprzedaży byłyby w całości przeznaczany na system miejskich emerytur.
Rejestracja: 2018
  • 0 / / 0


U mnie najgorsza zwala trwa od poniedziałku. Po Bk EMPD, nieświadomy co zajadam (miało się spać i w ogóle) nie śpię 4 noce, ledwo na oczy patrzę bo są już tak zmęczone, śmierdzi mi skóra, że biorę prysznic co dwie godziny. Pustka w głowie i ogólnie chujnia. Jak spotkam gościa co to od niego nabyłem to mu wpierdole. Bo powinien powiedzieć, co to jest i jak długo działa, a przede wszystkim jak dawkowac. Bo zjadłem 1 worek jedząc kreskę za kreską bo nie klepalo :kotz:
Rejestracja: 2018
  • 707 / 80 / 0


Kiedyś dwie nocki po mecie nie dotykałem łóżka, a jeszcze musiałem iść na pocztę wysłać paczkę bo sprzedałem coś na allegro, i jak wypełniałem blankiet, to nie rozumiałem liter, babki 10 razy się przy ludziach pytałem co ma być wpisane w polu nadawca, adresat itp. %-D
Rejestracja: 2015
  • 973 / 128 / 6


Psychiczna - po HEX-ENie i innych dopaminergikach, kiedy nic nie ma sensu, jesteś płochliwy i podejrzliwy, przestajesz w siebie wierzyć. Trwa dłużej od fazy. Mieszanie dopaminergików z noopeptem (zdarzyło mi się...) taką zwałę pogłębia, prawdopodobnie dlatego: post2328881.html

Fizyczna - 2-oxo-PCE (DCNEK), kiedy po 50mg żołądek stwierdza że powinien wydalić z siebie tą substancje ale na skutek dysocjantowego porażenia nerwów i znieczulenia wyrzyganie się jest niemożliwe.

Endogenna - niedobór snu. Gdy kortyzol wzrośnie powyżej pewnego progu, nie jesteś w stanie na niczym się skupić i myślisz tylko o tym żeby się wyspać. Ale po położeniu się do łóżka na skutek tego kortyzolu jeszcze godzinę przewracasz się z boku na bok. Co ciekawe gdy nie śpisz w ogóle wywołuje to subiektywne efekty mniej nieprzyjemne niż gdy śpisz za krótko, a i zdarza się że powoduje euforię.

 

Rejestracja: 2015
  • 1017 / 93 / 0


Jeden dzień feta, drugi emka. Powtórzyć dowolną ilość razy do uzyskania upragnionego stopnia przerycia i myśli samobójczych, efekty gwarantowane.
Rejestracja: 2017
  • 208 / 11 / 0


Przerobienie kilku piguł (podobno) na MDMA w jedną noc (wtedy nie porobiło prawie nic). Za to na następne 2/3 dni mnie zmiotło. Oprócz okropnego samopoczucia fizycznego (serce odpierdalało) to jeszcze grube halucynacje (ktoś mnie krzywdzi) i myśli samobójcze jako wisieńka na torcie. :))
Rejestracja: 2017
  • 1345 / 108 / 0


To samo,
walenie MDMA w chorych ilościach,
psychicznie to wiadomo jak to wygląda..

Fizycznie masakra, organizm przeorany na maxa- siedziałem w bezruchu, i powoli oddychałem.
Najmniejszy ruch powodował taki skurcz, że jajebie, ciało jak z betonu.
Do tego to paskudne zimno i drgawki
Rejestracja: 2011
  • 5317 / 373 / 0


Zwala po metkacie i.v. i te cisnienie zeby walanc jeszcze raz.Jak nie podamy sobie i.v. to totalne rozbicie, pogorszony nastrój, niechęć do wszystkiego.Brr...
Rejestracja: 2017
  • 54 / 1 / 0


po mdphp... zdecydownie
Posty: 186 Strona 17 z 19
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości